bananos• 15 мая 2022

В кого які думки на рахунок відпочинку цього року?

Тема, чисто, обмінятись думками
Я особисто не змучувалась, але в Карпати дуже тяне, як ніколи.
Повністтю доступна Європа і навіть ціни прекрасні, наприклад, з тієїж Франції тиждень ол на Сіцілію 550€
Але зовсім ні капельки не хочеть, не тяне, навіть думати мені про це якось не в кайф.
ИннусичкаЯ• 15 мая 2022
Ответ дляglobus801
Хочу на Мальдивы. или на крайняк в Турцию, оч понравилось год назад был когда расеян не пускали, но теперь и у нас не выпускают
Не випускають куди?

автор bananos • 15 мая 2022
Ответ дляnikiya
Нє, ну норм розвага збирати повний бак 5 днів (якщо ще пощастить) - це як не роботу їздити на заправку в чергах стояти. А потім вдома так само щоб був страховий запа
Ну людина хоче додому, нічим не занята просто стдить на ЗУ і ниє що неможливо доїхати.
sobacura• 15 мая 2022
Ответ дляallo4ka21
Вчора вперше спали кожен на ліжку і окремо один від одного, я відпочила, як ніколи. Ще і телевізор подивились, також вперше за три місяці. Про інші види відпочинку навіть не думала.
Ой як я вас розумію. А ще душ, це такий кайф, теплий душ. Блін...
Обіймаю вас, скоро все налагодиться і життя завирує як і раніше, майже так само... але треба жити, треба рухатись далі.
nikiya• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
Проблема не в тому щоб назбирати в один бік. Всі хто мають досвід виїзду 24.02 розуміють як важливо завжди мати повний бак.
А зараз це неможливо. Тому я і не їду додому.
allo4ka21• 15 мая 2022
Ответ дляsobacura
Так! Але душ у нас був, а це у ванній полежала такий кайф!!!
Взаємно!
hrushyk• 15 мая 2022
Ответ дляxvikx
По всій Україні НЕМАЄ бензину,тільки талони і паливні картки, і у Львові його немає, повірте! Це Автор десь то в Росіі, а не у Львові, як вона пише.
Ну,мені вчора казали,що в Хусті,Мукачево без проблем з пальним,нема черг і заливай хоч повний бак,навіть не знаю
sobacura• 15 мая 2022
Ответ дляallo4ka21
Взаємно!
В на не було світла, і від того не було води. Ніде і ні в кого. То я кайфонула від душу конкретно ))
globus801• 15 мая 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Не випускають куди?
никуда не випускают, випускают тока многодетных, стариков, и слуг народа
globus801• 15 мая 2022
Удалено администрацией...

Karamel• 15 мая 2022
Ответ дляnikiya
Мій чоловік заправився ще 19 лютого+ купив 2 каністри і туди залив. Але й на зворотню дорогу він заправився одразу, як ми приїхали на ЗУ - це було на початку березня. А зараз складніше - ми вчора повертались, то саме у Львівській області по дорозі продавали А-95 за притомними цінами в 2х місцях. Звісно, треба було в черзі постояти. А вже далі - в Рівненській, Житомирській, Київській областях - продавали на неяких АЗС лише газ та дизель.
Asya.od• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
Я нормально у вас запитала. Ви не вмієте нормально відповідати?
Я у Львові, і тут прям такого напрягу щоб купити бензин і проїхати 600 км точно немає. Якби я хотіла додому, я б точно вирішила цю проблему. Видно ви так хочете🤷‍♀️
О, раскажите, пожалуйста, где во Львове спокойно можно заправиться бензином. Очень интересно
Asya.od• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
Може це ви не говоріть дурниць?
Заправится пробовали без карт, приложений и талонов? Очередь в несколько часов мелочь, можно не считать.
Za-ba-va• 15 мая 2022
Ответ дляglobus801
Удалено администрацией...
Вы сейчас пошутили??
В ДНР всех мужиков переловили, кто спрятаться не успел. Куда вы оттуда выедёте??
автор bananos • 15 мая 2022
Ответ дляglobus801
Удалено администрацией...
Так їдьте в днр, росію там класно і влада класна
автор bananos • 15 мая 2022
Ответ дляAsya.od
Господи🤦🏼‍♀️Досить вже
автор bananos • 15 мая 2022
Ответ дляAsya.od
Спокойно не можна і далі що?
firano4ka• 15 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Не вірю Вам!
У Львові з паливом проблеми на окружній, там дійсно його нема. Але пару км вглиб і можна купити, навіть черги не дуже великі. Далі по дорозі на Київ, за Буськом до Бродів взагалі черги були 2-3машини.
allo4ka21• 15 мая 2022
Ответ дляsobacura
Я вас розумію! Вітаю
Евга-9246• 15 мая 2022
Ответ дляglobus801
Удалено администрацией...
Питання лише одне - схералі ви й досі не там, не під чутким руководством негандона путі???

firano4ka• 15 мая 2022
Ответ дляsobacura
Ми на Шацькі озера плануємо, або в Заліщики. Якщо все буде добре.
Плануємо тільки заради дітей, щоб трошки реанімувати їхні нервові системи після окупації.
А що в Залісчиках? Розкажіть, будь ласка) а то я тільки про помідори знаю
Евга-9246• 15 мая 2022
Ответ дляglobus801
Удалено администрацией...
Сорі ви ж мабуть українську не розумієте)
firano4ka• 15 мая 2022
Ответ дляЕкатерина27
А куда бы вы его собирали? В канистры не заливают сейчас
Чому ні?
Чоловік купував для косарки, залили каністру. То й же Львів.
Татьяна289• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
А де такий прям напряг з бензином?
Автор, ви не в Україні??? 2 неділі не можемо заправити бензином машину.
globus801• 15 мая 2022
Ответ дляZa-ba-va
Вы сейчас пошутили??
там вылавливают алкашей и бюджетников, моя хорошая знакомая вышла замуж за бизнесмена из ДНР, говорит 500 дол. и про тебя забывают в местной комендатуре. 1000 дол. и ты свободный человек, можно уезжать на все 4 стороны
globus801• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
вибачте, но ви пукнули в калабаню
Горськ• 15 мая 2022
Ответ дляglobus801
Удалено администрацией...
В Європу по паспорту ДНР?
globus801• 15 мая 2022
Ответ дляГорськ
В Європу по паспорту ДНР?
Українському
FluffuRana• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
Я уВінниці, бенз з´являється на деяких заправках, черги по 100 машин, можна простояти 4 години і не купить. Їхати мені в Харків, чим далі на схід тим менше працюючих заправок. Зараз додому я просто не доїду. Не всім їхати зі Львова в Київ...
Птица-синица• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
А де такий прям напряг з бензином?
Везде. Вообще везде в Украине. В Запорожье очереди на полдня когда он появляется. И дают то по 5 литров, то по 10. В канистры не заправляют.
автор bananos • 15 мая 2022
Ответ дляТатьяна289
Я з України, може ви не дуже хочете заправитись?