Тема, чисто, обмінятись думками
Я особисто не змучувалась, але в Карпати дуже тяне, як ніколи.
Повністтю доступна Європа і навіть ціни прекрасні, наприклад, з тієїж Франції тиждень ол на Сіцілію 550€
Але зовсім ні капельки не хочеть, не тяне, навіть думати мені про це якось не в кайф.
Ответ дляbestmama
Вот представьте, что теперь делать с отдыхом? Я читала, что возможно, что некоторые отели будут делать под Европу и Украину. Но мне кажется, что такое маловероятно, а как быть с экскурсиями и т.д
... Всё равно ж ними встречаться
Так, в Туреччині рашисти були, є і будуть. На жаль. Ми пару років тому на півночі Іспанії були(Більбао і по узбережжю майже доїхали до кордону Португалії) , жодного рашиста не зустріли. Це я до того, що можна буде обирати ’глухі’ місця в Європі. Непопулярні напрямки.
Ответ дляlovely
Дуже хочу вивезти кудись дитину, бо в онлайн уроках майже увесь рік + нервові напруження через війну((, треба трішки оздоровити. А ось куди не знаю((, дуже обмежені фінанси(
теж думаю над цим. Трохи хочеться зняти напругу. На ЗУ не кращий варіант зараз. Тому мабуть нікуди не вийде
Ответ дляSweet_Cat
Да, наверное, так и будем делать. Дай Бог всё наладится и работа будет