Тема, чисто, обмінятись думками
Я особисто не змучувалась, але в Карпати дуже тяне, як ніколи.
Повністтю доступна Європа і навіть ціни прекрасні, наприклад, з тієїж Франції тиждень ол на Сіцілію 550€
Але зовсім ні капельки не хочеть, не тяне, навіть думати мені про це якось не в кайф.
Олена Василиевна• 15 мая 2022
Я зараз на ЗУ. Уважаю.що це відпустка. Ще місяць сидітиму точно. Свіже повітря.природа.
ВасильевнаЯ• 15 мая 2022
В Карпатах сейчас нормально не отдохнешь, миллион людей и просто ужас сколько визжащих детей,сейчас там много переселенцев, это будет не отдых, а ужас
Ответ дляxvikx
А в Вас немає ’напрягу’ ? Ви в Чехії, Іспанії? Я ж написала ЗУ. Бензин є тільки в Ужгороді, і все. І то черги кілометрами і по 10 літрів. Ви що не з України?
Я нормально у вас запитала. Ви не вмієте нормально відповідати?
Я у Львові, і тут прям такого напрягу щоб купити бензин і проїхати 600 км точно немає. Якби я хотіла додому, я б точно вирішила цю проблему. Видно ви так хочете🤷♀️
Ответ дляbananos
В Іршаві і Мукачево його немає, від слова зовсім. Вже 6 днів. І у Львові його немає! Не кажіть дурниць, і в Полтаві- немає, і в Києві по 6 годин стояли вчора за 10 літрів. На ОЛХ продають талони від 100 літрів, по повній оплаті за ці 100 літрів( але не всі ці талони отримують) а це не малі гроші. Я Вам відповіла- як Ви спитали.
Ответ дляbananos
Розумієте, коли палива немає ВЗАГАЛІ!
Ответ дляxvikx
Може це ви не говоріть дурниць?