bananos• 15 мая 2022

В кого які думки на рахунок відпочинку цього року?

Тема, чисто, обмінятись думками
Я особисто не змучувалась, але в Карпати дуже тяне, як ніколи.
Повністтю доступна Європа і навіть ціни прекрасні, наприклад, з тієїж Франції тиждень ол на Сіцілію 550€
Але зовсім ні капельки не хочеть, не тяне, навіть думати мені про це якось не в кайф.
Не ангелы• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
Може це ви не говоріть дурниць?
Ви знаєте як це простояти 3-6 годин і отримати 10 літрів, якщо повезе?

автор bananos • 15 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Так де ж це можна заправитись без проблем у Львові! ??? Та ще й одразу на 600 км?
А обов‘язково заправлятись одразу?
Інакше ніяк?
Відповідь вище
xvikx• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
Може це ви не говоріть дурниць?
Так я підписана на цей канал. Одна заправка- 4-7 годин стояти за 10 літрів. Автор! І це є бензин щоб проїхати 1000 км? Ви собі вірите?
екатерина-137d• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
А де такий прям напряг з бензином?
Везде
Не ангелы• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
А обов‘язково заправлятись одразу?
Інакше ніяк?
Відповідь вище
А далі як,коли 10 літрів закінчиться?
xvikx• 15 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
А далі як,коли 10 літрів закінчиться?
І я про це?? Що далі?
Не ангелы• 15 мая 2022
Ответ дляxvikx
Автор немає поняття про авто і його заправку
xvikx• 15 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Згодна!
Не ангелы• 15 мая 2022
Ответ дляxvikx
І я про це?? Що далі?
Знайома зі Львова авто поїздом переправляла

автор bananos • 15 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Я не розумію, що ви мені намагаєтесь довести?
Я водій, без машини нікуди всі ці дні я за кермом, жодного разу ні я ні подруги не стояли 3 години, годину максимум
манька аблигация• 15 мая 2022
я с невесткой и внуком на турцию.с кишинева вылет..цены нормальные.смотрела цены на мисто травел.покупать тур буду у своей девочки агента джой ап у себя в городе.
xvikx• 15 мая 2022
Да я вже думаю тут кидати, де знаходжуся, да поїздом додому. Але вдома теж машина нужна((( Прямо безвихід повний(((
Rose_m• 15 мая 2022
Помню Ваш пост, что по сравнению с Вашим уровнем в жизни в Канаде и Швейцарии одни бомжи.
Посмотрите Оман
екатерина-137d• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
А обов‘язково заправлятись одразу?
Інакше ніяк?
Відповідь вище
Так его по всей Украине нет , хоть сразу , хоть где-то ещё
Не ангелы• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
Не вірю Вам!
автор bananos • 15 мая 2022
Ответ дляxvikx
А ви в Донецьк зібрались?
Ну я ж кажу що так ви хочете додобу, бо я б назбирала по 20 літрів якби хотіла
автор bananos • 15 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
А далі як,коли 10 літрів закінчиться?
А ну спробуйте подумати
xvikx• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
Автор я Вам зараз кажу при всіх- пересилаю Вам НП 5 каністр, заправте мені, якщо у Вас немає проблем!! Я через Львів все рівно буду їхати додому.
автор bananos • 15 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Не вірю Вам!
Не вірте🤷‍♀️
Ви думаєте Львів пустий, машини не їздять по вашому чи як?

Не ангелы• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
А ви в Донецьк зібрались?
Куди назбирала? В кишені?
Не ангелы• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
А ну спробуйте подумати
Єдиний варіант стояти серед поля
автор bananos • 15 мая 2022
Ответ дляxvikx
Типу мені за вас в чергах постояти?
Не ангелы• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
Не вірте🤷‍♀️
Я два дні як зі Львова повернулась,не розказуйте казок
Не ангелы• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
Типу мені за вас в чергах постояти?
А які проблеми? Паливо є скрізь,які черги?
автор bananos • 15 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
І? Яких казок?
Відстаньте від мене
автор bananos • 15 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Відчіпіться і не перекручуйте
Trink• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
А де такий прям напряг з бензином?
на ЗУ везде. у нас например в городе его просто нет вообще уже дней 10
Не ангелы• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
Але ж Ви брешете) Ви за кермом не сиділи рік) Ви б свої теми перечитували іноді)
allo4ka21• 15 мая 2022
Вчора вперше спали кожен на ліжку і окремо один від одного, я відпочила, як ніколи. Ще і телевізор подивились, також вперше за три місяці. Про інші види відпочинку навіть не думала.
diamond_shop• 15 мая 2022
думала може хоч дітей куди звозити на тиждень, але реально боюся витрачати гроші, та й настрій не відпочивальний( після перемоги поїдемо