Тема, чисто, обмінятись думками
Я особисто не змучувалась, але в Карпати дуже тяне, як ніколи.
Повністтю доступна Європа і навіть ціни прекрасні, наприклад, з тієїж Франції тиждень ол на Сіцілію 550€
Але зовсім ні капельки не хочеть, не тяне, навіть думати мені про це якось не в кайф.
манька аблигация• 15 мая 2022
я с невесткой и внуком на турцию.с кишинева вылет..цены нормальные.смотрела цены на мисто травел.покупать тур буду у своей девочки агента джой ап у себя в городе.
екатерина-137d• 15 мая 2022
Ответ дляbananos
А обов‘язково заправлятись одразу?
Інакше ніяк?
Відповідь вище
Інакше ніяк?
Відповідь вище
Так его по всей Украине нет , хоть сразу , хоть где-то ещё
Ответ дляbananos
Я не розумію, що ви мені намагаєтесь довести?
Я водій, без машини нікуди всі ці дні я за кермом, жодного разу ні я ні подруги не стояли 3 години, годину максимум
Автор я Вам зараз кажу при всіх- пересилаю Вам НП 5 каністр, заправте мені, якщо у Вас немає проблем!! Я через Львів все рівно буду їхати додому.
diamond_shop• 15 мая 2022
думала може хоч дітей куди звозити на тиждень, але реально боюся витрачати гроші, та й настрій не відпочивальний( після перемоги поїдемо