Хтось розібрався в цьому питанні? Читала, що Азербайджан агресор. Але інформація в інтернеті часто викривлена
Результат:
вже голосів:
65 (53.72%)
Азербайджану
37 (30.58%)
Не знаю
19 (15.7%)
Вірменії
Апель-синка• 15 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Як після цього Азербайджан може товаришувати з рашкою?
А как сейчас в Грузии прорашистское правительство лижет путлеру задницу и выступает против Украины? При том, что население хорошо помнит, как их бомбили, и поддерживает Украину.
Coffee is Love• 15 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Ясно. Хотілося б десь детально прочитати, як так сталося, що Вірменія колись почала на нього претендувати
Історично належало Азербайджану, але там мирно мешкали і вірмени також.
Але коли совок об´єднував республіки, то він брав кусок території в однієї і передавав його сусідам. Так було і в нас, і в них. Тож Карабах віддали Вірменії.
Світлана-7d87• 15 мая 2022
А я сьгодні бачила відео, де армяни не пускають біженців з України, кажуть що українці завжди до них ворожо наоаштовані! А наспрвді це їх помста зате що ми підтримали Азербайджан в їхній війні! Тому що не треба було Арменії підтримувати анексію Криму!
Missdior_22• 16 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Мені це нічого не дає. Цікавить історичне питання. Чому ж тоді в 1989 році там жили переважно вірмени (77 %), а азербайджанців 21,5 %?
Их же тогда армяне выгнали. Азеров в смвсле. Погуглите ходжалинская резня. Таким образом Азербайджанцев изгнали из карабаха
Ответ для Світлана-7d87
Чого наші біженці туди їдуть? ((
Missdior_22• 23 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Який відсоток території зараз контролює Азербайджан?
Ой знаете честно нескажу лучше в интеренете гляньет. Горол шушу они точно контролируют и лачеснкий коридор но им нужен весь карабах а так как послдення война длилалсь 44 дня и пашинян капитулировал то там как то на три части раздклили армении россии и азербайдану. Москва и сюда вмешалась. Запутанная история