Прочитала сегодня одну тему и девочки утверждают что доход 100+ при сегодняшних реалий есть у многих.
Аж интересно стало.
Не обижайтесь, кто не хочет писать проходите мимо))))
Аж интересно стало.
Результат:
вже голосів:
58 (21.09%)
Более 50 000
56 (20.36%)
До 10 000
48 (17.45%)
37 (13.45%)
32 (11.64%)
28 (10.18%)
16 (5.82%)
Как почитаешь здесь, все такие прям доходные.Прям не поймёшь где люди могут так работать и зарабатывать.Куча родни и друзей живёт в Харькове,Киеве ,Днепре и у большинства из них нет на семью из 4чел(2взр+2реб)50000грн. В лучшем случае 30000грн в месяц в мирное время, а сейчас и подавно хуже,т.к многие без работы или на 2/3.Или мне так везёт с окружением:((((
Kvitkaliliia• 16 мая 2022
Ответ дляЮлия М1
Просто Ваше оточення реальне)
катерина12009• 16 мая 2022
Рахую тільки свою зп, чоловіка йде на погашення боргу, ну от на всіх 12 тис моїх і 4 маминих, це я, мама, чоловік, дитина (поки в свекрухи але гроші даю) . Було і в мене в 3 рази більше і в чоловіка зовсім інший доход. Ну поки так
Ответ дляKvitkaliliia
А Ви вірите результатам таких опитувань? Совєтчиця - це паралельна реальність. Тут теми про неотримання соцвиплат, неминучий голод і відсутність перспектив створюють ті ж, хто із задоволенням тисне відповідь ’больше 50000’)). І нікому не відомо, де все ж таки правда)
Тому що порадниця-це як наше суспільство і люди тут різні. І ті, які живуть на 100+ і ті, що чекають виплати.
І зараз є люди, які повністю втратили своє попереднє життя, роботу, дохід, а є ті, яких майже не торкнулась. Вони і роботу мають і довоєнний доход.
Kvitkaliliia• 16 мая 2022
Ответ для4мама
Та усі ми реальні. 50 тисяч - це рівень доходу дрібного ФОПа продуктового магазинчику. Що тут нереального.
А хтось сперечається, що 50+ є нереальним для людей, що працюють? Я ж зовсім не про це
Ответ дляKvitkaliliia
Так усі тут різні. Я багатьох дівчат звідси особисто знаю - вони великі розумнички і з неба їм нічого не падає - все важка праця та постійні вкладення у професійне зростання.
Ответ дляKvitkaliliia
Я верю в доход от 50 т
Девочки выкладывали свои ремонты, я к сожалению свой показать не смогла, из-за его отсутствия
Kvitkaliliia• 16 мая 2022
Ответ дляфеечка.
Я верю в доход от 50 т
Хтось закликає не вірить у дохід 50+? Це щось нереальне? Люди, ну я ж про інше...
kostyanych• 16 мая 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Так может в ВСУ мужья, там 100+ легко
Kvitkaliliia• 16 мая 2022
Ответ дляkostyanych
Так может в ВСУ мужья, там 100+ легко
Тобто я настільки недолуго висловила свою думку, що взагалі ніхто не зрозумів?