Капитошка81• 18 мая 2022

Лето. Какие у кого планы?

Тема относится только к тем, кто не уехал из Украины
Ifsogirl• 18 мая 2022
Ответ дляPavelolka
Вы это серьезно? Прилетает, пляжи минируют, в море мины.
Я уже купалась.

Jhenya_Sh• 18 мая 2022
Ответ дляОксана_12
При мені в ресторанчику на західній. Жінка зробила замовлення і попросила не подавати, доки з дитиною підуть до номера руки помити. Їм накрили дуже оперативно, бо ’доки ця коза не звернеться до мене нормальною мовою. - хай жеруть холодне’. Цитата. Дитині років три. Не та мова вістимо російська. І на роздачі здоровий хлоп рочків 23-25. Дуже бридко.
Они все думают, что это придумки все по поводу цепляний к языку.
Jhenya_Sh• 18 мая 2022
Ответ дляYulia-3262
Ще раз, читайте історичні факти. Що сталося з німцями з Судетів після поразки нацистів і з їх німецькогавврящими дітьми. В нас війна.
Гвалтують, вбивають нас росіяни всю нашу історію. А ми та ладно, нехай патякають як їм удобно, щоб ми жили, вони мають патякати язиком педофілів на расеї. Бо через 10/20 років їх куратори знову прийдуть їх ’защіщать’ вбиваючи і нас теж. Парадоксально, але росіяни найбільше шкоди наносять саме в російськомовних регіонах. Варто замислитися, якщо є чим
Потому что не защита русскоязычных на самом деле главное, нашли бы другой повод, если бы не язык.
Божоле• 18 мая 2022
Ответ дляОксана_12
Візуалізовала: 1942-й, рестік в мацквє. Приходить такая нємочка с младєнцєм в трусіках і просіт покушать по-нємєцкі. А вам не приходила в голову думка, що у того хлопа на фронті вчора кацапи вбили брата або хрещеного ?
Божоле• 18 мая 2022
Ответ дляInnag
На західній , дуже на західній багато місцевих розмовляють російською. Задовбали вже ці казки про обслуговування на російській і жахи з цим пов´язані
+100000000 В Тернополі іноді зриваюся на рос. мову - обслуговують аж бігом ! Посміхаються і дякують.
Так що досить тут гнати на ЗУ !!
Божоле• 18 мая 2022
Ответ для_Анна_83
Огурцы буду солить.
Баклажаны солить.
Помидоры с уксусом.
Перец сладкий в томатном соке.
Салат баклажаны с перцем, луком и морковью в томате.
Варенье вообще не буду - у меня его не едят.
На компоты - заморозка.
Якщо Ваша ласка - можна рецептики оцього:
Баклажаны солить.
Перец сладкий в томатном соке.
Божоле• 19 мая 2022
Ответ дляJhenya_Sh
Ані всє думают, чіто можна научіцца гаваріть на укрАінском за всю свою жізнь.
kuskus• 19 мая 2022
Ответ дляbella-mafia
Я последние 4 года летом отдыхала в Албании. Шикарное море, вкусная еда. Прямой авиаперелет 2,5 часа.
В этом году из Киева по понятным причинам не улетишь. Посмотрела из Польши вылеты, чартеров нет, прямых рейсов тоже. Короче, даже если б и были прямые - то до Польши пока доберёшься. Одним словом, буду я в этом году фотки пересматривать.
Естественно, для того чтобы можно было строить планы на будущее, нам нужен мир и поскорее ( астрологи говорят, что нельзя говорить : нам нужна победа, а говорить именно нам нужен мир). Когда война закончится и жизнь начнет налаживаться, тогда и буду о море думать) а пока, просто мечты и воспоминания)
Де вам в Албанії сподобалось? Ми були у Вльорі, дуже погане море, біля Саранди заїжджали після екскурсії на пляж-зовсім інша річ-білосніжний пісок і блакитне море
Pavelolka• 19 мая 2022
Ответ дляIfsogirl
Я уже купалась.
Ну вы себе можете купаться. Не даром планируют ужесточить контроль. Купаешься-купаешься, а потом бац и в grande octopus на берегу прилетело, или дома на берегу обстреляли, или в ЖВ, или на дачу на море, или в порт..а так ничего, можно купаться и загорать.