Тема относится только к тем, кто не уехал из Украины
Ответ дляЕленнн
ой,а в мене в планах була Арабатська стрілка,гаряче джерело.. Після ковіду сказились сустави та нервова. А те джерело дуже гарно допомагає.. З нетерпінням чекаю,коли звільнять,хоча розумом розумію,що це не скоро. (((.
купіть магнієве масло та магнієву сіль,робіть ванночки
така ж проблема ,саме після ковід
солі(
приймаю ще натур препарат,що виводить їх
є гарний результат
така ж проблема ,саме після ковід
солі(
є гарний результат
Ответ дляРойЛеля
Так дивно не від вас першої чую ’треба’.
А що трапиться як рік не поїхати на море. Чи ви на 21 день-місяць їздите кожного року.
Всім же відомо, що 10 днів на морі особливо ніякої користі не дає, хіба що зміна обстановки і приємні емоції.
Не бачу трагедії, щоб залишитися без моря. Хоча ми теж кожного року їздили і чисто психологічно не вистачатиме.
Для зміни обстановки при сприятливих обставинах на Шацькі озера на тиждень поїдемо. Головне щоб сім´єю у повному складі
Нормально 10 днів на морі дає.
Шо за депресивняк.
ShellyBelly• 18 мая 2022
Ответ дляGvenna
Нормально 10 днів на морі дає.
Шо за депресивняк.
10 днів на морі дає хіба красиву засмагу) про оздоровлення і мови не може бути,якщо оздоровлення то стартує від 3 тижнів
ku4eravaku4erava• 18 мая 2022
Ответ дляBilolena
в Киеве.
Понятно, думала в Польше, раз польский учить собрались
Ответ дляShellyBelly
Може , може. Дивно, що ви так настирливо доводите протилежне.
Заїло, що не авторитет ви тут, чи шо?)
Чи жаба задавила, що хтось на море їде, а ви ні?
Заїло, що не авторитет ви тут, чи шо?)
ShellyBelly• 18 мая 2022
Ответ дляGvenna
Заїло, що не авторитет ви тут, чи шо?)
Я взагалі вперше написала,будьте уважні)
frumoasa17• 18 мая 2022
Ответ дляDarina26
Давайте, в август/сентябрь в Крым? Там как раз прекрасный сезон для детей
Я ніколи не була у Криму, тому не знаю як там там. Крим буде українським, але напевно не в цьому році. Тому на кілька тижнів у Констанцу при сприятливих умовах.
123золотая рыбка• 18 мая 2022
Харьков и область опять обстреляли ракетами. Вместо моря теперь дача, клумба и огород. И дожить до завтра... Больше пока никаких планов.
frumoasa17• 18 мая 2022
Ответ дляРойЛеля
Ми і так живемо у моря, але я не відпочиваю на одеських пляжах. Кожен рік, але цього разу це буде саме зміна обстановки.
Vasilina7755• 18 мая 2022
Ответ дляDarina26
К предателям не поеду
Ответ дляТютёха
Нет не шутка. Надоело читать однотипные темы, которые строчат из-за границы, как у нас тут страшно. Можно хоть немного позитива?
Позитива - да, нахожу его в каждом дне.
Но планы в войну - это и правда больше на шутку похоже.
В войну лучше жить здесь и сейчас. И планы строить на время уже после войны. Даже не планы, а мечтать о том, что сделаешь после...
Проснулась сегодня в 3:40 от звуков взрывов. Штук шесть один за другим... В чей-то дом попали, он загорелся...
Ответ дляМила 26
Позитива - да, нахожу его в каждом дне.
В Киеве давно тихо, поэтому можно и помечтать
У меня планов куча. Хотели крышу ремонтировать, отодвинем на осень. Отдыхать летом не ездим - частный дом, море под боком, в принципе как собирались лето проводить, так и проводим. С июня вернусь на свои тренировки, поздней осенью очень хочется поехать отдохнуть, но это если будут хорошие скидки.
Все конечно с текущей оговоркой - если не прилетит. Но мы очень надеемся что не прилетит.
Алёнушка78• 18 мая 2022
Ответ дляТютёха
Как давно, две недели?