Аnastasiia• 18 мая 2022
Ответ дляAnicha
У разі, якщо людина подала заявку з 7 по 22 березня, але кошти не отримали, у Мінекономіки рекомендують звернутись до банку, де оформлена картка єПідтримка, або у Мінцифри для з´ясування причин незарахування коштів.
В банк - неоднократно. В поддержку Дии - тоже. У вас случайно нет контактов Минцифры? Спасибо
Аnastasiia• 18 мая 2022
Ответ дляAnicha
дают такой номер гор. линии
Графік роботи гарячої лінії: щодня з 8:00 до 22:00.
Дзвінки з номерів українських мобільних операторів безоплатні.
Большое спасибо!
sportyplace• 19 мая 2022
Неоднократно читала, что до 31 мая должны выплатить всем. Как будет - непонятно. Остается только ждать)