Аноним НаВсеГда• 19 мая 2022

Крем Л´ореаль

Хто користується? Мені потрібен для сухої чутливої шкіри. Розумію, що не омолодить , але шкіра потребує зволоження. Тут, де я зараз знаходжуся, вибір невеликий. Моєї улюбленої Долівки тут немає. Рекомендуєте Л´ореаль?
Анти-аноним• 19 мая 2022
У них почти во всех спирт а составе (
С сухой кожей очень вряд-ли подойдёт

krozumovski• 19 мая 2022
Cerave
Goldig• 19 мая 2022
По возрасту надо подбирать...у них почти все линейки разбиты по возрасту
ira--m• 19 мая 2022
Ні. Категорично не рекомендую. Теж суха шкіра. Биодерма сансибио риш виручала мене цих два місяці поки бігали з місця на місце, і в Мукачево (там вода мені зовсім не підійшла. Сушить), і в Польщі.
автор Аноним НаВсеГда • 19 мая 2022
Ответ дляira--m
Дякую. Мені подобається ще Ур´яж. Але тут тільки місцева косметика , Etos. і Л´ореаль.
Чудо в декрете• 19 мая 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Урьяж в аптеке ищите
автор Аноним НаВсеГда • 19 мая 2022
Ответ дляЧудо в декрете
Урьяж в аптеке ищите
В містечку , де я живу ні в одній аптеці немає(Нідерланди).

Стрекоза любви• 19 мая 2022
Я вважаю, що можете спробувати. Ціна, мабуть, до 10 євро. Якщо зовсім не підійде, то як крем для рук будете використовувати.
Protruziya• 19 мая 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Так купите онлайн
Elani• 19 мая 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
на амазоне нидерландском точно есть
Алина-1240• 19 мая 2022
Пользуюсь.но гелем с алое,для комби кожи
Муроводчица• 19 мая 2022
Гель с алое нравится, остальные крема у меня скатываются. Хотя очень люблю косметику Лореаль.
мамаматоса• 19 мая 2022
Ответ дляМуроводчица
мені теж Геній зволоження їхній подобається.Кортстуюся літом на гіалуронку зверху.Вже 3 рік баночці,тільки закінчується.Користуюся тільки в теплий період.