19 мая 2022

Магазини закордоном

Доброго дня. Я зараз в Італії і помітила що в багатьох магазинах мас маркету на одязі немає магнітів від крадіжки. При вході в примірювальну речі також ніхто не перераховує. Як вони крадіжки запобігають? Чи може таке бути, що в примірювальних є камери?
ole4kakissa 19 мая 2022
Магниты на бирках или в одежде где-то в виде бумажки.
В Декатлон вообще кладешь вещи в корзину (вот как взял в руку, так и кладешь) и сканер по периметру корзины сам считывает цену, размер, цвет и т.д...
Афри 19 мая 2022
Магнитные наклейки
alena2013 19 мая 2022
Этикетки и наклейки.