20 мая 2022

Куда заграницу отправить ребёнка в лагерь? Похвалите лагерь

Спасибо! 🌸
amoa 20 мая 2022
Ниже тема
Еllena 20 мая 2022
Смотрите ниже, там Грузию предлагают. Моя уехала в Румынию , могу отписаться позже за условиЯ
дивчинка 20 мая 2022
Study ua недавно предлагали англоязычные страны. Недешево конечно, Ирландия кажетя 3000 за 2 нед
9 комнат 20 мая 2022
Болгария, лагерь ’Вместе’. Дочка в прошлом году была с танцевальным коллективом.
юлия-с 20 мая 2022
Спасибо и мне очень актуально, можно платные
ВИТАМИНКA 20 мая 2022
Девочки, а где тема делась с бесплатным лагерем в Грузии? Хотела ссылку подруге бросить, не успела сохранить...
ВасильевнаЯ 20 мая 2022
Ответ дляВИТАМИНКA
Девочки, а где тема делась с бесплатным лагерем в Грузии? Хотела ссылку подруге бросить, не успела сохранить...
Я ее хотела закрыть, а то у нас любят писать злые комменты по любому поводу, а она удалилась. Вот инфа ‼️Благодійний фонд «Для моєї України» запрошує дітей 10-17 років, що виїхали чи знаходяться у зонах бойових дій на відпочинок та психологічну реабілітацію в м. Батумі, Грузія 🇬🇪

👉 Проїзд, проживання, харчування та культурна програма – безкоштовно.
Перша група виїжджає в період 28 травня-5 червня, термін відпочинку 14 днів.

Деталі та реєстрація за посиланням 👇
https://kyiv.dityvmisti.ua/chervonij-hrest-ukrayin...
rammstein 20 мая 2022
А я навпаки хочу вам дуже подякувати за контакти табора.
Весь час війни ми в Києві. Роботи нема. Трохи депресія. Дитина вся в навчанні.
Тому з задоволенням заповнила анкету. Можливо повезе.
( але нема закордонного паспорта).
ВИТАМИНКA 20 мая 2022
Ответ дляВасильевнаЯ
Я ее хотела закрыть, а то у нас любят писать злые комменты по любому поводу, а она удалилась. Вот инфа ‼️Благодійний фонд «Для моєї України» запрошує дітей 10-17 років, що виїхали чи знаходяться у зонах бойових дій на відпочинок та психологічну реабілітацію в м. Батумі, Грузія 🇬🇪

👉 Проїзд, проживання, харчування та культурна програма – безкоштовно.
Перша група виїжджає в період 28 травня-5 червня, термін відпочинку 14 днів.

Деталі та реєстрація за посиланням 👇
https://kyiv.dityvmisti.ua/chervonij-hrest-ukrayin...
Спасибо
artnad 20 мая 2022
Вчера на фб видела информацию о лагере в Болгарии от своего турагента, ей можно смело доверять.

Пам’ятаєте свої зміни в дитячих таборах?
Змагання, фестивалі, перші самостійні поїздки без батьків, дисципліна та нові навички.
Якщо ви планували відправити дітей до дитячого табору, то зараз саме час.
Як мінімум, - з точки зору безпеки.

Дитячий табір Okay Holiday в Болгарії

Виїзд з Києва 1.06.2022 на 18 ночей. Протягом цього часу групу супроводжує та проживає в таборі з дітьми кваліфікований педагог-вихователь та практичний психолог, що вже понад 7 років працює з дітками різного віку.

Можливо приєднатися до групи по маршруту автобусу Київ - Житомир - Вінниця - Хмельницький - Кам´янець-Подільський - Чернівці, або уже в самому таборі. Також можливе розміщення у таборі з батьками.

Розміщення в новому апарт готелі 3 * в престижній частині відомого болгарського курорту Сонячний Берег. У програмі анімація, пропонуються розважальні, спортивні та інтелектуальні програми, дискотеки і гуртки за інтересами.

Ціни:
Вік 4-6 років = 9000 грн
Вік до 17 років = 15 469 грн
Вік від 18 років = 15 469 грн

У вартість входить:
- проїзд
- 4 разове харчування
- проживання
- страховка
- розваги та освітні програми
- цілодобова охорона, камери відеонагляду, рятувальники на пляжі та біля басейну.
TannaU 20 мая 2022
Ответ дляЕllena
Смотрите ниже, там Грузию предлагают. Моя уехала в Румынию , могу отписаться позже за условиЯ
Можно информацию про лагерь?
Еllena 20 мая 2022
Ответ дляTannaU
Можно информацию про лагерь?
Наши дети отдыхают без оплаты. Предложили как детям спортсменам. Поэтому по стоимости не подскажу