к.Буланова• 21 мая 2022

Велика різниця у зрості - проблема чи ні?

Дівчата, маю певний флірт із чоловіком, але трхи смущає різниця у зрості.
Я 160 см, 93-66-91, він - 191 см зростом, крупні руки, плечі, але не товстий.
Поруч із ним я менша за його плече.
Це мило чи смішно виглядає?

І ще задумалась... Як воно у ліжку, цікаво, не заважає? Попередній був 180 см.
автор к.Буланова • 21 мая 2022
Ответ дляВиктория-8a35
И как?
В нас нічого такого не було ) поки.

Виктория-8a35• 21 мая 2022
Ответ дляк.Буланова
В нас нічого такого не було ) поки.
Надо поскорее узнать, чтобы потом не разочароваться
Помню как посмотрела на штаны парню что у него очень маленький в я и я не стала с ним заниматься сексом, а зачем? 😂😂Удовольствия не получишь
Нормальный размер это от 16
автор к.Буланова • 21 мая 2022
Ответ дляВиктория-8a35
Нормальный размер это от 16
Ми вже майже два місяці не бачились ( Він в ЗСУ.
А раніше не встигли.
Я порядна жінка, зразу в ліжко не стрибаю.
Виктория-8a35• 21 мая 2022
Ответ дляк.Буланова
А раніше не встигли.
Так и никто не говорит сразу, ну просто целуетесь и можно как бы заметить
Скользкая• 21 мая 2022
Ответ дляserebro16-72be
Звичайно важливо почуття але для мене це смішно. Як тато з дочкою вибачте хоча це вас не має хвилювати.
А краше, коли одного зросту і виглядають, як мама з сином?
serebro16-72be• 21 мая 2022
Ответ дляСкользкая
А чого? Через різницю у віці?
Скользкая• 21 мая 2022
Ответ дляserebro16-72be
Так отож що всі так думають. А там нежданчик
Нежданчик у високого чоловіка скоріше виняток, ніж правило. Чоловік спортсмен, в команді всі близько 2м зросту. І, знаючи, що вони разом ідуть в роздягальню та душ, якось запитала, якого розміру в інших (у чоловіка 20см). В основному, більше середнього, а у деяких на багато більші.

serebro16-72be• 21 мая 2022
Ответ дляСкользкая
Не знаю як у високого але у дрібних чоловіків точно великі. У товстих взагалі як корнішончик.
serebro16-72be• 21 мая 2022
Ответ дляСкользкая
А про роздягальню ви загнули. Як він по висячих членах може знати які у них?