Olgusya• 22 мая 2022

Хорошу людину можна зазомбувати пропагандою?

Олександр Невзоров якось згадав про злочинне дресирування, яке заборонене ще в 20-х роках XX століття:

"Это когда зверей в цирке учат только драться, скалиться, убивать и погибать. И обратной методики воспитания не существует: такие животные потом до конца своих дней остаются свирепыми, беспощадными и истеричными. Так и с людьми: даже если холодные пятки путина будут висеть над Красной площадью, ничего в России по градусу и состоянию народа не изменится. Люди, которые сегодня требуют еще миллионы трупов, еще океаны крови; требуют Балтию, Польшу, Чехию... Они, конечно, расползутся по щелям, на время притаятся, но здоровым российское общество точно не будет ближайшие 100 лет. Путин 22 года прибегал к старой цирковой методике с помощью тоталитарной пропаганды".

Є і протилежна думка білоруського блогера Максима Мировича:

"Надоело читать фразу "обработанные пропагандой". Мы говорим о взрослых людях, которые делают свой осознанный выбор. Если дерьмо из телевизора греет им душу, значит, они сами дерьмо. Если "под влиянием пропаганды" они превратились в фашистов, то они ими и были. Никакая пропаганда никак не может "испортить" человека. Если из всего спектра мнений, версий и объяснений человек выбирает дерьмо, значит, оно в нем было изначально – мозг отмёл всё честное, нормальное и светлое и выбрал то, что ему ближе".

А ви до якої думки схиляєтеся?
автор Olgusya • 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
тут все складніше і глибше. тут щось дуже особисте: Ze кинув путіна і взагалі не заслуговує на найменшу повагу (на думку пуйла), бо я не уявляю собі ситуації, коли б іншого предидента назвали б неоцистом, жидом і наркоманом
Дуже особисте в тому, що Зеленський піддав переслідуванню кума путіна - Медведчука і закрив його телепомийки, повністю прикрутивши російську пропаганду, на що не спромігся Порошенко. Таких предʼяв пацани не прощають)) Не забуваємо, що путін - це мафія і дитя підворітні

автор Olgusya • 22 мая 2022
Ответ дляmamarama
Хороший человек может быть наивным и глупым?
Якщо ви про росіян, то вони не просто наївні та глупі, а агресивні й жадаючі української крові
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Откуда цифры?
а ви не в курсі? ви ж типу експерД? інтервью дала Кіра Рудик якомусь західному ЗМІ: із Маріка 3250, Азов -2500, і інші - решта, а у нас -300! Карл, 300!
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляJannyMoney
Я очень разочаровалась в Розенбауме. Мне казалось умный, умеющий критически мыслить человек.
А потом посмотрела последнее его интнрвью.
крім умності і добрості є ще один крітерій, росіянин!
mamarama• 22 мая 2022
Ответ дляJannyMoney
может.
Иван-дурак. Добрый, но дурак.
Добрый дурак, это умалишенный.
Что с умалишенного взять?
Лично для меня есть вопрос, что значит, хороший человек?
Добрый, отзывчивый, который придет на помощь в трудной ситуации, который пропускает чужую боль через себя, сочувствует тем, кому плохо, правильно?
И как тогда этот человек может радоваться войне, убийствам, разрушениям, насилию?
Не может.
Значит, он уже нехороший человек.
Поэтому на мой взгляд, хорошего человека невозможно зазомбировать пропагандой.
автор Olgusya • 22 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Если это настоящие потери, то для войны такого масштаба,увы,но это нормально
Такі цифри умовно нормальні для звичайної оборонної операції, коли наступаючі втрачають утричі більше за оборонців (якраз росіян загинуло під 30 000). А для маневреної оборони ми мали б втрачати менше, бо звідусіль відступаємо
Any• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Я думаю, що причина меншої втрати територій тоді - швидке підписання мінських домовленостей. Діяв режим ’припинення вогню’ та ’лінія розмежування’.
І почали що робити? Посилювати армію, ППО латати навкруги Києва, змінювати стандарти, деякі підрозділи переформували з нуля за сучасними стандартами.
Тобто так, угоди не дуже, але тоді ми були дуже слабкі й це був маневр, щоб виграти час...
Частково саме завдяки тому, що почали робити 2015 ЗСУ зразка 2022 змогли затримати російську армію хоч десь.
Але чому в нас стався частково відкат по купі реформ в обороні, чому змінився формат розподілу бюджету (загальна цифра наче й хороша, але він майже весь осідав у центрі, а реально частини почало надходити в рази менше)? Блін, та навіть систему харчування повернули стару, а пртомв таки відуатили назад, коли люди стали кричати. І подали як, ми оновили систему харчування в армії, зарази, її до вас оновили, вона працювала, ви відмінили... Це як, купи козу.
Відкат - якщо піднімається хвиля обурення, повертаємо / якщо не помітили, то все
От так було останніми роками й не лише в оборонці

автор Olgusya • 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
і 7500 уже в полоні, ніх..на собі меневри
А російських полонених скільки?
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
нормально це 1 до 3 втрати свої і ворога, а у нас 1 до 1
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Ааа, теперь Кира Рудык у нас ответственная за оглашения потерь. Только потом она сказала,что это не ее личное мнение, а не официальная позиция власти.

По поводу вашей критики Залужного. Хочется вам передать вам командования, но боюсь дела будут хуже
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Факты
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
А російських полонених скільки?
автор Olgusya • 22 мая 2022
Ответ дляJannyMoney
Що каже, якщо коротко?
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Пожалуйста, ссылку на конкретные цифры. И не стоит забывать авиационный и ракетный компонент противника
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Цифры со Скабеевой или откуда. Ссылки, пожалуйста
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая

є таке, на неї вже вищав Подоляк, вважаю що вона не права у тому

не впевнена, я нормальний топ
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
та ж Рудик озвучила наш обмінний фонд
PinkyPink• 22 мая 2022
Ответ дляAny
Думаю, те запитання не про відсіч прикордонників, а знову таки, чому влада, вище оборонне керівництво ніяк не прикрило той бік? Якщо Данілов каже, що от він на ефіри давно ходив у правильних флісказ, мовляв подавав людям сигнали
Тому що нам не було чим прикривати всі боки. Прикрий Херсон, відкрий столицю чи ООС? На початок війни в нас не було озброєння щоб прикрити всі напрямки, нажаль
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
та ж Рудик озвучила наш обмінний фонд
Кира Рудык это не официальный источник информации.

Irina-5d24• 22 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Вы думаете, что после ухода путина путинисты сами по себе пропадут или сразу же откроют глаза?
Ну лайно из них никуда же не денется
mamarama• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Так вы ж про россиян вроде.
В чем вопрос тогда?
Если они агрессивны и жаждут крови, то где ж они хорошие?
Зерно путинской пропаганды лягло в благодатную почву.
Все таки у пути хорошо работают службы воздействия на мозги, что есть, то есть.
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляPinkyPink
Белесков сказал, что подрыв мостов ничего бы не дал, если бы цеплялись за это место не смогли бы отстоять Киев и другие города. Потерять столицу = проиграть войну
автор Olgusya • 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Чому 1 до 1? Їхніх загиблих 30 000. Хіба наших стільки ж? Не вірю. Йшлося про 10 000
PinkyPink• 22 мая 2022
Ответ дляPiracanta
Чому це розуміють лише США та Британія, яким нічого не загрожує і не розуміють країни ЄС?
Чому ж не розуміють? Польща, Естонія, Латвія, Литва, Фінляндія, Швеція… прекрасно все розуміють. Розуміють і інші, але на їхні землі РФ не претендує, а ті, хто в кандидатах на наступну денацифікацію як раз кричать у весь голос
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
а у нас є офіційний? у нас є Г+Г із лизунами і Опа з Єрмаком, а судя чи по реакції Подоляка, вона озвучила реальні цифри, це не правильно під час війни, але це говорить про нульову стратегію і відсутність таланту у Залужного, нажаль
автор Olgusya • 22 мая 2022
Ответ дляmamarama
Так вы ж про россиян вроде.
В чем вопрос тогда?
А я думку Невзорова і не підтримую. Навела її тут як одну з двох.
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
їхніх втрат 23000, а наших 20000 (10000 загиблих, 7500 - полон, 1500-2000 поранені), от і рахуйте

П.С. 30 000 їхніх не підтверджується західними розвідками, наші прибільшують
Any• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Боюся, з Межі дчкком непогано пов´язані обоє. До речі, не всі помилки медвндука закрили, він має пакет в 1+1.
Частину журналістів (і не малу), яка працювала на тих помилках, просувала рашагаративи успішно влаштували на телемарафон, вони вдягли вишиваночки і раптом почали славити Зеленського.
Якщо Медведчука таки обміняють на азовців, то з того хоч якась користь.
Бо в абсолютних цифрах, Медведчук за 2.5 роки правління Зе збагатився більше, ніж за всю каденцію По.
Знову таки,дивимося факти, думаємо, чому ж так? Чи тоді справді він з ним воював, чи був незалежним? Якщо врахувати, через який (і чий) канал прийшов до влади?
Замітає сліди, був якийсь план чи нарешті вирішив, що може будувати собі рейтинг і владу сам - хз. Треба дивитися далі.
Путіна свого часу ставили олігархи, серед яких і Березовський, що з ним потім стало?
JannyMoney• 22 мая 2022
Ответ дляmamarama
Добрый дурак, это умалишенный.
Что с умалишенного взять?
Не может.
Значит, он уже нехороший человек.
Можно. Даже проще чем циничного, эгоистичного, но умного.
Хорошему но тупому можно рассказать про мучения и 8 лет и злых фашистов и что вот надо помочь. А какую-то часть информации (как эта ’помощь’ реализовывается) можно утаить.
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
А кто вы такая чтобы судить о таланте Залужного?
По поводу Азова просили молчать Зеленский, Залужный, Резников, Маляр, другие военные, Белецкий. Но звезда инстаграм воинства Кира решила высказать свое личное мнение за что и получила от властей.