Olgusya• 22 мая 2022

Хорошу людину можна зазомбувати пропагандою?

Олександр Невзоров якось згадав про злочинне дресирування, яке заборонене ще в 20-х роках XX століття:

"Это когда зверей в цирке учат только драться, скалиться, убивать и погибать. И обратной методики воспитания не существует: такие животные потом до конца своих дней остаются свирепыми, беспощадными и истеричными. Так и с людьми: даже если холодные пятки путина будут висеть над Красной площадью, ничего в России по градусу и состоянию народа не изменится. Люди, которые сегодня требуют еще миллионы трупов, еще океаны крови; требуют Балтию, Польшу, Чехию... Они, конечно, расползутся по щелям, на время притаятся, но здоровым российское общество точно не будет ближайшие 100 лет. Путин 22 года прибегал к старой цирковой методике с помощью тоталитарной пропаганды".

Є і протилежна думка білоруського блогера Максима Мировича:

"Надоело читать фразу "обработанные пропагандой". Мы говорим о взрослых людях, которые делают свой осознанный выбор. Если дерьмо из телевизора греет им душу, значит, они сами дерьмо. Если "под влиянием пропаганды" они превратились в фашистов, то они ими и были. Никакая пропаганда никак не может "испортить" человека. Если из всего спектра мнений, версий и объяснений человек выбирает дерьмо, значит, оно в нем было изначально – мозг отмёл всё честное, нормальное и светлое и выбрал то, что ему ближе".

А ви до якої думки схиляєтеся?
автор Olgusya • 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
їхніх втрат 23000, а наших 20000 (10000 загиблих, 7500 - полон, 1500-2000 поранені), от і рахуйте

П.С. 30 000 їхніх не підтверджується західними розвідками, наші прибільшують
1500-2000 поранених в нас бути не може - значно більше. Якщо загиблих 10 тисяч, то поранених 30 тисяч. Про це казав Жданов. Мова зараз не про поранених і полонених, а саме про загиблих. Скільки в кацапів убитими? 23 тисячі? Тоді в нас 1:2,3

Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576

Если у вас раненых меньше, чем погибших, то цифры с ваши с потолка.
Мандарина• 22 мая 2022
Ответ дляmamarama
Добрый дурак, это умалишенный.
Что с умалишенного взять?
Лично для меня есть вопрос, что значит, хороший человек?
Добрый, отзывчивый, который придет на помощь в трудной ситуации, который пропускает чужую боль через себя, сочувствует тем, кому плохо, правильно?
И как тогда этот человек может радоваться войне, убийствам, разрушениям, насилию?
Не может.
Значит, он уже нехороший человек.
Поэтому на мой взгляд, хорошего человека невозможно зазомбировать пропагандой.
Полностью согласна с вами. Умирают люди, чтобы не говорили в телевизоре, этому нет оправдания. А уж радоваться смертям…потому что у тех людей другой цвет кожи, национальность, вероисповедание, взгляды на жизнь или что-то ещё-ниже падать некуда просто.
Any• 22 мая 2022
Ответ дляPinkyPink
Тому що нам не було чим прикривати всі боки. Прикрий Херсон, відкрий столицю чи ООС? На початок війни в нас не було озброєння щоб прикрити всі напрямки, нажаль
Яким чином підрив мосту відкриє столицю?
Але за 3 (умовно) години, поки росіяни зроблять понтонну переправу, наше мирне населення могло б частково втікти, хоча б хто міг. І так, декому звуки вибухів таки допомогли б прийняти це рішення. А якби ще на місцях влада тоді відразу чесно сказала, беріть дітей і в той бік
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576

И 29050 погибших у россии это еще маленькие цифры. Много неучтенных.
JannyMoney• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Що каже, якщо коротко?
Про фашистов, нацистов, Донбасс и что для нападения России были причины. Оправдывает короче. И конечно бедная Россия, которую почему-то все не любят и хотят загнобить.
Хотя говорит, что ему очень больно за людей в Украине, которые сейчас страдают.
Я не смогла досмотреть.
автор Olgusya • 22 мая 2022
Ответ дляAny
Боюся, з Межі дчкком непогано пов´язані обоє. До речі, не всі помилки медвндука закрили, він має пакет в 1+1.
Частину журналістів (і не малу), яка працювала на тих помилках, просувала рашагаративи успішно влаштували на телемарафон, вони вдягли вишиваночки і раптом почали славити Зеленського.
Якщо Медведчука таки обміняють на азовців, то з того хоч якась користь.
Бо в абсолютних цифрах, Медведчук за 2.5 роки правління Зе збагатився більше, ніж за всю каденцію По.
Знову таки,дивимося факти, думаємо, чому ж так? Чи тоді справді він з ним воював, чи був незалежним? Якщо врахувати, через який (і чий) канал прийшов до влади?
Замітає сліди, був якийсь план чи нарешті вирішив, що може будувати собі рейтинг і владу сам - хз. Треба дивитися далі.
Путіна свого часу ставили олігархи, серед яких і Березовський, що з ним потім стало?
То чому путін напав саме при Зеленському? Бо ви виклали багато думок, крім головної)

PinkyPink• 22 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Белесков сказал, что подрыв мостов ничего бы не дал, если бы цеплялись за это место не смогли бы отстоять Киев и другие города. Потерять столицу = проиграть войну
Да, основные силы сконцентрировали на обороне севера и оос. Без поддержки с воздуха в степи против авиации это было бы просто самоубийство для наших солдат. Почему не подготовились, не купили и тд? Я думаю, все прекрасно видят как выгрызают наши дипломаты каждую установку С300 и тд, их нельзя просто взять и купить в военторге, решения о поставках принимались на уровне правительств, а те до последнего не хотели злить лилипутина 🤷🏻‍♀️
Any• 22 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Чіплятися там не було чим, не було військових.
Чому так - після війни будемо з´ясовувати. І маємо це робити, якщо не вирішили будувати в себе рашку (бо дещо вже є схоже у процесах).
Але яким чином столиці зашкодив би підрив мостів? Якщо вибухівка закладена, треба підірвати, щоб мати час евакуювати цивільних?
Офіційна влада тепер каже, що чекала наступу, що інфо було, що про шашлики то так казали, а вдягали на ефіри он правильні іліскм, щоб попередити
То чому не попередили хоча б у момент наступу?
автор Olgusya • 22 мая 2022
Ответ дляJannyMoney
Я не смогла досмотреть.
Ясно. Рашист
Any• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
А я не даю відповіді, Ваша тема про вміння думати, тому я пропоную Вам самій подумати, чому. Саме так тренують мислення, ставлять собі запитання, шукають відповіді
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляAny
Вооружённые силы готовились к войне, но на ней не бывает без потерь и просчётов. С Крыма зашло в 15 раз больше
автор Olgusya • 22 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Але чому тоді західні розвідки не підтверджують ці цифри? Наводять значно менші
автор Olgusya • 22 мая 2022
Ответ дляAny
))))) Ну ви прям коуч
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
капів 23000 це убитими, пораненими і полоненими
таке співвідношення, це катастрофа
Any• 22 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Ще раз, чим обороні Києва зашкодив би підрив мосту з того боку?
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Потому что они не принимают участия в боевых действиях и имеют меньше информации, чем Украина
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
таке співвідношення, це катастрофа
Откуда у вас эти цифры?
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
головна є, але за її озвучення бан, при чому тижні на три - ’неначасі’

Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляAny
В той ситуации он ничего бы не дал.
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
100% підтверджують біля 23000
JannyMoney• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Ясно. Рашист

И образованный же человек. И был же много раз в Украине. И поклонников у него много из Украины.
Ну как так можно?
Но всё же, по нему например видно, что у него это было внутри. Он говорит, что он замечал тенденции с 90-х (после развала союза, я так понимаю). Значит всё это время, пока я его любила и уважала он был вот таким вот...
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
ви смішна, їм це не потрібно
автор Olgusya • 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
таке співвідношення, це катастрофа
Пораненими кацапів 80 тисяч. Про це кажуть воєнні експерти. Невже ви справді вірите, що загиблих може бути більше, ніж поранених? Санітарних втрат по воєнній науці завжди втричі-вчетверо більше, ніж непоправних. Тому загиблих кацапів якщо 23 тисячі, то поранених близько 80.
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
ви смішна, їм це не потрібно
Смешно выглядите вы, когда пытаетесь отработать нарративы россии
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Откуда у вас эти цифры?
ви тільки тут буваєте? про це пишуть британські ЗМІ, із коментарями, США
Irina-5d24• 22 мая 2022
Ответ дляPiracanta
Чому це розуміють лише США та Британія, яким нічого не загрожує і не розуміють країни ЄС?
Потому что странам ЕС которые тихо работают на рашу тоже ничего не угрожает. Даже Венгрии. Это та же Беларусь только европейская. А вот, те страны которым прямая угроза, буквально кричат на весь мир. Но Макрону, Шольцу и другим ’деятелям’ начхать. Они и их сольют. Сегодня в Гамбурге было нападение на консульство Польши. Облили краской в цветах кацапской тряпки. И напряжение между этими странами растет по поводу поставки оружия Украине. Польша понимает, что она следующая, но Германии пофиг.
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
це ви платний бот- нульовик, а не я , у мене в профілі - місто і тефон, а у вас -0%
Any• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
))))) Ну ви прям коуч
Та ні, істині причини ніхто не знає. У мене є кілька версій, але, може, Ви знайдете ще якусь.
1. Вважали, що армія достатньо послаблена (навіть без розвідданих, які точно є в РФ, а за аналізом ’сірої інформації’ були посітніці відкати).
2. Були досягнуті якісь домовленості на доволі високому рівні про часткову здачу територій (схід, південь, сухопутний коридор...абощо).
Мені не подобається жодна, але вони мають набагато більше фактичної основи та логіки, ніж ’Путін з´їхав з глузду’ (бо попри авторитаризм, там таки є ще верхівка, яка на щось мала спиратися у плануванні)
Чи ’Путін образився за Медведчука/томос і т д ’ ( починаю та сама, це таки політика, а не Маша й Даша ділять Федю)
Irina-5d24• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Чому? Були окуповані той самий Сєвєродонецьк, де в 2014 році були кубанські козаки, які вбили там нашого друга, окуповані Словʼянськ, навіть Маріуполь був місяць в окупації. А потім усе повернули, і території, підконтрольні Україні, були більші за розмірами, ніж ОРДЛО. А зараз Луганщині майже кінець (залишилося 7% за Україною), Донеччина теж усе зменшується та зменшується
Ну так отбили в прошлый раз, отобьют и в этот
Или все пропало?