Скокмоно - стокнуно• 22 мая 2022

Паническая атака гонит давление

У кого то были панические Атаки,которые гонят вверх давление ????Как вы справлялись ,это просто жесть ,страх паника ,давление 150 ,у меня страх инсульта,тонометр с руки не снимаю ,лежу и каждые 5 минут меряю .Ужас …
автор Скокмоно - стокнуно • 22 мая 2022
Ответ для220В
Ви вимірюєте постійно АТ, нервуєте, і цим занепокоєнням і страхом не даєте знижуватися АТ. Спробуйте Гідазепам IC + Біфрен. Аутотренінг допомагає. Або зверніться до невролога чи психотерапевта.

У мене було, як реакція на переміну погоду колись АТ злетіло аж до 221/127 мм рт. ст. (це рекордні цифра, ніколи не було таких раніше), за 3 години знизила до 165/110 і це була перемога. Але це зовсім інша історія.
ОгО!!!!
автор Скокмоно - стокнуно • 22 мая 2022
Ответ дляМания-Величия
самое главное !!!не меряем давление!!!оно при п/а будет повышено,и потом начинается самое страшное,все капец ,давление и все умру,успокаиваемся... я пью курсами , месяц плюс минус *потом перерыв ,если не накрывает но могу не пить таблетки и по пол года
пью атаракс(гидроксизин),но опять же Вам нужна консультация невропатолога либо терапевта,что бы точно понять это п/а или нет
Уже были консультаци ,2 раза уже пила курсы
Мания-Величия• 22 мая 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Так звчайно,пока він качає я молюся щоб цифри були не великі
не меріяємо!!!!!!тонометр просто ховаємо,перший крок буде у Вас НЕ МІРЯТИ
Мания-Величия• 22 мая 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
что делали?доктор?
автор Скокмоно - стокнуно • 22 мая 2022
Ответ дляМания-Величия
Атаракс уже пила +тритико до войны ,в войну начались сильные атаки ,врач прописал гидозепам +есциталопрамм ,уже тоже пропила
автор Скокмоно - стокнуно • 22 мая 2022
Ответ дляМания-Величия
что делали?доктор?
Конечно ,психиатр Атаракс уже пила +тритико до войны ,в войну начались сильные атаки ,врач прописал гидозепам +есциталопрамм ,уже тоже пропила
Мания-Величия• 22 мая 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
тритико это снотворное
Мания-Величия• 22 мая 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
психиатр?вам невропатолог толковый нужен
автор Скокмоно - стокнуно • 23 мая 2022
Ответ дляМания-Величия
тритико это снотворное
Да ,я в курсе что я пила
автор Скокмоно - стокнуно • 23 мая 2022
Ответ дляМания-Величия
Невропатолог ,отправит к психологу или психиатру
illaria-k• 23 мая 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
У Вашей ПА какой триггер - страх инсульта и страх болезни смерти или инвалидности - с этим и надо работать.
Снимать ПА надо уметь, но это работа с симптомом, а надо работать с причиной.
220В• 23 мая 2022
Ответ дляtroya87
Ого,разве такое возможно??Всегда думала,что это может случится от высокого давления только.Какие препараты привели к такому последствию?
Удалось восстановиться ?
Є препарати, які можуть сприяти підвищенню згортання крові. Це така побічка.

Інсульт не лише від різкого підвищення АТ буває. Є і інші причини.

Так, різкі підвищення АТ з неявною неврологічною симптоматикою (гіпертонічний криз) може призвести до інсульту (лакунарного, ішемічного або геморагічного).
Гіпертонічна хвороба стійка з кризами може залишати у головному мозку свої відмітини у вигляді вогнищ у речовині мозку (як приводить до дисциркуляторної енцефалопатії гіпертонічного генезу або енцефалопатії гіпертензивної - це різні поняття).
Головне правильно знижувати тиск, щоб не було швидкого різкого зниження. Різкі перепади АТ (як наслідок швидкого зниження тиску антигіпертензивними препаратами) - це стрес для судин головного мозку, можливі наслідки у вигляді інсульту.
автор Скокмоно - стокнуно • 23 мая 2022
Ответ для220В

О Боже !Зачем вы мне это написали?Я теперь буду бояться снижать давление ,так как пила каптопресс,у меня паника когда Лаврова ростет ,я не могу его не сбивать ,а получается сбивать тоже нельзя резко !!!и как быть
220В• 24 мая 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
У Вас гіпертонія? До яких цифр АТ підвищується?

Одного разу збила АТ з 170/110 до 95/55. Але це я лише вчилася правильно підбирати дозування антигіпертензивних препаратів.

Якщо АТ 150-160/100-105, то зниження за 30 хвилинок до 130-120/80, нічого не буде.
Але якщо це гіпертонічний криз з високим АТ, є симптоматика неврологічна або/та кардіологічна, то знижувати АТ потрібно за правилами - швидкість зниження АТ не повинно становити не більше ніж 25% упродовж 30–60 хвилин. Виняток, люди, у яких є розшаровуюча аневризма аорти.

Бачу стільки людей заляканих підвищенням АТ. З гіпертонією можна і до 90 років дожити. Але потрібно постійно приймати антигіпертензивні препарати.

Зниження АТ проводиться під контролем АТ. Почати можна з половинки таблеточки Каптопрес, через 20 хвилин виміряти АТ, якщо зниження недостатнє, можна додати ще четвертинку чи половинку. Все залежить від рівня АТ.

Я вперше виявила підвищений АТ в 23 роки, на роботі стало погано. Бувають гіпертонічні кризи з високим АТ. Тиск постійно підвищений і поганенько піддається зниженню. Наслідки є у головному мозку (підтверджено МРТ). Це мій спосіб життя з гипертонією, звикла.
220В• 24 мая 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
У Вас одна із різновидів фобії - інсультофобія. Коли Ви берете у руки тонометр, з´являється гострий напад страху. Так?
Проконсультуйтеся з кардіологом, неврологом, можливо і психотерапевтом, щоб визначити або виключити можливі причини підвищення АТ, чи пов´язано це з кардіоневрозом.
У Вас крім підвищення АТ бувають такі симптоми - серцебиття, тремор, почервоніння, підвищене потовиділення?
Потрібно усунути фобію, а потім пройти добовий моніторинг АТ.
автор Скокмоно - стокнуно • 24 мая 2022
Ответ для220В
У меня тахикардия ,красное лицо,тремор
220В• 24 мая 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
У меня тахикардия ,красное лицо,тремор
Панічні атаки це прояв соматоформної дисфункції вегетативної нервової системи.
При соматоформній дисфункції вегетативної нервової системи підвищення АТ відбувається з приєднанням симптомів вегетативного збудження (тахікардія, почервоніння обличчя, тремор, посилення потовиділення).
При гіпертонічній хворобі підвищення АТ стійке, тиск підвищений навіть у спокійному стані, супроводжується головним болем (локалізується в потиличній області, носить переважно давлячи характер, іноді буває пульсуюча), може бути оніміння лівої руки, стискаючі болі в ділянці серця (іноді, як при стенокардії - за грудиною з іррадіацією у ліву руку), нудотою, шумом у вухах, потемніння в очах, серцебиття (тахікардія або аритмія) і інші.

Є спеціалізовані відділення у лікарнях або медичні центри, які займаються лікуванням пацієнтів з соматоформними розладами. Пошукайте.
220В• 24 мая 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
У меня тахикардия ,красное лицо,тремор
Щитоподібну залозу обстежували?

Якщо ні, здайте аналізи ТТГ та Т4 вільний, пройдіть УЗД щитоподібної залози.
автор Скокмоно - стокнуно • 28 мая 2022
Ответ для220В
Щитоподібну залозу обстежували?

ТТг та т4 в нормі,узі щитоподібноі в нормі