Delishes• 24 мая 2022

Де замовити тканину?

Дівчата, хто шиє, підкажіть де недорого замовляєте тканину на постільну білизну? Раніше у групах фб брала, зараз щось тихо там.
lana_banana04• 24 мая 2022
На проме посмотрите. Кстати, ещё можно в Гугле смотреть - там часто выдает те же сайты с прома с очень хорошими ценами, которые сам пром не показывает почему-то

автор Delishes • 24 мая 2022
Ответ дляlana_banana04
Дякую, гляну пром детальніше. Гугл почав видавати сайти із мінімальними замовленнями, завеликими для мене( та й ціни там вищі, ніж в групах брала(
kirpichenko• 24 мая 2022
Текстиль Контакт,но что бы дешевле, нужно рулон 50 метров брать.
Заёбушек• 24 мая 2022
А як називається тканина, схожа на ту що раніше шили розпашонки для малечі, дуже м´яка та приємна до тіла?
Передали з Туреччини дві бухти по 40 м., пошила парочку простинь, така класнюча матерія, а назви не знаю.
kirpichenko• 24 мая 2022
Ответ дляЗаёбушек
Давайте фото.
автор Delishes • 24 мая 2022
Ответ дляЗаёбушек
Може байка? Тепленька?
Заёбушек• 24 мая 2022
Ответ дляDelishes
Може байка? Тепленька?
Да тепленька, і з одного боку ніби як бархатиста, а з другого проста гладенька.
Заёбушек• 24 мая 2022
Ответ дляkirpichenko
Давайте фото.
В мене телефон допотоний, за царя пенька
alena2013• 24 мая 2022
Ответ дляЗаёбушек
Байка?

alena2013• 24 мая 2022
Ответ дляЗаёбушек
Тогда это точно байка. Еще пеленки теплые шьют из нее.
alena2013• 24 мая 2022
Ответ дляDelishes
Може байка? Тепленька?
Все-таки мы с вами путаем, как и многие)) Это фланель
https://shoptkani.com.ua/a393407-flanel-ili-bajka....
Заёбушек• 24 мая 2022
Ответ дляalena2013
Байка?
Знайшла, по опису в гуглі, це скоріше за все фланель.
Дякую за підказку!
Заёбушек• 24 мая 2022
Ответ дляalena2013
Да, це вона, дякую!
автор Delishes • 24 мая 2022
Ответ дляalena2013
Слово звичніше) дякую за посилання, теж розібралпся тепер з цим питанням
kirpichenko• 25 мая 2022
Ответ дляЗаёбушек
Может фланель, вроде так называется.
Valentina shop2020• 30 мая 2022
Сейчас постельного на любойцвет и вкус.
Зачем вам эти заморочки