А в телегр читаю, що знову орки накоплюють війська і техніку на півночі країни. Як думаєте, будуть ще лізти?
Ответ дляНе ангелы
почему это не мое, мое - имею право на свое мнение
Боже, яка ж ви нервова!! Бережіть себе!
ksusha1155• 25 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
нет, тема встревожить и оправдать свое невозвращение
Може людина реально не знає що робити? Повертатись це треба купу фінансів, речі, бензин знайти.. не дай боже знов, то не накатаєшся. В мене якби не робота, то і не верталась би, мені київ жахливий зараз, не можу вже тиждень прийти до тями тут.. купа військових, тривоги, страшно
а тут хоть порадитись можна.
Ответ дляZanka_
Ну навряд чи людина тільки сьогодні прибігла на порадницю, щоб вирішити, чи їхати їй додому, а отже вона напевне вже прочитала багатенько аналогічних тем за останні кілька днів. Чи гадаєте порадниці кожного дня отримують свіжі розвідданні про плани рашистів
И?
Прочитала, хоче обговорити тему і останні новини з нами.
Чи на які тут теми можна говорити? Хто дає дозвіл та індульгенцію на створення питань та тем для обговорення?
xthyjujhbz• 25 мая 2022
Ответ дляЛорисель
посольства повернулися - значить все ок. вони всі здриснули за 2 -3 тижні до війни.
Им ничего не помешает уехать снова
Ответ дляполька77
Думаю, это попытка оттянуть с востока на север часть наших войск и техники. Навезли бутафорской техники и делают вид скопления войск. Смысла им нападать на север вообще не вижу. Восток - они изначально декларировали как цель завоевания, юг как попытка забрать у Украины выход к морю, возможно, Днепр, Одесса, Харьков входят в их планы как крупные промышленные города... Но логики в наступлении на север вообще не вижу. Дороги на Киев давно взорваны, а сам север ценности не представляет.
Логіки в цій війні нема з самого початку
Lastochka888• 25 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
да мы хамло. Сидим и ждем когда по нам начнут бомбить и что у нас все пропало и что все у нас плохо.
Ну вы во главе. Кидаетесь на людей за простой вопрос. Раз такая паника накатывает от темы, то просто выйдете, не надо указывать кому и что писать, у вас нет таких полномочий
ksusha1155• 25 мая 2022
Ответ дляksena555
слухайте лише свій голос...
тут питати не треба, заклюють.
Доказом є теми про напад і закупку продуктів напередодні війни, всіх банили
тут питати не треба, заклюють.
Правда. Забанять, обізвуть, в рашисти запишуть.. нічого нового)
Lastochka888• 25 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
У вас не мнение, а указания.
ksusha1155• 25 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Не пейте больше сегодня
Vlada-Maria• 25 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
да потому что сидят и нагнетают. Не хочет не едет - не нужно тут накалять обстановку. Люди в Киеве и не выезжали и не ноют
хто нагнітає? навпаки, ви своїми затиканнями ротів і вересками нагнітаєте. Навіть ті, хто не сумнівався, почнуть задумуватись, а чого це так активно роти затикають... явно щось не те... якщо що, я в Україні, але позиції ’голову - в пісок, сраку - напоготові до вжитку’ не розумію
Ответ дляPinkyPink
Особисто я не думаю, що будуть лізти, то скоріше для залякування і щоб скувати частину наших військ на тому напрямку. Щоб взяти Киів їм потрібно дуууже багато війска, якого в них наразі немає. Але… це якщо керуватися нормальною логікою нормальної людини, а рашисти хворі на всю голову. Можуть з картопляниками спробувати, але то буде самогубство і ніщо інше. Киів взяти в них шансів нуль
да там кто-то писал что Лукашенко купил брелки для опознавания солдат 20 тыс(
Vlada-Maria• 25 мая 2022
Ответ дляiriiiiiiin
Чтоб люди думали ,что все ок ,а в реальности полная жопа
А смисл який? Чи то по принципу моєї сусідки, котора на початку локдауну кричала радісно сусіду-заробітчанину, що повівся на паніку і повернувся, ’Ага, тепер і ти в сраці будеш’?
Vlada-Maria• 25 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
ну так если пугливая пусть не едет. К чему это здесь писать
Людина просто питає, чого накинулись?
Ответ дляksusha1155
а тут хоть порадитись можна.
зачем Вы врете? - где здесь ужас в Киеве? кроме сирен как и везде по украине
LudaSHOPSale• 25 мая 2022
на Киев? зачем? они тянут туда наши силы, чтоб подмога на Восток не шла и у Киева держали войска. сама вернулась, и это самое верное решение за последнее время, хотя мне и в Хмельниц обл было хорошо.
Vlada-Maria• 25 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
ну так пусть не едет. пусть сидит и ждет
у вас якась травма? Бо інакше пояснити вашу поведінку не можна
Ответ дляLoredana17
А що я пишу, щось недозволене? Всюди ця інформація є. Цікавлюсь думкою. Не знаю, що робити.
Ви коли рішення вертатися приймали, що не розуміли якщо сьогодні все ок в столиці то ще не факт, що так буде і надалі
Або приймайте, що жити довго будете під прицілом, або сидіть рівно
Ответ дляLastochka888
я не кидаюсь) мне просто смешно как легко можно принять решение за семью прочитав советчицу)
ksusha1155• 25 мая 2022
Ответ дляKs-5574
Епрст. Дід чисто здурів
хто за нього йде воювати??
Vlada-Maria• 25 мая 2022
Ответ дляPinkyPink
Та ну. Я выезжала, вернулась 3 недели назад, все окнорм. Хотя первую неделю реагировала оч плохо на взрывы и тд, в подвале сидела безвылазно практически
Людина до всього звикає, інакше психіка би не витримала. Пристосування до умов існування - це ключове у виживанні людства. Питання лиш, що у кожного свій поріг і межа пристосування