Loredana17• 25 мая 2022

Тільки зібрались повернутись у Київ.

А в телегр читаю, що знову орки накоплюють війська і техніку на півночі країни. Як думаєте, будуть ще лізти?
ksusha1155• 25 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
А смисл який? Чи то по принципу моєї сусідки, котора на початку локдауну кричала радісно сусіду-заробітчанину, що повівся на паніку і повернувся, ’Ага, тепер і ти в сраці будеш’?
Саме таке враження

Ks-5574• 25 мая 2022
Ответ дляksusha1155
Епрст. Дід чисто здурів хто за нього йде воювати??
так там такие же накачанные пропагандой как и раше
не знаю( быдло может всякое ради денег
Не ангелы• 25 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
хто нагнітає? навпаки, ви своїми затиканнями ротів і вересками нагнітаєте. Навіть ті, хто не сумнівався, почнуть задумуватись, а чого це так активно роти затикають... явно щось не те... якщо що, я в Україні, але позиції ’голову - в пісок, сраку - напоготові до вжитку’ не розумію
Вы тоже ждете благословения вернуться в Киев?
Vlada-Maria• 25 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
где Вы видите что я набросилась? Я не понимаю цели этой темы. Это из серии сижу за границей и боюсь, что война закончится, чтоб не выгнали
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-71630807
Вам обідно, що зашвидко вернулись, прогадали?
Горськ• 25 мая 2022
Ніхто не знає як воно далі буде,надіємося на краще.Сильно боїтеся,є де перебути,то можна й пересидіти ще.Може стихне ща пару місяців.
LudaSHOPSale• 25 мая 2022
Ответ дляМарталина
The Washington Post має думку, що рф перекидає війська до північних кордонів України

Ідеться мова про накопичення військ та ворожої техніки на кордонах Чернігівської та Сумської областей.

Видання посилається на дані українських прикордонників, які спостерігають, як орда знову перекидає війська та військову техніку до Чернігівщини.

За словами заступника начальника прикордонної служби області Олександра Вадовського, щодня російські війська запускають по Чернігівщині від 2 до 8 снарядів:
«У будь-якому разі ми готуємось до можливого повторного вторгнення. Вони атакують наші позиції та міста. У росіян немає поняття про правила ведення бою».

Видання повідомляє, що така ж динаміка спостерігається і в сусідній Сумській області, з якої вибили російські війська приблизно в той же час.

А в Харкові, де українські захисники відкинули окупантів до державного кордону, очікують, що оборонна підготовка може змінитися на масові бої
а давайте почитаем ОРИГИНАЛ?
Макс Берак взял интервью на границе и описал ОЩУЩЕНИЯ

это не данные разведки, а статья МАКСА
https://www.washingtonpost.com/world/2022/05/24/ur...
Не ангелы• 25 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
Людина просто питає, чого накинулись?
просто так пишет, что Киев ждет полная ж... ????
toma45• 25 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Удалено администрацией...
А че молчать? Чтоб Вам комфортно?
ksusha1155• 25 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
зачем Вы врете? - где здесь ужас в Киеве? кроме сирен как и везде по украине
Не знаю, це моя суб´єктивна думка. Вам добре, то ок.

РойЛеля• 25 мая 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Це не та кількість, яка була.

Де вони беруть ту техніку, суки.
Ще ж в березні нам внушили що в них вже її нема
Не ангелы• 25 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
у вас якась травма? Бо інакше пояснити вашу поведінку не можна
у меня абсолютно все хорошо. я не нуждаюсь ни в чьих советах как мне поступить.
LudaSHOPSale• 25 мая 2022
Ответ дляPinkyPink
Особисто я не думаю, що будуть лізти, то скоріше для залякування і щоб скувати частину наших військ на тому напрямку. Щоб взяти Киів їм потрібно дуууже багато війска, якого в них наразі немає. Але… це якщо керуватися нормальною логікою нормальної людини, а рашисти хворі на всю голову. Можуть з картопляниками спробувати, але то буде самогубство і ніщо інше. Киів взяти в них шансів нуль
красной армии надо было 600000 чтоб фрицев выгнать, а еще красную армию ждало население, а русских кто ждет,
где они пол милиона возьмут? а смысл 50 тыщ лесть? на мясо?
Vlada-Maria• 25 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
нет, тема встревожить и оправдать свое невозвращение
Ви не пробували подивитись з іншого боку, не через свої власні комплекси? А знаєте як ваше тут виглядає: що ви промахнулись із поверненням і тепер всю свою злість зганяєте на інших
Lastochka888• 25 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Давайте скрин, где автор это пишет.
Не ангелы• 25 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
в чем прогадала Вы о чем?
Vlada-Maria• 25 мая 2022
Ответ дляksena555
слухайте лише свій голос...
тут питати не треба, заклюють.
Доказом є теми про напад і закупку продуктів напередодні війни, всіх банили
такі ж ’не ангели’ і банили
LudaSHOPSale• 25 мая 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Це не та кількість, яка була.

не мае такой думки
то статья МАКСА БЕРАКА в вашингтон , он просто ходил и брал интевью у местных погранцов. иху ощущения и воспоминания.

смотрите ОРИГИНАЛ. эт не данные разведки
LudaSHOPSale• 25 мая 2022
Ответ дляPinkyPink
Мені подобається як рос пропагандони зараз верещать «а мі не гаварілі что хатим взять кієв» . Ну ок, тоді виходить в них була на цьому напрямку ціль просто піти вмерти 🤷🏻‍♀️ Як підуть ще раз, результат буде ще гірший, бо таких сил в них вже немає
за унитазами и золотом лезли
xthyjujhbz• 25 мая 2022
Ответ дляBriulik
В Чернигове, в телеграмм каналах идёт опровержение
Добрий день. Зі слів прикордонників, Вашингтон пост дещо перебільшили масштаб проблеми. Формування угрупування для відновлення наступу не спостерігають. Скоро буде про це новина

Суспільне Чернігів ✍️
Ага, у нас в Украине тоже до 24 числа все говорили ничего не будет, в том время как запад просто кричал будет война

Timoshkinamama• 25 мая 2022
Тут ще одна інфа з того ж телеграму
«росіяни не готуються до наступу на Чернігів — прикордонники

війська рф демонструють свою активність поблизу кордону з Чернігівщиною, аби не дозволити застосування підрозділів Сил оборони України на інших напрямках.
’Практично щоденно продовжуються обстріли території України зі стрілецької зброї, мінометів, артилерійські обстріли, зокрема і об’єктів цивільної інфраструктури у прикордонні. Вогонь ведеться з території росії’, — сказав речник Держприкордонслужби.»
Не ангелы• 25 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
в чем я промахнулась? я абсолютно спокойна и довольна своим решением. И мне декретчицы не указ. а то все пропало - как вернутся...как пособие получить, как сьездить велосипед забрать....
Vlada-Maria• 25 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
почему это не мое, мое - имею право на свое мнение
маєте, але це не привід накидатись на інших і закривати всім роти. Як ви там вище радили іншим? закрити рота і сидіти мовчки? От і скористайтесь своєю ж порадою
LudaSHOPSale• 25 мая 2022
Ответ дляРойЛеля
Де вони беруть ту техніку, суки.
то сми разогнало ощущение нескольких военных, что дали интервью Максу с Вашингтон пот, то не данные разведки, просто интевью и описание жизни на границе
LudaSHOPSale• 25 мая 2022
Ответ дляTimoshkinamama
Тут ще одна інфа з того ж телеграму

да, тупо держат бригады, пуляя, а не для наступления
Vlada-Maria• 25 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
чудна жіночка, однако)))))
Zanka_• 25 мая 2022
Ответ дляЛеска
И?
Прочитала, хоче обговорити тему і останні новини з нами.
Чи на які тут теми можна говорити? Хто дає дозвіл та індульгенцію на створення питань та тем для обговорення?
Ну то й я напевне маю право поцікавитись, чи справді вона збирається приймати рішення базуючись на відповідях порадниць, чи так побалакати за життя зайшла.
Vlada-Maria• 25 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
е і хто пише? поки що лиш ви своїми киданнями наштовхуєте на таку думку
Lastochka888• 25 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
ksusha1155• 25 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
А в кого є військові знайомі- їх сім´ї повернулися? Просто цікаво. Мої знайомі ні.
Vlada-Maria• 25 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
було би ’хорошо’ - не кидались би тут і не затикали людям роти без причини