ПадаюВреверансах• 26 мая 2022

Мне интересна Польша ДОН ДОН, за 6 сек ее...

Яке воно кончене, цей кадиров.
Попалось відео, де він каже, що з Україною питання закрите, якщо буде команда з Польщою за 6 сек розберуться.
Свинособаки такі впевнені в своїй перемозі чи це тільки понти?
Дон дон. Чого він після кожного слова каже дон? Я таке вперше зустрічаю
YN8678• 26 мая 2022
Ответ дляPtashkaO
так я точно так само - всі вопили, зі всіх утюгів, а я казала шо геть дах поїхав в людей, шо таке не може бути..
Это сработала басня про волка, 8 лет кричали, а когда волк пришел никто уже не поверил
Jhenya_Sh• 26 мая 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Такі плани у 2015 були.
Додавили?
Як тільки буде підписано умовний Стамбул 1 все почне сипатись.
Значит, европа и сша санкциями не додавят? А в военном отношении помогут додавить вооружением РФ? Что будем делать, если не помоггут
автор РойЛеля • 26 мая 2022
Ответ дляvikiss
Поки йшли на Київ, велися торги. І дійшли б, як би не віддали, те що зараз в окупації.
Не хочеться вірити, але і не виключаю такого варіанту. Якось підозрфло одразу після переговорів втікати вони почали, шкода що хвости не прострелили всім всім. Такої біди наробили. І не дуже гналися позаду, складається враження, що був наказ не стріляти в спину і дати вийти.
Ну, так говорять, я не компетентна. Тільки слухт. Вірити не хочеться! Зсу не обезцінюємо. То герої
автор РойЛеля • 26 мая 2022
Ответ дляagata116
вони і так майже дійшли, пару десятків км.не хватило.
Ну і Арестович зізнався, що все було на грані тоді. Але ж саме в той час він так гарно розказував, що без шансів взяти Київ, це не можливо. А тут на грані...
автор РойЛеля • 26 мая 2022
Ответ дляNatali8
То що привильніше битись і гинути чи здатись і бути замордованим? Ви недооцінюєте українців і у рашки також зброя закінчиться, величність педарасії тільки в голові рашистів
Ви впевнені, що вони не знайдуть спосіб дістати зброю, коли почне закінчуватися. Я ні! Китай як варіант продажний. Може і Курили віддасть за зброю, бо вже втрачати не буде чого
НамСвоюРобити• 26 мая 2022
Ответ дляJhenya_Sh
Якщо підпишемо якусь мирову, то не буде ні додавлення, ні зброї. Ч/з декілька років параша полізе далі. Це вже історичний факт.
Поки обороняємось (і на полі бою, і дипломатично) буде продовжуватись й те, й інше.
Атланта• 26 мая 2022
Ответ дляDelusa
Германия и Франция и есть лидеры в Европе, они самые индустриальные и богатые страны Европы. Непонятно, что вы имеете в виду ’усилиться за счет России’, то, что им выгодно покупать недорогие нефть и газ из России? Тогда зачем им надо, чтобы россия выстояла? Какая им разница, как та территория будет называться, с которой будут гнать им газ?

Про первые позиции, на которые выходят страны Балтии очень смешно, их вместе взятых еле 6 миллионов набирается.
В следующий раз постарайтесь читать глазами.
автор РойЛеля • 26 мая 2022
Ответ дляzag
Ви були присутні на тих торгах? Це тільки чиїсь припущення. І комусь вигідно розносити цю інформацію(
Ніхто з нас не був присутній на переговорах у турції, після яких одразу відступ був.
Співпадіння?!
Abigail• 26 мая 2022
Ответ дляPtashkaO
1й пункт - 100%
2й - ну ж звісно, ніхто в таке вірити не хоче!
а у таку війну, до 24го хтось вірив? реально? - а вийшло ось як...

тож як там ’правителі світу’ між собою порішають - так і буде, а те горе, людські життя - то для них просто пшик.
сумно - но то реальність!
Так, але не зовсім. У голодомор в селі, звідки родом мама, голодомору не було. Голод був, помирали старі і слабкі, всі вихудли, але трималися. Головою колгоспу був єврей. Я не знаю, яким чином він викрутитися, але примудрився не закрити садок. Діти харчувалися в садку. Дорослі отримували в колгоспі щодня чарку зерна чи крупи на одного. Городина якась була. Люди з інших сіл помирали під тинами нашого села. Фактично одна людина врятувала сотні життів... Він просто робив, все що міг.
Кожен може щось, хоча б вірити. Нас Європа злила ще до початку війни. Але вперті українці (девіз козаків - всрамся не здамся) примусили їх коригувати плани. На росії є приказка ’’упрямый, как хохол ’’.
Вперто вірмо, дівчата, в нашу перемогу принаймні за це нам соромно не буде
vikiss• 26 мая 2022
Ответ дляРойЛеля
Так він ще й всім рекомендував не виїзджати, бо дома найбезпечніше.
nadia-74• 26 мая 2022
Ответ дляsashik77
О, волонтери теж бувають різні і постійно якісь некрасиві ситуації виникають. От знайомого забирали в ВСУ. Тре все купити самому. Порадили звернутися до волонтерів. Звернувся. Так, каже волонтер, допоможу. Є бронік. 6000 грн з тебе і він твій.
Жах,Я бачила на фб так звернулися до знайомого знайомих і прислали за 13 тис бронік в роті і крові.Це не волонтери а нелюди.С@уки.
exotic• 26 мая 2022
Ответ дляYN8678
Не дают нам оружия пока что(
Сегодня утром почитала,что Арестович говорит, как-то грустно стало
вам в рашу уже никто и не даст оружия, а в Украину дают, и будет еще больше
svetlapanna• 26 мая 2022
Ответ для vihola
Ця особина писала в іншій темі, що якби Україна не збивала ракети з парашки, вони б не потрапляли по мирних. Кого ви слухаєте.
Мені одна дама писала в Ютуб, правда, не сюди, але ’Еті ВСУшнікі сволочі, сбілі ракети, патаму что ім важнєє вааруженіе’ АП вообще одесітам так і надо, вот вам за 2 мая. Моє риторичне питання а ху лі ваші ракети роблять на територіі України і чого вони взагалі там літають, залишилось без уваги(
Lada_333• 26 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
А в чому ви зібрались переконувати тих, хто все життя живе на західній?
я вас підтримаю. ніколи за свої 44 роки не чула тут бажання приєднатись до Польші чи Угорщини. Навпаки, ЗУ відзначається високим рівнем патриотизму.
YN8678• 26 мая 2022
Ответ дляexotic
У вас недавно был удар в голову? Или мания преследования рашистов на бабском форуме?
Irina-5d24• 26 мая 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Пообіцяв, що сусіди зітруть з лиця землі, якщо будуть допомагати.
Але якусь зброю вони все ж дають не афішуючи особливо.
Позавчора у виступі (внутрішні збори якісь були) їхній міністр оборони це заявив.
Які сусіди і кого зітруть? Нас чи Ізраїль? Вони тільки язики стерти можуть
Veronikca• 26 мая 2022
Ответ дляSunrise1
я никого не защищаю, но из Бучи они ушли по собственной воле или договоренности. Потому что им просто не нужно было. Зря вы этих пи.оров недооцениваете.
Это вы недооцениваете наши ЗСУ. И пытаетесь обесценить их победы.
Veronikca• 26 мая 2022
Ответ дляРойЛеля
А каким боком Курилы к Китаю?
НамСвоюРобити• 26 мая 2022
Ответ дляIrina-5d24
Ізраїль зітруть арабські сусіди.
Veronikca• 26 мая 2022
Ответ дляAbigail
Я с вами!!!
Malysh2• 26 мая 2022
Что значит это ’дон, дон’? Кто нибудь знает?
kseniya123• 26 мая 2022
Ответ дляMalysh2
Все знают) послушайте видео, где он говорит. В каждой фразе повторяет :дон.
Sveterok• 26 мая 2022
Ответ дляРойЛеля
Не бьіло у них шанса никакого взять Киев. Живу в пригороде, в первьіх числах марта стояла в очереди в АТБ ,долго стояла. После того,как люди говорили,’блокпост поставили биля хатьі, та то ничого,якщо хату рознесе,головне на Київ їх не пустити,а хату я відбудую’, я поняла,что рашистьі обреченьі.Обожаю своих земляков
exotic• 26 мая 2022
Ответ дляYN8678
Я вас не оскорбляю. А у российских тролей именно такая манера разговора как у вас - унизить и оскорбить собеседника.

Ваши слова:
’Не дают нам оружия пока что(
Сегодня утром почитала,что Арестович говорит, как-то грустно стало’

еще один ваш пост:
’Блин, такое чувство что нам не дают оружие чтобы склонить к миру на условиях рашки’

Это же неправда, Украине дают оружие и много

И да, это не бабский форум. Бабы - это в рахе, которые еще нарожают. Поэтому складывается впечатление, что вы пишете именно оттуда. К тому же, и профиль у вас нулевой, свеженький
Jhenya_Sh• 26 мая 2022
Ответ дляРойЛеля
А що тут взагалі не можна писати про поразки наші? Тільки перемоги?
Я за правду, якою вона б не була. Нащо з усього інфопростору обманювати людей, або тупо мовчати як все насправді. Ми всі віримо в нашу перемогу і терпляче чекаємо. І не хочемо бути дурнями, як рашисти. Що їм дохволяють почути тільки те, що дозволяють.
Ми приймаємо всю правду і готові чути, що неідеальні ні влада, ні військові.
Війна у нас перший раз і всі розуміємо, що учимося по ходу.
Цілом згодна
svetlapanna• 26 мая 2022
Ответ дляOlena Dnepr
Израиль запретил Германии поставлять Украине ракеты Spike.

Израиль отклонил просьбу США разрешить Берлину поставлять Украине противотанковые ракеты, произведенные в Германии по израильской технологии на основании израильской лицензии, сообщили два официальных лица США и Израиля.
Сволочи(
Сами под обстрелами, у меня вообще сложилось впечатление, что они хотят Украину с землей сровнять, чтобы потом переселиться сюда
Vlada-Maria• 26 мая 2022
Ответ дляLada_333
Більше того, ті ж, хто зараз розказує тут байки про сепаратизм на західній, до цього звинувачували її типу ’западенці хочуть у Європу, ще й всю Україну тягнуть за собою’ але логіка і руЗЬкій мір - речі несумісні)
maria40• 26 мая 2022
Ответ дляMaralisa25
У меня такие же чувства как и у Арестовича, вызывает предложение сдать территории ...Украина не может сдаться, зачем тогда было столько смертей и разрушений...как такое возможно в 21 веке? Напасть на суверенную страну, захватить территорию и при это остаться безнаказанными. Грош цена этим всем санкциям.. Оружия нет у нас... Получается нас кинули? Сейчас всех только наше зерно не вывезенное интересуют..
С прозрением!
maria40• 26 мая 2022
Ответ дляВсегда брюнетка
Це що за зліт всьопропальщіков? Таке враження, що зібралися рашкинські троляки і давай сіяти паніку. Йдіть всі тролі за своїм кораблем, а у нас буде все добре! Як би ви не бісилися, а зброя вже є і буде ще.
Люди прозревают видя реальность. Просто до вас дойдёт чуть позже.
YN8678• 26 мая 2022
Ответ дляexotic

Ваши слова:
’Не дают нам оружия пока что(

еще один ваш пост:

Я вас тоже не оскорбила.
Профиль у меня с 19 года.
Про оружие говорю я исходя из новостей,нет сейчас новых поставок, это проблема .
То что вам мерещатся русские все же повод сходить к специалисту