Девочки подскажите пожалуйста хочу сделать кошке паспорт какие нужны прививки, чип?
Подскажите так выглядит паспорт?
Робила собаці тиждень тому. Точніше оновлювала, так як у нас старого зразка був. Сказали у приватній, що тільки в державній ветеринарній клініці. Всі щеплення залишаються в старому, возити з собою 2 паспорти до настопної вакцинації. Не знаю, чи це є міжнародний. Але ветеринар заповнив все на англ.мові.
У вас QR паспорт тварини. Можно швидко знайти власника тваринки, якщо загубилась.
Ответ дляLera_Erla
Спасибо у нас вообще нет никаких прививок
Прививки от бешенства и чип достаточно?
Ответ дляЕкатерина 35
Прививки от бешенства и чип достаточно?
Я точно не знаю які котикам роблять. Но точно від сказу треба плюс якась комплексна і чіпують одразу. Занесуть інформацію в Animal ID про тварину, зроблять паспорт з усією інформацією.(чіп, щеплення, інформація про власника і тварину)
ksusha1155• 26 мая 2022
Ответ дляЕкатерина 35
Прививки от бешенства и чип достаточно?
+ комплексная, ее сразу с бешенством могут сделать
olalesenko• 26 мая 2022
Девочки, я уехала в Германию. И хочу котёнка скотиша вислоухого. Хочу привезти из Украины. Кто знает, что нужно? Паспорт?
Аноним Первый• 27 мая 2022
Ответ дляLera_Erla
В мене такий і був, дали у розпліднику, коли забирала цуценя. Я в ньому сама писала всі данні. Окрім щеплень.
Потім дізналась, що він старого зразка.
І не підходить цей старий для подорожей?
Аноним Первый• 27 мая 2022
Ответ дляLera_Erla
Ми поки тільки по Україні подоружували, то ніхто не вдивлявся. А закордон я не можу сказати. Тому і поновила, про всяк випадок.
Зрозуміло. Дякую.
Тут детальна інформація з оформлення Українського ветеринарного паспорту за всіма правилами з фотографією кожної сторінки для розуміння як це має бути.
Також ви можете звʼязатися зі мною за номером 0938090110, я надам вам детальну консультацію стосовно оформлення будь яких ветеринарних документів для виїзду з твариною за кордон.
Instagram PET.PASSPORT
Tелеграм Pet_Passport
Виїжджаючи з України не покидайте своїх чотирилапих улюбленців вдома!
Надам професійну БЕЗКОШТОВНУ консультацію в оформленні термінових ветеринарних документів для перетину кордону та подальшої подорожі до різних країн світу з вашим улюбленцем 🦮🐈, як авто та потягом 🚗 🚆 так і літаком ✈️.
Детально розповім порядок оформлення таких ветеринарних документів як:
➻ Ветеринарний паспорт держ. зразку з гербом України який має включати наступні процедури: чіпування; вакцинація від сказу; комплексна вакцинація; обробка від паразитів, включаючи echinococcus multilocularis; клінічний огляд.
➻ FAVN-тест / титр антитіл до сказу.
➻ Ветеринарне свідоцтво - Форма 1 / Вет 1
➻ Міжнародний ветеринарний сертифікат здоров‘я + погоджений сертифікат країни напряму. (IATA сертифікат)
👉🏻 Telegram
+38 093 809 01 10 Тетяна
Команда PET PASSPORT бажає вам та вашому улюбленцю легкої та приємної подорожі!
🚘 ✈️ 🦮🐈