Olgusya• Изменено 27 мая 2022
Як думаєте, союзу України, Великої Британії, Польщі, Литви, Латвії,Естонії бути?
Борис Джонсон запропонував це Зеленському. Цікаво, це має бути економічний союз чи більше військовий? І в чому зацікавленість сторін, тих же Польщі та країн Латвії?
Ответ дляexotic
Ах, власть не хочет унижаться? Почему для Порошенка было не унизительно просить томос, и безвиз, а для нынешней власти унизительно. Тем более именно сейчас, когда Украина в крови и нам нужна поддержка Евросоюза и НАТО. И они на нашей стороне, нам нужно только делать шаги навстречу а не в обратную сторону
Згадайте, як пристрасно Зеленський звертався до парламенту ЄС 1 березня, у перший тиждень війни, коли доля України була на волосині. Як йому аплодували, як захоплювалися Україною, обіцяли спрощену процедуру вступу, а потім різко почали здуватися. І склалося таке враження, що вони просто з жалості йому тоді хлопали.
antoninalav• 27 мая 2022
Це хороша ідея, але ми зовсім інші. В нас правило в головах людей: « хочу щоб не було корупції і мати кума( брата, свата…), який би все порішав» От з цим важко буде і українцям і іншим країнам
Ответ дляAlena.i
Нам потрібні союзники, зрозуміло що прикормлені раисою нас ніколи не приймуть в ЄС, та й чи потрібне тепер нам це ЄС.
про новий союз говорили вже давно, і мабуть не просто так до зеленського приїздили представники вищеназваних країн навіть в умовах активних бойових дій. Експерти-політичні і економічні делікатно натякають на вискоку можливість утворення нового союзу. І для нас це просто крутий шанс і чарівний пендель.
Ответ дляrybka21
я хз...зараз такий відчай, що згодні на кого завгодно, аби цей кошмар скінчився. Зєля молоток, веде себе як справжній державний муж, та я гадаю, особисто в нього забракне досвіду і знань, щоб одноособово це віришити.
я впевнен6а, що над ним давно взяли шефство найкращі фахівці....
Ответ дляOlgusya
а ми якісь документи подали для того вступу?
Ответ дляOlgusya
Я про те, що Зеленський ще не висловився на цей рахунок. Цікаво, що скаже. В нього ж купа радників, депутати і кабмін
Увидим, но помню он вроде говорил , что нам не нужны заменители ЕС ( вроде он говорил).
Но, предложение хорошее, но....нам нужно менять коррумпированную власть тогда, никто нас не захочет , если будут знать, что воруют и воруют не хило:(
Обидно...
На початку війни слухала та читала різних астрологів, тарологів. Так один зробив прогнози, що утвориться новий дуже сильний альянс на місці колишньої Речі Посполитої. Туди ввійдуть країни Балтії, Польща, Україна і ще могутні держави.
От тільки згадала — може так і буде.
І, звичайно ж, Україна стане могутньою державою.
От тільки згадала — може так і буде.
Ответ дляexotic
просто якась навала тролів. Все пропало, пора здаватися, ніяких НАТО і Євросоюзів, нас туди не хочуть, ми не будемо принижуватися, ми будемо самі,
- десяток тем на день
Слухайте, тут навала не тролів, а таких, як ви, що звинувачують всіх у рашизмі та не дають спілкуватися на різні теми
Ответ дляHelenny
От тільки згадала — може так і буде.
Я не вірю ані в таро, ані в астрологію, але такий союз був би гарною штукою
вот в тему как раз читаю мнение эксперта:
Геополітичні союзи
Насправді, ЄС має бути дуже зацікавленим у вступі України і ще й чим скорішому. Справа в тому, що війна рашистів в Україні підриває існуючий світовий порядок. Безліч створених міжнародних організацій, підписаних договорів і тому подібне — все це рухнуло з нелюдським вторгненням путіна. Агенти кремля, а це цілі прем’єр-міністри, і просто залежні від нафти і газу країни — руйнують єдність і конструкцію різних союзів, в тому числі і ЄС.
Разом з цим вимальовуються нові геополітичні союзи і осі. Зрозуміло, що після перемоги України, постане питання про переформатування міжнародних коаліцій. Вже сьогодні ми бачимо супер ефективний союз по лінії Британія-Польща-Чехія-Прибалти. Цей союз робить гігантський внесок у перемогу України, і логічно, аби він став платформою для більшого об’єднання цих країн з міркувань безпеки та захисту після війни.
Тоді як союзи за участі Угорщини ставлять під серйозне питання свою ефективність в принципі. Чи можуть члени НАТО чи ЄС сподіватись, що Угорщина не заблокує рішення потрібні для захисту від російської агресії? Ні. А в умовах, коли рішення приймаються консенсусом — це взагалі може бути фатальним.
Тому якщо ЄС і НАТО не будуть розглядати членство України — це запустить нові геополітичні союзи, значно ефективніші, і таким чином, підірвуть ефективність Північноатлантичного Альянсу та Європейського Союзу. Натомість, членство України в ЄС і розвиток безпекової політики може навіть повернути назад Британію.
Думай-те, колеги європейці!
Геополітичні союзи
Думай-те, колеги європейці!
Ответ дляexotic
- десяток тем на день
у вас паранойя якась. Яка різниця, як буде називатись союз, якщо це піде на користь Україні.
А ви краще почитайте, що відбувається останніми роками в Євросоюзі, і чи справді таке сильне НАТО. Це для роздумів, щоб бути трошки менш категоричною.
Irina-5d24• 27 мая 2022
Ответ дляAly85
Такому союзу очевидно быть. Рано или поздно. Будут переформатировать Европу и Польша займёт там роль ’жандарма’, Турция тоже будет жандармом на Балканах. Об этом написана книга). Краткое содержание
Блин, Геомания с Францией как в 45м ничего не решали и опозорились и сейчас тоже самое. Сами себе отрезают путь от цивилизации. Иммигранты из Африканского континента и Ближнего Востока, упадок образования, плотное присаживание на соцпособия и поддержка агрессии россии из-за высокой коррупции - путь в никуда. И ни Макрон, ни Шольц этого не понимают.
Irina-5d24• 27 мая 2022
Ответ дляOlena Dnepr
Борис Джонсон предлагает Украине отказаться от ЕС и создать новый альянс, – итальянское издание Corriere della sera.
Модель «Европейского содружества» включает Великобританию в качестве лидера, Украину, Польшу, Эстонию, Латвию и Литву. А также, возможно, Турцию «на более позднем этапе».
А зачем отказываться от ЕС? Он же не просит Польшу и Прибалтику из него выйти. Почему нельзя быть в двух союзах? Выглядит так будто пилюлю подсластить хотят. Идея мне нравится, но я бы хотела услышать как страны в ЕС откажут Украине в статусе кандидата. Вот тогда и можно будет их послать. А самим отказыввться нельзя
Irina-5d24• 27 мая 2022
Ответ дляJulia 2020
слишком сложно
Ну вы то и ваша подружка Элииид или как ее там, знаете наверняка? Поделитесь, что уж там, тайной инфой?)
Irina-5d24• 27 мая 2022
Ответ дляexotic
це закидається людям, щоб у них не виникало питань чого ми досі не в ЄС/НАТО. Чого наша влада не робить ніяких кроків у цьому напрямку.
Ну і всі пости в цій темі про те, які європейці такі-сякі свідчать про те, що розмови про такий союз вигідні росії
А европейцы не таки-сяки? Где оружие которое Германия должна была поставить? Почему Макрон до сих пор наяривает хйлу, а французские компании платят налоги которые убивают украинских граждан? Сегодня вон новую версию выдвинули, нефть запретить морем перевозить (ага, а потом под греческими флагами будут, Грецию ж жалко), а нефтепровод Дружба от санкций освободить. Да, они приняли беженцев, спасибо им за это. Но отношение к нам такое себе. Другое дело африканцы, 5 детей за 5 лет, жизнь на соцпособиях но свои же, или россияне коих тут тьма тьмущая. Тоже не все работают.
Я считаю, что ни на какие новые союзы отвлекаться не стоит пока не достигнута цель по старым. Не фиг им жизнь облегчать. Давить и продавливать. Пусть жопы
напрягают и вводят такие санкции, чтобы рашистам каждое утро при мысли о жизни в их условиях выть хотелось. А новые можно рассматривать и позже заключать. Тем более с Британией
Irina-5d24• 27 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Ну якщо нам 23 червня на саміті буде відмовлено у статусі кандидата, ви ж розумієте, що далі принижуватися й напрошуватися на чергові копняки від ЄС ніхто не захоче? Треба буде думати про нові союзи, тим паче нам запропонувала союз країна абсолютно адекватна і сильна
Давить на них, гадов. Позорить и стыдить.
Irina-5d24• 27 мая 2022
Ответ дляVikolette
Дело не только в прикормленности, просто во многом их интересы совпадают с интересами Раши.
Мне кажется они боятся сильных позиций стран Восточной Европы. Сейчас они играют ведущую роль в ЕС, с победой Украины и тотальным проигрышем РФ их лидерские позиции могут пошатнуться.
Если бы они вели себя порядочно то не пошатнулись бы, а укрепились
Ответ дляIrina-5d24
уже звучало неоднократоно, что вопрнос вступления Украины в ЕС очень длительный и будет рассматриваться годами.
Нафига козе баян????