Olgusya• Изменено 27 мая 2022

Як думаєте, союзу України, Великої Британії, Польщі, Литви, Латвії,Естонії бути?

Борис Джонсон запропонував це Зеленському. Цікаво, це має бути економічний союз чи більше військовий? І в чому зацікавленість сторін, тих же Польщі та країн Латвії?
Himikova• 27 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Я це собі думала, звідки корені цієї корумпованості, й дійшла висновку, що з хутірської психології - моя хата скраю і тягнути все в хату. Бо корупціонери не тільки рашинські олігархи, які тут засіли, а й банально західноукраїнські волонтери, яких ловлять на крадіжках. Це як приклад
А я думаю, що проблема в людях в простих людях які ходять на вибори. От це мене зараз найбільше пригнічує і лякає як з ними уживатись надалі.

santa• 27 мая 2022
лишь бы Турции не было в этом союзе.
Alena.i• 27 мая 2022
Нам потрібні союзники, зрозуміло що прикормлені раисою нас ніколи не приймуть в ЄС, та й чи потрібне тепер нам це ЄС.
Dzvo• 27 мая 2022
Ответ дляrybka21
Знесилена зруйнована країна не може не бути цією монетою, на жаль. Ми потребуємо захисту і допомоги. Це очевидно. Зараз мова йде про виживання.
Да, но вот тут вопрос, как не прогадать, с кем остаться? Хотя , опять же от нас точно ничего не зависит. А от кого зависит? От Зеленского? Сможет он выбрать лучший путь для страны?
Himikova• 27 мая 2022
Ответ дляDzvo
Все уже видно.
Dzvo• 27 мая 2022
Ответ дляHimikova
Все уже видно.
Что именно?
Aly85• 27 мая 2022
Такому союзу очевидно быть. Рано или поздно. Будут переформатировать Европу и Польша займёт там роль ’жандарма’, Турция тоже будет жандармом на Балканах. Об этом написана книга). Краткое содержание
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0...
Zelenkа• 27 мая 2022
Ответ дляtarveldy
Союз здорового глузду
Aly85• 27 мая 2022
Ответ дляsanta
лишь бы Турции не было в этом союзе.
Будет. Но в другом)

rybka21• 27 мая 2022
Ответ дляDzvo
я хз...зараз такий відчай, що згодні на кого завгодно, аби цей кошмар скінчився. Зєля молоток, веде себе як справжній державний муж, та я гадаю, особисто в нього забракне досвіду і знань, щоб одноособово це віришити.
Alve• 27 мая 2022
Ответ дляanta_res
З одного боку дуже гарна пропозиція, з іншого боку Україна як частина економічного союзу для них буде складною. У нас дуже корумпована країна.
Вау. Пройшло 22хвилини і ваш пост не знесли? І рашисткою вас не назвали? Ще два місяці тому тут і слова не можна було писати про те, що в нас є корупція.
rybka21• 27 мая 2022
коли починався цей шухер, було очевидно, що світ зазнає значного переділу, як економічного, так і політичного.
Karamel• 27 мая 2022
Я - за!
А там і НАТО вступить в ЗСУ!
Oleksa1551• 27 мая 2022
Дай бог. ЕС уж больно беспомощный и медленный. И противоречия между собой там. Черти что, а не союз. Вступай туда 10тилетиями непойми зачем.
Olena Dnepr• 27 мая 2022
Ответ дляsanta
лишь бы Турции не было в этом союзе.
Борис Джонсон предлагает Украине отказаться от ЕС и создать новый альянс, – итальянское издание Corriere della sera.

Модель «‎Европейского содружества» включает Великобританию в качестве лидера, Украину, Польшу, Эстонию, Латвию и Литву. А также, возможно, Турцию «‎на более позднем этапе».
автор Olgusya • 27 мая 2022
Ответ дляDzvo
Посмотрим, готов ли он для начала принять несколько млн беженцев.
І встановити безвіз
автор Olgusya • 27 мая 2022
Ответ дляOlena Dnepr

Хоч би це не виявилося фейком, бо поки що про це написало тільки одне видання (італійське).
Himikova• 27 мая 2022
Ответ дляDzvo
Может вполне на опреднленных условиях.Тем более много останется в Германии , Польше и других странах.
Piracanta• 27 мая 2022
Ответ дляAlve
Да ладно) У нас коррумпированная страна сверху донизу. У нас закон НЕ один для всех. У бизнеса НЕ равные права. Уязвимые слои населения имеют плохую социальную поддержку (медицина и т. п.). Цены на базовые потребности(продукты коммунальные услуги) - уму непостижимо. Пускай опровергнут мои слова.

rybka21• 27 мая 2022
Ответ дляOlgusya
конкретно це може й фейк, але це той дим, шо від вогню.
PinkyPink• 27 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Джонсон ще на початку війни озвучував цю думку публічно. Тоді мова йшла про Україну, Польщу і Британію, зараз перелік країн розширили
Ellillд• 27 мая 2022
Я это знала с первых дней войны. Они к этому толкают. А теперь подумайте кому это выгодно... Просто научитесь думать, а не подписывать шапки в ликовании. И турки на последнем этапе. А турки сдерживают волну беженцев в ЕС и хорошо за это получают. Думаем....
oneself• 27 мая 2022
Ответ дляtarveldy
Союз здорового глузду
100%
sur_sur• 27 мая 2022
Ответ дляDzvo
У UK спонсорами вже зареєструвалися 200 т. британців, заяв надійшло від українців 128тис. Так що немає чого зловтішатися.
Julia 2020• 27 мая 2022
Ответ дляEllillд
слишком сложно
rybka21• 27 мая 2022
до нас завітали консервовані овочі
exotic• 27 мая 2022
Нам сейчас главнее в НАТО направление. Слава богу, в конституции закрепили вовремя. Только с тех пор никто и шага в сторону НАТО не сделал
Ellillд• 27 мая 2022
Ответ дляJulia 2020
слишком сложно
Сложно думать?) Или сложный путь? Ведь главное, что б все были согласны и пошли добровольно.
exotic• 27 мая 2022
Как-то странно эти разговоры выглядят. Это чтоб мы не вступали в Эвросоюз, или что? Выглядит как вроде рашка эти слухи запускает
exotic• 27 мая 2022
Ответ дляOlgusya
а, так и знала, в создании этого ’союза’ пахнет русским духом