Слухаю постійно наше українське радіо і кожного разу думаю як мені не вистачає Андрія, його таланту, мудрості, відкритості в кожному слові. Мені здається, шо то людина яка наразі змогла б підтримати словом і музикою націю, але немає... і біль нестерпна(
Як чую Старі фотографії завжди беру телефон в руки і дзвоню подругам дитинства. Такий собі трігер) Та багато про життя і мрії.
Чесно кажучи, дуже сподіваюсь, що не буде як в пісні ’Нас кинули’.
Fotografkiev• 28 мая 2022
Вчора слухала його пісні. В листопаді минулого року вмикала його пісню «Сука війна» і з того часу були погані передчуття, хоча мозком до останнього не вірила, що буде війна.
Valentina shop2020• 28 мая 2022
Ответ дляВаш лучший диетолог
Нас кинули в 14 году, а сейчас продолжают.
А еще думаете,что не будет так
Катя84-b56e• 28 мая 2022
Не днях кто то в машине вкл его песни и долго песен 15 играло под окнами пока не уеал. Теперь Скрябин как в песне Птахи, літає в небі; і баче те що буде
Ответ дляPavelolka
Нестерпна біль? Простите, но вы либо лицемерите, либо родных не теряли и как-то вам скучно.
Я так понимаю, автор имеет ввиду состояние , в котором находимся мы
Не боль от потери музыканта , а то чувство , которое вызывает его творчество сейчас
У меня , например , невыносимая боль от песни « Справа в тому , шо у мене немає дому …»