Ваш лучший диетолог• 28 мая 2022

Як же не вистачає Скрябіна!

Слухаю постійно наше українське радіо і кожного разу думаю як мені не вистачає Андрія, його таланту, мудрості, відкритості в кожному слові. Мені здається, шо то людина яка наразі змогла б підтримати словом і музикою націю, але немає... і біль нестерпна(
Ledi_007• 28 мая 2022
Теж часто його згадаю 😔

Love more• 28 мая 2022
И мне((((
автор Ваш лучший диетолог • 28 мая 2022
Як чую Старі фотографії завжди беру телефон в руки і дзвоню подругам дитинства. Такий собі трігер) Та багато про життя і мрії.
kosmosgo• 28 мая 2022
Тоже думала недавно.
автор Ваш лучший диетолог • 28 мая 2022
Чесно кажучи, дуже сподіваюсь, що не буде як в пісні ’Нас кинули’.
Liliputka• 28 мая 2022
Ой, я слушаю сейчас постоянно... А про ’випускний’ так вообще слезы текут, сын должен школу закончить был через год, теперь еще три года, атмосферы нашей, родной, уже не будет...
Pavelolka• 28 мая 2022
Нестерпна біль? Простите, но вы либо лицемерите, либо родных не теряли и как-то вам скучно.
Garriet• 28 мая 2022
Ответ дляPavelolka
У мене подібні відчуття - нерозуміння...
Нестерпний біль.. ?
Вибачте, не розумію..в наш час особливо
Fotografkiev• 28 мая 2022
Вчора слухала його пісні. В листопаді минулого року вмикала його пісню «Сука війна» і з того часу були погані передчуття, хоча мозком до останнього не вірила, що буде війна.

Mercuri• 28 мая 2022
Вчера услышала случайно его песню Места счастливых людей.
И подумала...он столько всего видел....
Сейчас бы он просто офигел от того, что происходит с Украиной
А вот и видео с ним накануне его гибели
Этим все сказано, ничего с тех пор не изменилось:

Sveterok• 28 мая 2022
Ответ дляGarriet
Нестерпний біль.. ?
Вибачте, не розумію..в наш час особливо
+++++ Щас напишут, шо Скрябин против войньі бьіл и пора сдаваться нам всем, бо все пропало...
Valentina shop2020• 28 мая 2022
Ответ дляВаш лучший диетолог
Нас кинули в 14 году, а сейчас продолжают.
А еще думаете,что не будет так
Mercuri• 28 мая 2022
Ответ дляSveterok
Нi! Будемо битись до останнього укрaïнця.
Катя84-b56e• 28 мая 2022
Не днях кто то в машине вкл его песни и долго песен 15 играло под окнами пока не уеал. Теперь Скрябин как в песне Птахи, літає в небі; і баче те що буде
Sveterok• 28 мая 2022
Ответ дляMercuri
Ну взагалі то українці кажуть МОСКАЛЯ. Ви з раші?
Заза777• 28 мая 2022
Ответ дляPavelolka
Я так понимаю, автор имеет ввиду состояние , в котором находимся мы
Не боль от потери музыканта , а то чувство , которое вызывает его творчество сейчас
У меня , например , невыносимая боль от песни « Справа в тому , шо у мене немає дому …»
Заза777• 28 мая 2022
Ответ дляSveterok
Арестович теж з раші? Це його слова
Реверанс• 28 мая 2022
Зірки переспівали хіт Кузьми: тепер в ньому згадуються Ірпінь, Чернігів та інші постраждалі від війни міста