Хроніка подій
1. Порошенко як депутат та 5й президент був запрошений у складі української делегації на засідання парламентської асамблеї НАТО в Вільнюс 29-30 травня.
2. Голова парламенту Стефанчук на підставі запрошення підписав наказ про відрядження, усім членам делегації видали погодження на поїздку.
3. Очікуючій стороні офіційно підтвердили склад делегації поіменно, ті приготовулися зустрічати.
4. Українська делегація 27 травня приїхала на кордон і тут з´ясувалось, що у Порошенко не сканується код на погодження.
Тобто, спочатку видали, а потім в останню мить перед перетином кордону, тихенько анулювали в системі.
Різні журналісти намагаються зв´язатися с головою парламенту, отримати якісь пояснення, але той не відповідає на дзвінки та повідомлення.
Питання - навіщо та кому потрібно ганьбити Україну під час війни.
Неважливо навіть, хто любить або ненавидить Порошенко, ніхто не буде заперечувати, що його поважають в інших країнах і це виглядає просто жахливо з точки зору тих, хто не в курсі наших внутрішніх сварок ((
LadyDShoes• 28 мая 2022
Ответ дляJulia 2020
ну так Вы написали что поможете советчице в оккупации с бесплатным жильем - помогите, только так чтоб ее риск с пересечением линии фронта был оправдан, а не чтоб через 2 недели ей сказали искать жилье самой
речь про то, что лучше ракеты вообще не велась
???? Свою фантазию оставьте при себе.
LadyDShoes• 28 мая 2022
Ответ дляsobacura
І ніхто ніколи йому в Європі стоячи не аплодував і не буде )
100% бо він ворюга зі стажем
Ответ дляАтланта
Потому что то все враньë по методичкам. Правильно что не сказал, чтоб вы вместе со своими муженьками не сбежали раньше времени в благополучные Европы.
Расходы на армию никто не сокращал. А то что дороги делали, то правильно делали. Про буковель не трындите, там такие бабки вращались, что попробовали бы еще не сделать дорогу. Тем более что Буковель -это новое международное туристическое направление. Все лето там арабы отдыхали, валюту ввозили.
Но кроме важных транспортных узлов, которые например не удосужился за 5 лет заасфальтировать ни один уряд порошенка, Зеленский заасфальтировал важные стратегические пути, например дорогу к острову Змеиный. То есть вы понимаете, там стоит село, в котором никогда в жизни не было асфальта, и вот в канун войны он появился. Там было все подготовлено к войне. Я это знаю, наблюдала изнутри. О том что не одесса и не николаев, а именно заход десанта со стороны лимана между рыбаковкой и очаковом было предпогаемым местом наступления. И это знали еще в 2014. Но готовится к войне начали в 2020-2021.
Но вы никогда об этом не узнаете потому что все ваши знания-это порохоботские методички. Своих мозгов у вас нет. Будете трындеть про чонгар и прочее, хотя уже сто раз сказали, что никто ничего не разминировал там. У вас в бошках только то, что вам сказали на прямом канале и написали на фейсбуке. Шевелить своими извилинами-это не порохоботню.
Я також бачу з середини результати великого будівництва, коли стадіон біля школи зробили через жопу, не можливо дітям безпечно займатися спорт іграми. Стосовно нескорочення видатків на армія докази будуть? ТОму що ви як ваш преЗедент гаразд тільки язиком молоти і рожі копчити. Мені розповідали нацгвардійці (декілька знайомих там) що за зе премії військовим забрали, харчування стало гірше. А у вас які підтвердженгя того що збільшив фінансування?
Ответ дляAny
Тобто Ви не розумієте, що це було офіційне запрошення, це не на лижах покататися він їхав, тобто вийшло, що таки зганьбилася Україна. Спочатку підтвердила склад делегації, а потім отаке тихцем.
Є справа, розслідуйте, але не влаштовуйте шоу, початково не вписуйте підслідного в міжнародні делегації. А після того, як ОП ротом Арестовича сказала, що відео з Медведчуком - це за запитання до влади про Чонгар і Маріуполь, фактично, вони самі визнали, що це політично вмотивована справа (по-простому - помста). Тобто на цій підставі можна йти в міжнародні суди
За українським КПК є ще й відповідальність за розголошення даних досудового слідства (Баканов мав би знати про це). Щось це все починає тхнути так само погано, як з Дугарь, Кузьменко і Ріфом.
Розумію, що всі опозиційні канали прикрили, хоча канал, де співвласник Медведчук досі працює, а на марафоні працюють співробітники каналу Мураєва....
Дуже хочу помилятися, але і сусідній країні так інший вовочка з молодого політика виріс у скаженого диктатора
Не розуміють люди, створюють собі кумирів…
На жаль, при владі все ті ж лиця, що грабували роками, розвалювали країну. І дальше будуть грабувати.
А диктатори зазвичай ще й невисокі, так. Тому у ЗЕ є всі шанси. Ну і він і рухається в тому напрямку.
Ответ дляMamaGalya
Удалено администрацией...
Ответ дляMary_MMS
шановна подстілка це ви просебе я так розумію?
клоун поки що ви, а він засновник одного з найуспішніших розважальних медіа, але це не ваш рівень зщоб зрозуміти
Залишався він би там, менше лиха булр б для країни. А було б трішки більше мозгів у голосуючих за нього у 2019 році то б і війни не було б зараз! А то ходив три роки кривлявся Что нада встрєтіться с путіним, розводив і розміновував, вагнергейт пам´ятаєм також, дорозміновувався
Ответ дляАтланта
Ок, а че ж не підірвали міст?
І щи питання, навіщо дорога до змііного і як вона зараз нам допоможе
Ответ дляLUNA_KR
вас просто шкода
Julia 2020• 28 мая 2022
Ответ дляLadyDShoes
???? Свою фантазию оставьте при себе.
и в чем же моя фантазия? или может на скрине не ваш пост? или вы уже передумали оказывать помощь с поиском жилья девушке из оккупированного Херсона?
Ответ дляkhainus
можете банити, я-порохобот. Єдиний президент, який міг ’все порішати’-Порошенко. Не важливо, якими методами. Він має авторитет у світі і сьогоднішня подія це підтверджує. Сьогоднішня влада ’сикує’, тому таке і сталося!
Ну поки що порешав Зеленський. Може я не в курсі, а що Петя нарєшав за 3 міс?
TATATA1973• 28 мая 2022
Ответ дляНАТУСЯ.КИЕВ
А не соромно перед народом України? Війна не перешкода: в російських супермаркетах продають цукерки roshen.
Подумайте кому це вигідно. Чи продавати, чи про е таким як ви повідомляти. Ліпєцьк уже проєхалі.
Ответ дляLUNA_KR
Удалено администрацией...
Дуже добре сказано! Зато тепер він відосікі клепає на крові наших людей. Рейтинги в нього… а по факту від його бездіяльності загинули тисячі!
А ще як крали, так і крадуть, а може ще й гірше.
Поки при владі злодії, нічого хорошого не буде.
LadyDShoes• 28 мая 2022
Ответ дляJulia 2020
Вы что суфлёр? Или вас прикалывает за других спрашивать? Или я вам писала?
Какое вообще ваше дело, я написала НЕ ВАМ!!!
Решим с той барышней и без вашего рыла
Ответ дляMamaGalya
як ви правльно про парашенка!!!
Ответ дляMamaGalya
Ви що він же успішний медійник))а по темі, то ви ж бачите її рівень. Там же відразу пробує принизити та агресія в нашу сторону. З базарними бабами немає сенсу вести діалог.
LadyDShoes• 28 мая 2022
Ніколи не забуду відосікі пороха як роздавав зброю, а потім назад в хлопців позабирав
Шо юлька, шо порох злодії
Julia 2020• 28 мая 2022
Ответ дляLadyDShoes
Решим с той барышней и без вашего рыла
Вы неадекватная, сначала хамите девушке из Херсона, сейчас мне не стесняясь в выражениях
Фу такой быть
LadyDShoes• 28 мая 2022
Фу такой как вы быть, не понимать слов и по триста раз переспрашивать… не ну мож у вас деменция….)))
TATATA1973• 28 мая 2022
Ответ дляklycha
Божевілля якесь пишите. Де ви беретеся. Вам Порошенко методики пише і як росія видає, а ви озвучуєте.
Якщо не божевілля брєд Стефанчука
Тільки но мала телефонну розмову з головою ВР Русланом Стефанчуком .
Він підкреслив , що підписав 2 розпорядження про закордонні відрядження Петра Порошенка. І що в нього немає інших розпоряджень, з іншими реквізитами чи QR кодами, бо діють ці.
Пан Руслан поінформував, що вчора мав дуже насичений день, рано ліг спати, тому ми не могли з ним зв’язатися о 23 вечора вчора….
Ответ дляMary_MMS
Відповідь для LUNA_KR
Бідолага з рівнем своїм не справилась, заблокувала мене бо не вміє розмовляти.
Ну хамите як раз ви і переходите на особистості, а коли вам по губам дали, то розказуєте про рівень, який у вас відсутній)))
Дякую за таку увагу до моєї персони з вашої сторони