Хроніка подій
1. Порошенко як депутат та 5й президент був запрошений у складі української делегації на засідання парламентської асамблеї НАТО в Вільнюс 29-30 травня.
2. Голова парламенту Стефанчук на підставі запрошення підписав наказ про відрядження, усім членам делегації видали погодження на поїздку.
3. Очікуючій стороні офіційно підтвердили склад делегації поіменно, ті приготовулися зустрічати.
4. Українська делегація 27 травня приїхала на кордон і тут з´ясувалось, що у Порошенко не сканується код на погодження.
Тобто, спочатку видали, а потім в останню мить перед перетином кордону, тихенько анулювали в системі.
Різні журналісти намагаються зв´язатися с головою парламенту, отримати якісь пояснення, але той не відповідає на дзвінки та повідомлення.
Питання - навіщо та кому потрібно ганьбити Україну під час війни.
Неважливо навіть, хто любить або ненавидить Порошенко, ніхто не буде заперечувати, що його поважають в інших країнах і це виглядає просто жахливо з точки зору тих, хто не в курсі наших внутрішніх сварок ((
klaraneill• 28 мая 2022
как вообще можно выпускать из страны человека, на которого заведено уголовное дело?
Я теж у шоці, але бачу багато кому це «заходить», любителям кварталу. І ніхто не задумується, що його запросили туди не просто так, що українцям була би дуже вигідна його робота там. Я думаю, нам з США багато прилетить нот з цього приводу . Тим більше, вони вже попереджали, з приводу тиску влади на опозицію і що це неприпустимо.
klaraneill• 28 мая 2022
Ответ дляCheburaha
Там же воно призупено чи щось таке
а новые показания Медведчука?
LadyDShoes• 28 мая 2022
Ответ дляCheburaha
Там же воно призупено чи щось таке
Удалено администрацией...
Ответ дляSonrisa89
Так, реакція інших країн буде відповідною (((
Ответ дляALenushka505
Зраднику порошенку запрошення лише за грати!
а кого він зрадив? це ж мабуть він розмінував перешийок , кошти, яка потрібно було витрачати на армію та на випуск воєнної продукції зарив у асфальт на Буковелі ( бачила як шикарну дорогу асфальтували в три слої), це ж він скоротив фінансування виролництва зброї.
Ніколи не забуду слова Зеленського на стадіоні: Достаточно просто перестать стрелять. :-)
Оказалось досаточно, чтобі перебить пол Украині
klaraneill• 28 мая 2022
Ответ дляSonrisa89
у нас хватает дипломатов и без Порошенко. страна ничего не потеряет от его отсутствия там, пошлют другого кого-нибудь
Yulia-3262• 28 мая 2022
А мене дивують ті хто голосно плескає медведчуку, і піддакує в радісному захопленні маріонетці Ко. Це ж той самий Медведчук, який посадив нашого Стуса! Кум путіна!!! Люди! Агав! Прокиньтеся