Хроніка подій
1. Порошенко як депутат та 5й президент був запрошений у складі української делегації на засідання парламентської асамблеї НАТО в Вільнюс 29-30 травня.
2. Голова парламенту Стефанчук на підставі запрошення підписав наказ про відрядження, усім членам делегації видали погодження на поїздку.
3. Очікуючій стороні офіційно підтвердили склад делегації поіменно, ті приготовулися зустрічати.
4. Українська делегація 27 травня приїхала на кордон і тут з´ясувалось, що у Порошенко не сканується код на погодження.
Тобто, спочатку видали, а потім в останню мить перед перетином кордону, тихенько анулювали в системі.
Різні журналісти намагаються зв´язатися с головою парламенту, отримати якісь пояснення, але той не відповідає на дзвінки та повідомлення.
Питання - навіщо та кому потрібно ганьбити Україну під час війни.
Неважливо навіть, хто любить або ненавидить Порошенко, ніхто не буде заперечувати, що його поважають в інших країнах і це виглядає просто жахливо з точки зору тих, хто не в курсі наших внутрішніх сварок ((
svetlapanna• 28 мая 2022
Ответ дляSonrisa89
Посмотрите … конечно, Безугла поедет … кто это такая вы знаете? А Пороха там как раз ждали и отрицать то, что его в мире уважают нет смысла. Это любителям квартала не доходит, хотя можно было объединить все силы и возможности ради общего блага.
Да уж..читаю и понимаю так победа ещё долго приходить будет.Когда в стране война и надо объединиться то все дружно топят Порошенко... А как вычислить предателей вокруг Зе и выявить почему деньги не вкладывались в оборону,а в асфальт закатывались;кто разминировал перешеек,почему закрыли производство Нептунов,это после войны... А как гадить открыто и устраивать разборки перед Западом -это пожалуйста... Сейчас уже кацапье злорадствует.
Ответ дляAny
Ррттердам - справа закрита, складу злочину не знайдено вже за Зе, за цією ж схемою Зевлада продовжила купувати вугілля. Справи майдану передано до суду, але всіх обвинувачених уже передано Росії (якраз напередодні суду), уже при Зе.
Іловайськ теж загуглітт, домовленості про вихід військових були, Росія їх порушила. Ну, і Хомчак керував тими операціями, Зе його призначив відразу як став президентом, отже, перевірили, вирішили,що довіряють...
Якось Вас так цікавить, що Ви геть не стежите за темами, ну, тоді гуглять тепер і читайте, все у відкритому доступі.
Але саме так працює чорний піар: розгону негативу, про нього дізнається маса людей, а потім якщо і спростують, то без розгону інфи дізнається відсотків 15 з тих, хто про негатив чув. Якщо цікавить тема, тоді вчіться її відстежувати.
І щодо Дебальцева й Іловайська вже сталися гірші ’котли’, але тепер нарешті до українців дійшло, що то не президент України вирішує
В темі люди просто - щось чула краєм вуха, як не жочула, то добрешу.
Тупо зараз переповідають всіфейки, що розганяла на Порошенка рашка всі роки.
svetlapanna• 28 мая 2022
Ответ дляHelga_SV
а Ві наверное понимаете в военном деле.
Тогда расскажите, для чего минировали перешеек?
А эти не грабят ? Куда все бабло девается, что в нас вливают? Почему волонтеры одевают военных? Почему они зарплаты не получают?
Тут так и хочется сказать нивсетакоднозначно...
Ответ дляAny
Тобто якщо справа закрита і інший продовжує договорнячки, то все ок, можна. Як цікаво, справи Майдану передано до суду якраз при Зе, раніше до суду їх не можна було за 5 років, ну ніяк. Про Іловайськ питання в іншому, чому до котла діло дійшло. Не хаміть і приберіть високопарні повчання. По пунктам про корупцію і люстрацію, бачу сказати нічого.
Нема чого переводити стрілки, тільки про Пороха мова, то зразу, а он Зе.... З Зе питати треба, але не зараз, на його місце немає нікого краще, на заході його слухають і він популярний політик.
Катя Герман• 28 мая 2022
Ответ дляBlinking_Star
Я тільки ще раз впевнилася, що у країни, в якій більшість вибрала непотріб, який казав, що ’нада просто перестать стрелять, подивитись в очі путлеру’ - немає майбутнього, нажаль...
Как раз непотриб был у нас до Зеленского. Грабил все, что мог.С порохом уже везде бы висели русские флаги. Где он был два месяца в какой норе сидел, он же такой весомый политический лидер, так много, мог сделать для страны, бывший президент. И хватит уже валять дурака и петь, что на ход событий предстоящей войны КАК ТО ПОВЛИЯЛ ЗЕЛЕНСКИЙ. До Зеленского война шла 5 лет!!!! Да, он оказался не совсем политик, ного он обучаемый и пожалуй за все 30 лет, первый настоящий патриот.
Ответ дляBlack Umbrella
Только что читала, что мол страна объединилась на 90%... интересно, а 10% - это поклонники Петьмана? Чем вы от поклонникрв Путлера отличаетесь? Какое-то сумасшедшее слепое поклонение этому брехливому ворью... хз чем он вас так зазомбировал, но именно вам удивляться кацапским зомби уж точно не стоит. Чтобы ваше ЖмуРуку не творило - все схаваете. Так что изучать Z-омбанутых надо, но и П-нутых тоже не мешало бы.
Нет все наоборот
Зомби обычно в большинстве, и чтобы люди одумались рассмотрели, что все против них нужны какие то крайне тяжелые события ... а эти 10% всегда мыслят критически и не бугут куда все.
svetlapanna• 28 мая 2022
Ответ дляCheburaha
Понимаете, я сейчас не о том, плохой Порошенко или хороший, нужно его сажать или нет. Я о том, что мы во время войны устраиваем цирк на международной арене
А вам сейчас скажут,ему 60 лет нет пусть сидит дома.Вот как некоторые на Советчице, простота хуже воровства,так и эта ситуация комична перед миром...И мы хотим победы....
Ответ дляLUNA_KR
Я також бачу з середини результати великого будівництва, коли стадіон біля школи зробили через жопу, не можливо дітям безпечно займатися спорт іграми. Стосовно нескорочення видатків на армія докази будуть? ТОму що ви як ваш преЗедент гаразд тільки язиком молоти і рожі копчити. Мені розповідали нацгвардійці (декілька знайомих там) що за зе премії військовим забрали, харчування стало гірше. А у вас які підтвердженгя того що збільшив фінансування?
Та хватит скулить. Стадион ей сделали, и опять не так.
Какие вам еще блять доказательства? Существует понятие презумпции невиновности. Пусть порохоботская шваль доказывает, что чонгар был разминирован и что сокращались расходы на армию. Вам так сказали говорить, вот вы и пишете. Но ни фактов, ни доказательств у вас нет. Хотите спорить? Зайдите на официальные ресурсы, достаньте оттуда информацию, составьте таблицу по годам, найдите нужные приказы, докажите что чонгар был разминирован перед войной (вы же где-то откопали это враньё) и тыкайте нас в них мордой лица. До тех пор, пока не предоставите доказательств, все ваши нападки на органы власти -это враньё, умышленный оговор с целью опорочить репутациб Президента и обелить своего пророссийского барыгу-презика, мародера на армии и государственного преступника по фамилии порошенко.
Ответ дляlapulik
Гуглять, їх підготували і передали. Там томів і томів справи, експертизи... Ну, про процес довго пояснювати. Це сталося на початку його каденції. Тому й просили не видавати декого на обмін, але ні, віддали для красивих відео
Ответ дляКатя Герман
Фотографувався біля блокпостів. Не в Медведчуку справа, Порох просто любить гроші. Тут і Іловайськ, Майдан не розслідуваний, митниці, вугілля...
Ответ дляRenesmeе 16
Соромно їй, що ви мелете чесне слово. А не соромно перед партнерами що після майдану був президент який барижив із рашею і окупованими територіями і робив там бізнес. Чому не закінчив війну, чому підписав мінські ? Чиї інтереси це захищало, явно не України . Соромно булоб якби його випустили. Проти людини гучне розслідування , а він по конференціях їздить .
Я с Вами полностью согласна.
Но автор хотела сказать о другом, что его выпустили, а потом втихую отменили это решение.
Julia 2020• 28 мая 2022
Ответ дляTakamaka
Ну так не дарма вже під час війни було вимкнено цифрового ефіру проукраїнські опозиційні канали - Еспресо, Прямий, 5 канал.
т.е. оставшиеся каналы пророссийские?
Ответ дляCheburaha
Так, ось це саме головне питання. Навіщо Стефанчук офіційно підтверджує участь Порошенко, надає погодження на відрядження , а потім тихесенько якось невідомо як документ анулюється в останню мить перед прибуттям на кордон
Думаю это было сделано специально, для большего резонанса....
Ответ дляlapulik
Якось Ви не змогли нагуглити про об´єми справ Майдану? Ну, от, зверніть увагу на слова адвоката постраждалих (він точно не влада) ще можна суто оцінити цифри про епізоди, уявити, що кожен епізод, це кілька томів справ. І це юриспруденція, тут правильно оформлені папірці дуже важливі
Irina-5d24• 28 мая 2022
Ответ дляPmB
Удалено администрацией...
Так это он в башке зеботов ’пидсудный’, а в головах нормальных и цивилизованных людей - депутат Верховной Рады и бывший президент Украины. И из-за того, что все возвращается на круги своя: заказные дела, тихое принятие решений, люди 100 раз подумают, а стот ли в это болото возвращаться? Война войной, а грязь осталась и льется.
Ответ дляАтланта
Отож, ви можете підтвердити що фінансування армії не зменшувалось за 2020 та 2021 чи знову від вас тільки куча шлаку та двухметрова простиня? Стомовно розміру ваших постів, вас не вчили в школі ’Краткость- сестра таланта’?
Ответ дляАтланта
Как же задолбали вы цитировать методички. Порохно ника не сдается. Запустит дезу, чтоб очернить власти, и юзает потом одну и ту же тему месяцами. Скорее бы уже его посадили, чтоб такое порохоботы, типа вас перестали на этом зарабатывать
Даже если она порохобот ...опустила подробности и обещания Порошенка когда он пришел к власти..
Но очернение власти точно нет, просто констатация факта...
По поводу заработка тоже сомневаюсь, что кто то платит за такие сообщения.
Ответ дляAny
ще раз, не переходьте на особистості, вас не прикрашає. гуглом я вмію користуватися, на запит договорняки Порошенка гугл видає купу цікавої інформації.
так, томів багато, але ж і людей, які над ними працювали не мало.
Ответ дляlapulik
Ну, гуглять, то багато по все пояснювати, люстрація була. Якби не було, не довелося б заради Богдана Адміністрацію президента ’реформувати’ в Офіс президента
Чому до мене приклрупцію - хз, я десь писала, що їх не було?
Інституції почали створювати, повільно, туго, але почали.
Чи вся відповідальність за реформи на президенті? О, тут уже лиш гуглити не допоможе, тут курс основ правознавства, гілки влади, повноваження. Нагадую:Зеленський перший в історії незалежної України президент, у якого і абсолютна більшість у парламенті (приведена під його особисту відповідальність), тобто і перший, хто ще має повністю свій однопартійний Кабмін. Усі до нього - гілки влади, повноваження, а реформи це і нормативна база, і виконавча гілка...
Далі гугліть, читайте, розбирайтеся, зрозумієте, якщо справді захочете.
А як ні, то, може, Ви те знаєте, просто досі за темами виборів 2019 працюєте? То в нас наразі не вибори у країні, у нас війна. І я навіть не нагадую, що деякі (як я особисто тоді вважала дурні) передвиборчі лозунги виявилися реальністю. Хочу думати, що то збіг, хоча деякі фактори вказують, що були і внутрішні чинники, щоб ’допомогти’ Росії на це зважитися
Ответ дляAny
відповідь ні про що і все перевід стрілок, то на гугл, то на зе, то на гілки влади.
Ответ дляMy_everything
А я лично ему не прощу враньё про шашлыки. И думаю таких как я очень много. Да, война. Да, все в шоке. Да, не на часи. Но сколько ж людей могло спастись !! Вот говорят сейчас задним числом, что мол ну все ж знали, что будет война. Нет ! Это неправда, даже темы тут сносились. Никто не верил. Потому что когда тебе твой президент глядя в глаза всей стране говорит, что никакой войны не будет, ну ты ему как-то веришь. Ему, а не США. Цинично и подло это все было.
До сих пор не могу успокоиться и отойти от мысли, что мирные люди могли бы успеть спастись и не погибнуть мучительной смертью, не оказаться в оккупации…Паника? Да она и так случилась. А так, выехать сложнее всего было тем, кто оказался первым на пути у фашистов. У них и времени для маневров фактически не было.
Ответ дляJENYABEST
Если вы понаблюдаете как организованно и одновременно они сюда забегают и пишут тупо одно и то же, вы сами убедитесь что я права. Это боты. И да, они тут за деньги.
Ответ дляКатя Герман
Гуглимо, зустріч олігархів у Зе.
Я була здивована, але там і Нрвинс кий, і Порох були навіть за одним столом, усі скинулися грошима, всі домовилися допомагати країні і не розводити чвари. навіть якась повага до них була, що от,війна, лідером має бути президент, ніхто особливо не вискакує, Зеленський теж, мовляв, перестав кричати ’не треба мені поради’... А потім декого прорвало завести знову про ’папередників’, ех... А перший місяць десь чи трохи більше було ж норм.
До речі, здивувало, що на тій зустрічі не було Коломийського, Ахметов був...та, здається, всі були і всі скинулися, заплатили наперед податки, а Коломийського не було, хоча його бізгнес теж в Україні, тобто зсу і його захищають, його з Медведчуком канал працює, він отримав нафтопродукти від держави зі знижкою вже у війну, водночас так і судиться з державою за майно... Дивно якось
My_everything• 28 мая 2022
Ответ дляAny
Гуглимо, зустріч олігархів у Зе.
Коломойского не видно и не слышно вообще.
Ответ дляLUNA_KR
Вы не поняли? Это не обвиняемый должен оправдываться, а обвиняющий обязан предоставить доказательства. Без доказательств все обвинения-это оговор, который тоже эммм как бы статья.
Но правда в том, что порохоботы слишком тупы, чтоб попытаться проверить информацию о своих инсайдеров.