bananos• 28 мая 2022
Шок! Щойно взнала що візажиста в якої я робила мейк посадили на 2 роки за позиці
Вона з білорашки, часто приїжала до Львова, вела курси і семінари. Шикарна талановита жінка. В мене просто слів немає, як взагалі люди з тим живуть? З розумінням того що ти не маєш права ні на що.
Центр Європи в 21 столітті. Ппц
Судьба_Победа• 28 мая 2022
Я здесь писала о знакомстве с беларусами в Европе. Там полная диктатура таракана. Он сам себя гордо и открыто называет ’диктатором’ и вбивает в головы людям то, что ’диктатура- это хорошо’. Отсутствие права голоса, смертная казнь несогласных(((
Ответ дляMammoth
У неї ще троє дітей. Вчора бачила в інсті. І камменти під новиною: чого перлася, якщо у тебе діти? Не дано людям зрозуміти, що того і перлася, що діти(
Так ок і я про це, реакція мене теж шокувала, як і висвітлення новини, типу: дурна баба , жила, заробляла, сім‘я діти з жиру взбісилась
ksusha1155• 28 мая 2022
Ответ дляlilyD
Удалено администрацией...
Що ви мелете? Це тільки у рашистів і бульбаша можливо бути такими дикими.
Ответ дляlilyD
Слідкуйте за новинами
Аналізуйте і робіть висновки
Тобто конкретики не буде?
Я читала і вивчала КК, а також з ним працюю.
А у новинах багато неперевіреної інформації.
Коли починаєш порівнювати рішення/вирок у реєстрі судових справ з писаниною журнаістів, то стає огидно.
ksusha1155• 28 мая 2022
Ответ дляlilyD
Удалено администрацией...
Ви просто хамка. Сказали дурницю і ще й фиркаєте.