Марика-bf42• 30 мая 2022

Кто там за Порошенко переживал?) Выехал он.

Правда, не для участия в Парламентской ассамблее НАТО, а уже на Конгресс Народной партии)) Кто хочет, найдет причину.
Irina-5d24• 30 мая 2022
Ответ дляsobacura
Удалено администрацией...
Басина• 30 мая 2022
Ответ дляsobacura
А хто його знищує?
Якщо він винний, то хай відповість! Якщо ні, то чого тікає?
А він тікає? Вже 100% відомо, що не повернеться?
sobacura• 30 мая 2022
Ответ дляIrina-5d24
Удалено администрацией...
Ой, як же вам кортить в бан )
Vlada-Maria• 30 мая 2022
Ответ дляIrina-5d24
Удалено администрацией...
Metelitsa• 30 мая 2022
Ответ дляМарика-bf42
Может быть. Желающих приютить будет много. Будет, как Гонтарева в полном шоколаде.
У Zефанів новий виток серіалу ’Порошенко тікає з України’

Це яка серія?
Чим закінчились попередні ’втечі’?

Цього разу все точно-преточно? Гарантія від Баканова з Медведчуком?
sobacura• 30 мая 2022
Ответ дляБасина
Час покаже
автор Марика-bf42 • 30 мая 2022
Ответ дляIrina-5d24
Смешно сравнивать Порошенко и, например, Киву. Я смотавшихся в рашу сравню с клоунами из Квартала.
А я не про киву. янык со свитой там, забыли?
Mrs.Ochmonek• 30 мая 2022
Ответ дляsanta
Абы да кабы. Без понятия как бы он себя вел.

Еще раз. Он и его партия - оппозиция, при чем проевропейская, делающая что может для победы Украины в войне. Уничтожая ее при отсутствующие альтернативе глупейшая идея, тк опять пророссийское дерьмо вылезет. К тому же Украина стремится в западное сообщество - оппозиция там такой же сбьект политики как и правящая партия, в чем смысл искоренять любую оппозицию, чтобы что?
так і влада у нас - проєвропейська,
і він, якщо теж проєвропейський, то в чому він ’опозиція’?
Тільки в тому, що дуже хочеться до влади?

І не забуваймо: саме при ньому вилізло багато проросійського лайна у вигляді мертвеччуків, бойків і рабіновічів,тощо
Vlada-Maria• 30 мая 2022
Ответ дляsobacura
Ой, як же вам кортить в бан )
Удалено администрацией...
Елена1265• 30 мая 2022
Ответ дляsanta
Вот не понимаю в чем смысл уничтожать оппозицию? Все равно другой нет и не будет в ближайшее время.
Так в этом и смысл, чтоб и не было
Metelitsa• 30 мая 2022
Ответ дляДемон внутри
Удалено администрацией...
автор Марика-bf42 • 30 мая 2022
Ответ дляMetelitsa

Це яка серія?
Чим закінчились попередні ’втечі’?

Як ви гарно медведчука злили. А колись без нього ну ніяк не можна було обійтись)
Mrs.Ochmonek• 30 мая 2022
Ответ дляБасина
може повернеться, ще й сина привезе , у якого досвід ’в АТО’

Чекаємо!
sobacura• 30 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
Фантуля• 30 мая 2022
Ответ дляМарика-bf42
По сравнению с тем, как сейчас ведет себя та же Германия в вопросе поставок оружия, этот срач на границе-пыль.
Германия вам ничего не должна )) а как ведет себя сонцеликий, бр4хня на брехні іподумаєш ,окопи копати і людей спасати , не царська це справа, толі діло ’ велике крадівництво’) а який кайф розмінувати і злити південь!) А Азовців кинути? І у вас ще на шольца язик гнати повертається?
Басина• 30 мая 2022
Ответ дляsobacura
Ой, як же вам кортить в бан )
Так то була відповідь на ваше прагнення до бану))
Mrs.Ochmonek• 30 мая 2022
Ответ дляМарика-bf42
і так жваво виправдовували появу медведчука
sobacura• 30 мая 2022
Ответ дляФантуля
У вас ворогом є який Вова? Бо судячи з усього, у пуйла з метром ворог один, наш президент.
Фантуля• 30 мая 2022
Ответ дляMetelitsa
Удалено администрацией...
То зебеньківські холуї, вони як гівно святої корови, їм все можна)
santa• 30 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
так і влада у нас - проєвропейська,

Лайна было много и до него. А вам что нужна пророссийская оппозиция? Ну-ну
Я предпочитаю оппозицию с тем же вектором что и у власти , но у них могут быть разное видение решать экономические вопросы и развитие страны.
sobacura• 30 мая 2022
Ответ дляБасина
Впевнені?
Демон внутри• 30 мая 2022
Ответ дляMetelitsa
Удалено администрацией...
Все из одного теста -го..а
Линда• 30 мая 2022
Ответ дляSolnet
Канеш
При мені війни не було.
Всі дебіли - один пєтьман хороший
Вальцман
Metelitsa• 30 мая 2022
Ответ дляМарика-bf42
Удалено администрацией...
NafffAnja• 30 мая 2022
Взагалі не розумію цього сарказму на рах Пороха. Співакам ротом, спортсменам і тд виїздити можна-лідеру опозиції ніхєра…
Канали позакривали, ведьмедьчук канєша саме зараз покази проти Петьки почав давати
На таку тОпорну політ пропаганду проти опозиції може повестись хіба останній недоумок.
Саме час!
Не РПЦ к єб.ням пощакривати чи надати офіц інструкції людям на окупованих, та поре всьо.
Час марати однаково не пухнастого Петра
Маячня
Басина• 30 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
так і влада у нас - проєвропейська,

Нв, якраз при ньому вони тихенько сиділи.
Mrs.Ochmonek• 30 мая 2022
Ответ дляsanta
конкретно медведчук знову виліз в травні 2014!
Безимени890123• 30 мая 2022
Ответ дляMetelitsa

Це яка серія?
Чим закінчились попередні ’втечі’?

І ще цікаве питання! Що такого там, на конгресі НАТО українська делегація обговорювала, що Порошенко туди не пустили. А от на партійну конференцію випустили. Може справа не стільки в ’невипустити Порошенко’, а в тому, що там Безугла - безумна торочила перед партнерами по НАТО і що міг розповісти Порошенко по реалізації програми вступу до НАТО. Бо позиція Порошенко по НАТО чітка і зрозуміла,а от що блєют слуги народу ми також знаємо
Белоснежная• 30 мая 2022
Кто первый вернётся в Украину: Крым или Порошенко?
Metelitsa• 30 мая 2022
Ответ дляsobacura
Удалено администрацией...