Марика-bf42• 30 мая 2022

Кто там за Порошенко переживал?) Выехал он.

Правда, не для участия в Парламентской ассамблее НАТО, а уже на Конгресс Народной партии)) Кто хочет, найдет причину.
malinka.ya• 30 мая 2022
Ответ дляБасина
А він тікає? Вже 100% відомо, що не повернеться?
Мне кажется, он не вернётся.
Но посмотрим
Басина• 30 мая 2022
Ответ дляsobacura
Впевнені?
А вже можна називати форумчан хворими?
Фантуля• 30 мая 2022
Ответ дляsobacura
У вас ворогом є який Вова? Бо судячи з усього, у пуйла з метром ворог один, наш президент.
насправді пуйлу Україна незалежна муляє а не вован ваш)
santa• 30 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
конкретно медведчук знову виліз в травні 2014!
Это вы о нем узнали в 2014 году :) Это дерьмецо как и другие еще при Кучме вылез и был на слуху и до 2014
sobacura• 30 мая 2022
Ответ дляMetelitsa
Удалено администрацией...
Я по вашому маю тут кожного дня сидіти? Я не ви, і не вам подібні, в мене ще родина, робота і купа справ, окрім як сидіти тут в кожній темі.
sobacura• 30 мая 2022
Ответ дляБасина
А вже можна називати форумчан хворими?
А хвора це наче не тупа чи дурна, ви різницю взагалі не відчуваєте?
Valentina shop2020• 30 мая 2022
Ответ дляБелоснежная
Кто первый вернётся в Украину: Крым или Порошенко?
НИКТО ,ПОРОШЕНКО ДРЫСНУЛ НАВСЕГДА
Metelitsa• 30 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
І ще цікаве питання! Що такого там, на конгресі НАТО українська делегація обговорювала, що Порошенко туди не пустили. А от на партійну конференцію випустили. Може справа не стільки в ’невипустити Порошенко’, а в тому, що там Безугла - безумна торочила перед партнерами по НАТО і що міг розповісти Порошенко по реалізації програми вступу до НАТО. Бо позиція Порошенко по НАТО чітка і зрозуміла,а от що блєют слуги народу ми також знаємо
Удалено администрацией...
Басина• 30 мая 2022
Ответ дляsobacura
Нема різниці. Чи ви про ОРВІ?))
Безимени890123• 30 мая 2022
Ответ дляNafffAnja
Взагалі не розумію цього сарказму на рах Пороха. Співакам ротом, спортсменам і тд виїздити можна-лідеру опозиції ніхєра…
Канали позакривали, ведьмедьчук канєша саме зараз покази проти Петьки почав давати
На таку тОпорну політ пропаганду проти опозиції може повестись хіба останній недоумок.
Саме час!
Не РПЦ к єб.ням пощакривати чи надати офіц інструкції людям на окупованих, та поре всьо.
Час марати однаково не пухнастого Петра
Маячня
Були сподівання, що медведчук здасть хоч частину п´ятої колони в Україні, що дасть змогу поганяти щурів і кротів, а ніт, він треба для того, що б опозицію цькувати. Мені до Порошенка байдуже. Закон має працювати однаково на всіх. Доведуть, суд визнає вину, дасть термін - я тільки за, якщо злочин мав місце. Але перетворювати правочинство на цирк - це вигідно тільки владі, якій срати на Україну.
sobacura• 30 мая 2022
Ответ дляФантуля
рашистам муляє київський режим, влада, нацизм і багато чого іншого (перераховую, що читала в їхніх дописах різних). І саме всім порохоботам також муляє цей ’режим’ в уособленні президента. То складається враження, що у вас один ворог, ви однакового обзиваєте його, от наче одні і ті самі методички.
автор Марика-bf42 • 30 мая 2022
Ответ дляФантуля
Германия вам ничего не должна )) а как ведет себя сонцеликий, бр4хня на брехні іподумаєш ,окопи копати і людей спасати , не царська це справа, толі діло ’ велике крадівництво’) а який кайф розмінувати і злити південь!) А Азовців кинути? І у вас ще на шольца язик гнати повертається?
Не міксуйте все до купи з такою швидкістю)) Так, Німеччина нам нічого не винна. А шо там у нас з підірваними складами на яких було саме те, що нам зараз конче потрібно? Чому не налагодили виробництво, там де збирались, а замість того штампували катера на рибальський кузні та санітарні богдани? Азовців кинули? А ДАП вам добре зайшов?
sobacura• 30 мая 2022
Ответ дляБасина
Нема різниці. Чи ви про ОРВІ?))
Ви серйозно? Як нема різниці? )))
Metelitsa• 30 мая 2022
Ответ дляsobacura
Удалено администрацией...
Безимени890123• 30 мая 2022
Ответ дляMetelitsa
Удалено администрацией...
Але вона на конгресі, а Порошенко - ні! Питання, кому це вигідно? Хто з міжнародних партнерів може сприймати серьозно таку перемовницю? Її участь вигідна тільки рашці. Бо чим більше у нас на саммітах безуглиї і арахамій, тим гірше виглядає Україна.
Julia 2020• 30 мая 2022
Ответ дляmariya59
Вот это скорее всего... Но выборы возможны будут, только когда закончится война
Валерія Залужного включено у топ 100 найвпливовіших людей світу від Time

Metelitsa• 30 мая 2022
Ответ дляmalinka.ya
Мне кажется, он не вернётся.
Но посмотрим
Це вже який раз ’не вернеться’?
Четвертий?
П´ятий?
автор Марика-bf42 • 30 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Пробачте, але Петро ніколи так просто нікуди не їздить) Власний інтерес-на перщому місці, а інше-як складеться.
sobacura• 30 мая 2022
Ответ дляMetelitsa
Удалено администрацией...
Безимени890123• 30 мая 2022
Ответ дляМарика-bf42
Може бути. Він дядько хитрий
автор Марика-bf42 • 30 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Може бути. Він дядько хитрий
Отож. В 2019 році він саме себе переграв. А тепер вьо..
МаЛеНьКа10• 30 мая 2022
Ответ дляgolublexa3
За Порошенко не переживала, переживала за тот срач что устроил ОП, я так понимаю наши зарубежные партнеры офигели от того, что происходило на границе.
Ну да, больше нет причин офигивать, только из за пороха. Кому он нужен
NafffAnja• 30 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Я про що
Зробити з пєтьки як обличчя опозиції козла-відбувайла
Мосійчук і влащенко з кожної дзюри триндять, зате Бутусову зась на фронт, бо ще скаже правду, а не арестовщину
Ото і вся зільона велич
tanysha777• 30 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Щоб потім НАТО, поспілкувавшись з безуглою з чистою совістю могло сказати - треба пройти довгий шлях до отримання хоча б пдч.

Три роки шавки рили- копали, сам портнов по світу бігав, аж до Панами добіг. Нічого не можуть нарити.
А просто так посадити не можна - отримають санкції як лукашенко.
А як же тоді виїжджати?
От і тягають Порошенко, поки стадо ведеться, щоб до виборів протриматися, якщо вони будуть колись, звісно.
lisulya• 30 мая 2022
А хтось слідкує, що там за закони зараз приймаються? Бо таке відчуття, що нас цим ’випустять-не випустять’, ’вернеться-не вернеться’ відволікають від чого дуже важливого
Фантуля• 30 мая 2022
Ответ дляМарика-bf42
Це ви міксуєте, на разі я лише ща німеччину писала, і за шольца, але ви продовжуйте, і заодно згадайте про перестать стрілять , заморозку ракетних програм, про віддведення війск, і янелохмені42рочки, як перед військовими биковав коли ті не хотіли залишати позиції, розмінування, скорочення бюджету на армію) що ж ви так скромнічаєте
автор Марика-bf42 • 30 мая 2022
Ответ дляФантуля
Ви на мої питання дайте відповідь) Закінчиться війна, дасть Бог вибори, будемо приймати рішення, враховуючи справи. Так само , як було по Порошенку в 19 році. Змиріться вже.
lus_so• 30 мая 2022
Мда. Зелені демонструють таке ’не на часі’, що аж подих перехоплює. Єднання, я бачу, вже не на часі. Гарно їм, війна в них вже закінчилась, час ’скубти гусей’, будувати президентські університети та іншу маніловщину.
Але ’війна не спише’. Не сподівайтесь.
tanysha777• 30 мая 2022
Ответ дляlisulya
Подивіться на сайті ВР - там якраз від безумної прислуги коломойського дуже багато сюрпризів.
А щоб не так було гірко і боляче, кожен раз дістають з рукава Порошенко як безпрограшний варіант.
Нєнуашо, хіба дарма повелися
автор Марика-bf42 • 30 мая 2022
Ответ дляtanysha777

А як же тоді виїжджати?
Нарити-немає проблем, довести-велика проблема. Чому? Причин багато. Я вам більше скажу, ніхто не сяде.