Правда, не для участия в Парламентской ассамблее НАТО, а уже на Конгресс Народной партии)) Кто хочет, найдет причину.
Mrs.Ochmonek• 30 мая 2022
Ответ дляsanta
Это вы о нем узнали в 2014 году :) Это дерьмецо как и другие еще при Кучме вылез и был на слуху и до 2014
Ви слово ’знову’ не помітили спеціально?
Це дерміцо Медведчук привело Порошенка в політику в своєму сдпу(о),
ви не знали?
Безимени890123• 30 мая 2022
Ответ дляМарика-bf42
Отож. В 2019 році він саме себе переграв. А тепер вьо..
Так! Те, що він зачистив патріотичну опозицію, це є факт. За свої п´ять років він не медведчуків і бойок викидав з влади, а патріотів
tanysha777• 30 мая 2022
Ответ дляМарика-bf42
Нарити-немає проблем, довести-велика проблема. Чому? Причин багато. Я вам більше скажу, ніхто не сяде.
Це мантра для неокрєпших умів
Значить, повинно бути щось таке, що можна довести.
Немає жодної причини не посадити - повне єднання і повнота влади, такого навіть при Януковичу не було.
Коломойський вже б давно це зробив, а Зеленський поки боїться йти по повному бєспрєдєлу - хоче бути виїздним всією сім´єю
Ответ дляlisulya
А хтось слідкує, що там за закони зараз приймаються? Бо таке відчуття, що нас цим ’випустять-не випустять’, ’вернеться-не вернеться’ відволікають від чого дуже важливого
Думаю, прийняття закону про продаж землі не резидентам в дуже осяжному майбутньому.
Ну, ви поняли…
А розйо.ні території багато не коштуватимуть
Ну, ви поняли…