Allinusya• 01 июня 2022

Метро (під час тривоги)

Підскажіть, будь ласка, як працює метро у разі повітряної? Почитала, що наземні зачиняються, а підземні? Я зможу, у разі ПТ, зайти і доїхати з Майдану до Либідської? Дякую!
nata2910• 01 июня 2022
Пересадка Майдан не працює. Під землею метро ходило.
Kot_v_meshke• 01 июня 2022
Метро работает как убежище. Поезда ходят только под землей, на наземные части не выезжают. То есть, от Академгородка до арсенальной и от сырецкой до выдубичей. Станция майдан, по-ему вообще закрыта.
Яна 55• 01 июня 2022
Ответ дляKot_v_meshke
Это именно во время тревоги или наземка сейчас вообще не работает?
Kot_v_meshke• 01 июня 2022
Ответ дляЯна 55
Во время тревоги именно
delika_tes• 01 июня 2022
Закритий і хрещатик, і майдан: на вхід, вихід, і пересадку також
bb• 01 июня 2022
Теж питания -треба с Лісової на ВДНГ дістатися , де пересадку робити?
автор Allinusya • 01 июня 2022
Ответ дляbb
Я теж з Лісової їхатиму, планую вийти на Театральній і йти пішки на Поштову
Не ангелы• 01 июня 2022
Ответ дляAllinusya
Так з Золотих воріт ближче
автор Allinusya • 01 июня 2022
Ответ дляKot_v_meshke
Дякую) Цікавило саме це, чи їздять саме під час тривоги під землею.
А з пересадкою: планую вийти на Арсенальній чи Театральній і йти на Поштову ну або Золоті
автор Allinusya • 01 июня 2022
Ответ дляНе ангелы
Так з Золотих воріт ближче
Ну то я щоб прогулятися, якщо погода дозволятиме))
автор Allinusya • 01 июня 2022
Всім велике дякую!