Питання до тих хто заробляє на Binance на курсі? (Хто займається, той мене зрозуміє)
От потрібно багато банківських карток,щоб переводити гроші…де їх стільки набрати?Я вже задіяла всіх родичів, друзів, колег.
Можливо маєте якийсь секрет?Додумались до того, до чого я ще не додумалась?Розкажіть мені, будь ласочка))
Ответ дляТатьяна-bfd8
Карты американских банков? Которые на почте вам приходят
Ні, це я маю на увазі картки наших банків.
Під час воєнного стану діють обмеження на перекази з України за кордон - 30 000 грн. Тобто одна людина більше 30 000 грн. в місяць не може відправити на карту іноземного банку.
Можливо є спосіб якось обійти ці обмеження?
Татьяна-bfd8• 01 июня 2022
Ответ дляOktabrinka
Есть сомнительные банки типа спорт банк. Косят под моно, но пока не дотягивают. Вам такие нужны. Карту открыто две минуты и выводите что хотите
Ответ дляOktabrinka
Тю, якщо ви вивели на рахунок бінанс якусь суму, то і перводьте з цього рахунка без обмежень
Ответ дляok1904
Це діяльність нелегальна в багатьох країнах світу, Вас це не насторожує?. В мене син підліток програв дуже велику сумму, моїх коштів... Рекомендую зупинитись.
Програв?Вибачте, можливо ми говоримо про різні речі
Мені шкода, що у Вас сталась така ситуація(
Ответ дляТатьяна-bfd8
Через спорт банк не змогла перекинути за кордон гроші☹️
Татьяна-bfd8• 01 июня 2022
Ответ дляOktabrinka
В Украине дофига банков. Загуглите весь список и по очереди пробуйте все
Ответ дляok1904
Програв раз 2 тис дол, потім пройшло пів року повернувся і ще 1.5тис дол ... Пішло на рахунки , і в рашку теж ...
Ну то це ми точно про різні речі говоримо.
Ответ дляТатьяна-bfd8
Це хороший варіант)Дякую Вам за підказку))
Бо я тільки через Приват це роблю. Відповідно на один переказ - одна людина(Вже знайомі з невикористаним лімітом закінчились
Татьяна-bfd8• 01 июня 2022
Ответ дляOktabrinka
Моно, альфа, Райфайзен и ещё вагон и маленькая тележка. По списку идёте и всё
Ответ дляТатьяна-bfd8
як раз зараз гуглю))
Ответ дляGeekTeaParty
Бинанс несколько месяцев с укр карт пополнить нельзя
Це я не на бінанс гроші перекидаю)
Вибачте, я мабуть просто не вмію нормально пояснювати😅
minnimause• 02 июня 2022
Автор, якими банками зараз користуєтеся? В мене вже жоден не працює з бінансом(