осинка• 01 июня 2022

Ірпінь, Буча.. що мигає?

Не схоже на грозу ((((
Solly85• 01 июня 2022
Пишут молния вдалеке, с житомирской трассы присылали видео - гроза

Не ангелы• 01 июня 2022
Те що і над Києвом, гроза
Марина Коваль• 01 июня 2022
Гроза
Yasyatrikotazh• 01 июня 2022
блискавка, в Бородянці теж видно зі сторони Житомира
Zelenkа• 01 июня 2022
Пишуть, що то ’зарница’, я з балкону дивилась і ох***ла. Саме час для зарниц, угу...
vikapolya• 01 июня 2022
Пишуть, що це зарниці - блискавки без грому. Ми теж бачимо, Одеська траса
mirka-milka• 01 июня 2022
Молния без грома, зарница

jk2601• 01 июня 2022
Так в Київі вже дощ, до цього також блимало.
І тривогу щойно відмінили. Спимо спокійно.
линка76• 01 июня 2022
Ми дальше от вас у нас гроза гром молния, Иванковский район.
АлександраА• 01 июня 2022
Гроза. Самі живимо на півночі Київської області. Чоловік пів години тому повернувся з роботи і руки трясуться - злякався сполохів на горизонті, бо ми з дітьми вдома. Але зараз вже ми бачимо чітко блискавки.
мила1949• 01 июня 2022
с житомира идет гроза
Zelenkа• 01 июня 2022
Як не повітряна тривога, то гроза. Спати сьогодні буде стрьомно)
tushka123• 01 июня 2022
Ответ дляZelenkа
tushka123• 01 июня 2022
Ответ дляjk2601
Где дождь?
Fotografkiev• 01 июня 2022
Ответ дляtushka123
фото
О, я рік тому через таке їхала, от же ж весело було
Zelenkа• 01 июня 2022
Ответ дляtushka123
фото
Так тут блискавку видно. А я стою на балконі і тут як блимне на половину неба - я думала, все, почалось.
tushka123• 01 июня 2022
Ответ дляZelenkа
У вас могут быть видны вот эти яркие ,, отголоски,,. Ну а может и ПВО ошные результаты.
Джулияробертс• 01 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Таке саме ввечері бачили, ЦУ
Zelenkа• 01 июня 2022
Ответ дляДжулияробертс
Таке саме ввечері бачили, ЦУ
А Житомирську область тривогу не знімають
Не читали про зарніци?)

artushik• 01 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Може то салют в Бєларусі, бо їхній таракан того, тапки відкинув білі?)
kirpichenko• 01 июня 2022
Ответ дляjk2601
Киев дождя не ,мигает капец,вся квартира светится
Джулияробертс• 01 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Не читали про зарніци?)
Ні, але чоловік сказав, що то гроза десь далеко. Це ще годин у 9 вечора бачили
Zelenkа• 01 июня 2022
Ответ дляartushik
Але правда дивно, таку карту бачу вперше
Ирина 2013• 01 июня 2022
Центр страны,тоже самое я наблюдаю уже мин 40,но дождя нет,тихо
Теодор Бастард• 01 июня 2022
У всех мигает. Это зарницы. И с Броваров мигают, и с Ирпеня, и с Дымера. Вижу весь горизонт с окрестностей Вышгорода
Хаус на связи• 01 июня 2022
Ответ дляtushka123
фото
Жутковато, хоть и завораживающее зрелище
artushik• 01 июня 2022
Салют в Кремле и Минске одновременно, а? Ну хорошая ж версия. Оба сдохли, люд радуется.
kirpichenko• 01 июня 2022
Ответ дляИрина 2013
Киев жара и тихо на дождь не похоже.а что за фигня блин,?
kirpichenko• 01 июня 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Мля как спать теперь
Ирина 2013• 01 июня 2022
Ответ дляkirpichenko
По всей стране получается,раз все видят,интересно прям и жутковато,только отбой был и пролетало над нами писали