В Польшу? Зараз я так зрозуміла по укр.паспорту вже не пускають
Наталиночка• 02 июня 2022
Якщо дитина їде з Вами ,і Ви маєте загранпаспорт впишіть дитину в свій паспорт
Ответ дляНаталиночка
Я зрозуміла, дякую.
Ответ дляНаталиночка
Але в мене ще нема загран паспорту, тільки буду робити
Наталиночка• 02 июня 2022
Ответ дляАнжелика93@
собі робіть,дитині до 18 років можна не робити,а просто вписати її в Ваш паспорт .
Наталиночка• 02 июня 2022
Ответ дляАнжелика93@
паспорт потрібен я так розумію
Ответ дляНаталиночка
Все я зрозуміла, дякую
herba fresca• 02 июня 2022
Ответ дляАнжелика93@
Сразу и ребенку делайте.
Чтобы не бегать потом в другой стране по консульствам.
solnyshko78-78• 02 июня 2022
Ответ дляАнжелика93@
Не вписують дітей в загоан паспорта вже років 10, робила паспорт дитині ще в 2012му році. Якщо робите собі, то й дитині робіть, в чому проблема
Ответ дляsolnyshko78-78
В связи с войной - вписывают. Вписывала, как только у нас заработала миграционная служба, в марте.
Проблема в загранах в сроках. Срочные заказаны в Одессе - уже 3 недели, ещё не готовы (в Киеве люди уже забрали, подавали в одну и ту же дату).