kanareyka_tweety• 03 июня 2022

Хто найближчий за менталітетом до українців: поляки, білоруси чи росіяни?

Степан Бандера воював із трьома окупаційними режимами: московським, польським та німецьким. Не воювали ми тільки з білорусами (поки що))). Вважаю їх найближчими. Стежу в телеграмі за їхнім полком Костуся Калиновського, який у складі ЗСУ - мужні та свободолюбні воїни, як наші. А ще я в захваті від їхнього гасла "Жыве Беларусь!" - "Жыве вечна!"
Результат:
вже голосів: 1003
264 (26.32%) Показати результати
224 (22.33%) Ніхто з цих
216 (21.54%) Поляки
154 (15.35%) Росіяни
145 (14.46%) Білоруси
Цвіту і пахну• 04 июня 2022
Ответ дляgizma2019
ну вот зачем вы это делаете? вы своим комметом как раз и показываете, что ненавидите всех кто имеет отличное от вашего мнение и говорит на другом языке, так путин получается правзначит?

и да, любой кто умеет хоть немного думать понимает, что не из-за русского языка война
Для вас мабуть правий, я не знаю.

Цвіту і пахну• 04 июня 2022
Ответ дляgizma2019
какой области? киевляне в большинстве своем села не имеют и не имели, максимум 6 соток получены в 90

поднимите биографии тех же чиновников и т.д., многие из россии, востока и киевляне, но вот интересно, почему нет из зу?
Причому тот сотки? Я про походження , а не сотки. От того і такая ситуація, вони скрізь, в політиці, в тилах, на порадниці...
Це їх війна за той кончений рускій імперіалізм
gizma2019• 04 июня 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Ага, то ви антимайданівка. Якщо так, то ви ворог.
точно)))))))))

и да против таких майданов, потому как результат всегда печальный, учите историю
gizma2019• 04 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
В інтернеті
конкретнее? можно сайт?
Цвіту і пахну• 04 июня 2022
Ответ дляgizma2019
это вам не ймется, все вам тот русский язык покоя не дает

на вокзал мне зачем? типа в россию ехать? так надо было майдановцам на вокзал и в ес, а не сюда это тащить

это ужас, реально, я знать не знала, что есть такие как вы, кто думает телевизором и не понимает, кто и зачем это все делает.....а самое страшное, писала выше, и такие как вы этому причина...
Мені не дає спокою його пропаганда
gizma2019• 04 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Для вас мабуть правий, я не знаю.
Удалено администрацией...
gizma2019• 04 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Удалено администрацией...
gizma2019• 04 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Мені не дає спокою його пропаганда
а ее нет и не было по сути, пока не начали рейтинг себе некоторые политики в 14 на этом делать
Цвіту і пахну• 04 июня 2022
Ответ дляgizma2019

Я думаю головою, телевізором думаєте ви. В нас немає ЄС, але нажаль в нас є росія, завдяки таким зрадникам як ви. А якщо ви хочете з нею поєднатись то туди вам і дорога. Мені подобається Україна. я проти ЄС, але будь який союз однозначно краще ніж окупація немитими імперцями.

Цвіту і пахну• 04 июня 2022
Ответ дляgizma2019
ох....да, не скоро это все закончится, если будут такие как вы...

ага, но самое смешное и обидное, что на языковом вопросе как раз националисты и играют, потому как нечем больше привлечь, но кто же об думает, по тв другое говорят...
Маніпуляція не вдалась, на все добре
Цвіту і пахну• 04 июня 2022
Ответ дляgizma2019
точно)))))))))

Учіть і ви, починаючи з 1912. Може дійде щось.
Цвіту і пахну• 04 июня 2022
Ответ дляgizma2019
Удалено администрацией...
Це ви так вважаєте. Для мене Путін ворог, завдяки війни вороги росіяни і всі проросійсько налаштовані . А ви думали вас у лобік цілуватимуть за таку віддану любов до московитів?)
Цвіту і пахну• 04 июня 2022
Ответ дляgizma2019
Удалено администрацией...
Оооооо, приїхали
gizma2019• 04 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Удалено администрацией...
gizma2019• 04 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Маніпуляція не вдалась, на все добре
у вас ничего не удалось, но вы упорно идете по кругу)
Цвіту і пахну• 04 июня 2022
Ответ дляgizma2019
Удалено администрацией...
Дарма стараєтесь
gizma2019• 04 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
мне давно все дошло, жаль, что вам не доходит
gizma2019• 04 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Удалено администрацией...
gizma2019• 04 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Дарма стараєтесь
Удалено администрацией...

Mittens• 04 июня 2022
Ответ дляLadaU
А кто усатого там вібирает 20 лет? Марсиане?
Белоруссы ватники - пробы негде ставить. Не хотят они воевать... Когда наши звезды дали, белорусы сразу и перехотели.
Почитайте за рейкові війни, як вони партизанять. Дуже багато людей за це тепер сидять в СІЗО, де умови прирівнюють до конц таборів
Вони усатого давно не вибирають як і в раші
Анжелика1• 04 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
В Києві половина українськомовних говорять російською, за всіх не розписуйтесь. І в цьому немає нічого крутого, ви про це говорите як про щось видатне. Я також піддаючись пропаганді в школі почала переходити на рос, потім звикла, потім ледь не стала думати какая разніца, але слава богу здоровий глузд переміг стадний інстинкт. Я точно усвідомлюю себе українкою і не хочу щоб у когось виникали сумніви коли чують російську. Та і взагалі все російське стало викликати огиду. Я чесно не розумію, як люди продовжують говорити р.язиком. На сьогоднішній день я навіть не уявляю щоб я до нього повернулась, він мені навіть звучить гидко, ці єкання, бррр.
Для мене є різниця. Мені дивно коли інші чи то її не бачать чи просто роблять вигляд. Але людина сама робить вибір.

Особливий подив викликають люди, які навпаки стали різко руськими за останні пару місяців. І це вихідці з українськомовних регіонів.
Одним из способов разделения людей как раз и есть язык и религия. И все это с успехом у нас используется, к сожалению. Я русскоязычная, это мой родной язык и менять его не собираюсь, хотя и к украинскому хорошо отношусь и тоже на нем разговариваю. Но тут дело даже не в самом языке, просто не хочется принимать в этом всем участие. Отлично вижу, как манипулируют сознанием людей
kornezka• 04 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Це МИНУЛЕ. Ви в курсі як створили СРСР? Це насильницька окупація, розкуркулення, і тп. Раша підмяла чужі території, обікрала людей, все привласнила, нав´язана свою культуру, мову. Освіжіть у пам´яті в торію, починаючи з 1912 року і далі

Радя́нський Сою́з, офіційна назва — Сою́з Радя́нських Соціалісти́чних Респу́блік (СРСР)[6] — федеративна соціалістична держава в Північній Євразії, яка існувала від 1922 до 1991 року. Формально – союз декількох національних радянських республік; на практиці – однопартійна[7] диктатура з високим ступенем централізації керівництва та плановою економікою,[8] якою керувала Комуністична партія. Столицею держави була Москва в її найбільшій республіці — Російській РФСР.
Та хто сперечається... Просто сам факт радянського минулого у всіх республік сестер.
LadaU• 04 июня 2022
Ответ дляMittens
Немцев в свое время призвали к покаянию. Германия просила прощения и платила репарации . Но далеко не все немцы воевали на стороне Гитлера.
Gipotenuza• 04 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Кацапка. За чиї гроші тут строчиш?
За чиї гроші агітація за кацапські язики, совмєсноє прошлоє ?
Пропагандисту на зарплате трудно поверить, что кто-то может высказывать свое мнение бесплатно из желания поправить мозги запутавшимся.
Просто не надо перекладывать с больной головы на здоровую.
sur_sur• 04 июня 2022
Ответ дляgizma2019
вы из ЗУ? вот типичное высокомерие, а потом такие как вы удивляетесь войне....

самое страшное, что вы даже не понимаете, но вы такие же как асвабадители, что тв им в голову вливает, то они и несут в массы, те, блин, всех осбождать идут, а вы все никак себе цены сложить не в состоянии...
А Ви навіть не здогадуєтесь, що Путін використав у тому числі і Ваш’язик’, щоб припертися в Україну? І зараз прилітає і на Захід країни. Я з Києва, російськомовна з дитинства. Мені соромно, бо такі як ви будуть раз за разом давати привід прийти вас ’асвабаждать’, ’адиннарот’.
Gipotenuza• 04 июня 2022
Ответ дляsur_sur
Удалено администрацией...
Kate33• 04 июня 2022
Ответ дляzztop-b844
Не придумывайте

Украинцы типичные европейцы, правда южные - юг Италии, Греция, Румыния и тд - очень похожи
За Грецію не скажу, за Італію та Румунію - посперечаюсь. Особливо за Румунію- румуни гроші з іноземців здирають, як листя з дерева: за ввіз товару на територію митниці тре платити, за виїзд тієї д машини з митниці теж. У цьому плані українці значно безкорисніші. Італійці ж імпульсивніші.
gizma2019• 04 июня 2022
Ответ дляsur_sur
я по факту вижу что тут с правдой печально и основные мои сообщения удалены)

ну вы серьезно? ок, а кого освождал путин в Грузии и Сирии? как там с русскоязычным населением?)

и да, раз вы так верите в языковую причину войны, так он говорит про националистов и эта тема показывает, что они таки есть и в вашем лице тоже, так это из-за вас война началась, верно?
Betelgeise• 04 июня 2022
Ответ дляmariya59
https://www.bbc.com/ukrainian/ukraine_in_russian/2...
Упереджена писанина.
zztop-b844• 04 июня 2022
Ответ дляKate33
У нас тоже не люди далеко не бескорыстные и на дурняк в Украине ничего не получишь, как в Германии

Посмотрите те же продажи олх и Советчицы - бурят сплошь и рядом.