kanareyka_tweety• 03 июня 2022
Хто найближчий за менталітетом до українців: поляки, білоруси чи росіяни?
Степан Бандера воював із трьома окупаційними режимами: московським, польським та німецьким. Не воювали ми тільки з білорусами (поки що))). Вважаю їх найближчими. Стежу в телеграмі за їхнім полком Костуся Калиновського, який у складі ЗСУ - мужні та свободолюбні воїни, як наші. А ще я в захваті від їхнього гасла "Жыве Беларусь!" - "Жыве вечна!"
Результат:
вже голосів:
264 (26.32%)
Показати результати
224 (22.33%)
Ніхто з цих
216 (21.54%)
Поляки
154 (15.35%)
Росіяни
145 (14.46%)
Білоруси
Ответ дляKate33
На нас ніхто не схожий, як і ми - ні на кого. Тому Україні найкраще бути обособлено, але чітко дотримуватись своєї власної позиції. Хоча раніше я обома руками була за ЄС. Зараз розумію, що нам того не треба.
Нам важко бути самими в такій ситуації. Ми мусимо шукати якогось союзу. Звичайно, що не з рашкою.
Ответ дляSanechko
А якщо задуматись...То і східні укрвїнці дуже відрізняються від західних.
На сході мало українців. Там їх повинищували в голодоморах і добивали сталінськими репресіями. Землі щаселяли приїжддими росіянами.Те, що на наших очах зараз діється. Наших вивозять невідомо куди , а росіянці приїжджають і поселяються в порожніх домівках. По суті спасітєлі вбивають якраз етнічних росіян, які українізувалися за декілька поколінь.
Ответ дляmkuliza
А эти ракеты непосредственно народ запускает?
А по теме русские и белорусы. На отдыхе пока не спросишь от куда, не поймёшь. Только москвичей слышно с их говором.
А кто же русских обслуживал? Самолёты технически? Что точно взлетел и ракетку бросил. Ведь жертвы есть от их ракет. Как можно писать что народ не виноват. А кто виноват? Лукашенко туалеты за ними мыл что то? Да менял постели в казарме?
Ответ дляgizma2019
где я писала, что мне язык не такой? мне его некоторые любители не такие, та же история и с вышиванкой, а муж, ну простите, я не готова им жертвовать ради правителей, жизнь у него и меня одна и моя позиция неизменна, вне зависимости от государства
в смысле, что меня держит? живу я тут всю жизнь
Недавно посмотрела чат рулетка одна интересная девушка с россии высказывалась за войну, за украинцев какие мы плохие и нас надо всех убить и тд и говорит у меня подружка с Украины и она не считает меня плохой за мои высказывания и меня поддерживает. Не ваша ли случайно подружка. Фу на таких украинцев как вы. И врагов стране не надо с такими украинцами. Лучше такие сразу уехали на россию.
Ответ дляklycha
Нет, что вы. Она в Ирландию с мужем собралась. Ждёт, когда муж контракт получит. Все любители россии и белоруссии не настолько принципиальные, чтобы там жить.
Ответ дляOksana0612
В Львівській області є такі села де живуть нащадки поляків ( католики) і українці так ось, жодного шлюбу між ними.
Та не вірю. То було колись.Аж ніяк не зараз. Он скільки іноземців- католиків поодружувалися на ниших українках. І живуть нормально, святкують по дві Пасхи, два Різдва. Хоча існує міф, що так не можна. Але краще пригасити полум´я, ніж роздмухувати. То є слова мудрого та дуже старенького священника.
Ответ дляOksana0612
Ну, хіба що, ці люди реально хворі релілійні фанатики. Але не уявляю. От закохались католик та православна. І що? Прям епізод із Тараса Бульби
Ответ дляklycha
А кто как не враги?
Серед білорусів дуже багато нормальних людей. В них немає того бажання нашої крові, яке у росіян. Почитайте коментарії на Гаюнові. І у мене є там друзі. Он буквально на днях один з них скинув в групу дані українця,який підтримує та чекає путіна .Щоб ми повідомили , куди потрібно.
Черноморская ривьера• 04 июня 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Не забула. Що не так з партією? Якби до влади приходили не актори з олігархами, а замість Кравчук обрали Чорновола, за 30 років би сформували вже націю без ’какая разніца’
Мечтайте дальше))
Ответ дляkornezka
Коаліцію треба створювати, а не інтегровуватись до ЄС (як цього прагне Україна). Українці ментально інші. Ми всі ці роки так прагнули стати частиною ЄС, що самі його перевершили.
Ответ дляKate33
Ну,не перевершили. Все таки щодо соціального захисту нам ще огого. Але якийсь альянс потрібен для безпеки. Сусіди ненадійні, добре, що їх тільки двоє.
olechka_uli• 04 июня 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
есть союзники везде, есть враги везде, дело не в национальности
Согласна, нет смысла делить по национальности, в нас столько всего намешано, и найти чистокровного украинца или поляка вообще нереально сейчас. А ментальность- результат воспитания общества властью, телевидением, школой и прочее
olechka_uli• 04 июня 2022
Ответ дляkornezka
Уроды просто, геноцид столетиями был на нашей земле, навязали нам свой язык, населили своих людей на нашу территорию, а теперь орут что русскоязычных ущемляют. Союз просто проклятие какое-то
Pavlin_Mavlin• 04 июня 2022
Поляки, поэтому и судьба схожая: гонор/раздел/сопли, гонор/раздел/сопли.
Protruziya• 04 июня 2022
Ответ дляAlve
Ні.Це білорус. На фото людина, яку я знаю.
Хто його покарав і що зробили з його ногами?
Ответ дляbananos
Для чого це дивитись?
Чому просто не забути що існує це дєрьмо у всіх його проявах?
Сьогодні серіал, завтра пісенька, віршик і гляди за 50 років асвабадітєлі знову у наших воріт, ну скільки можна?
Хоспади, вот для таких как вы и придумали казочки от кого тут рашка кого спасает.
Всем умным давно понятно, что конкретно рашка забыла в Украине.
Ответ дляPavlin_Mavlin
Про який ви розділ та соплі говорите?
Цвіту і пахну• 04 июня 2022
Ответ дляgizma2019
а я какое отношение имею к этим людям? где я писала, что я русская и страдаю в Украине? я как раз украинка, лично русских корней в 2-3 ближайших поколениях не имею
про поддержку тоже не поняла, никакого отношения к этому не имею и не интересуюсь этим в принципе
Мова це і є підтримка. Для рускіх це якби маркер, що є за що зачіпитись, розколоти країну. Я сама коли говорила російською думала, яка різниця, багато людей навколо говорять російською, так зручніше, також вважала себе українкою. А зараз це дивно і смішно, з самої себе, бо це звучить як дурниця, чесно. Бо якщо ти українець, то яка проблема говорити українською? І до чого тут російська?
Рекомендую подивитись ’ українською будь ласка’ на ютуб, там історії іноземців, які вивчили українську. Просто цікаво послухати. Вони розуміють речі, які не розуміють українці. Бо думають по аналогії свого світогляду.
Цвіту і пахну• 04 июня 2022
Ответ дляgizma2019
да, про район спрашивала
так все наши родители учились в совке и многие из нас, но это не мешало говорить на украинском, а еще в 00 была территория А и много музыки нашей, я сама тогда на нее подсела, хотя говорила на русском
да, я в жизни не думала, что языковой вопрос когда то так остро станет, как и с вышиванками...
Я що ви слухали з нашої музики? Я до Білик з Пономарьовим взагалі українських виконавців не пам´ятаю. Були Доліни, Корольови, і підліткові чи дівчачі гурти тільки російські.
Цвіту і пахну• 04 июня 2022
Ответ дляgizma2019
мне костюм покупали, я танцами занималась
кстати, мне он очень нравился, там платки очень красивые были и сорочка
я своей малой в детстве тоже купила платки и сорочку вышитую и туфли под это, гуляли так , но именно принудиловка меня бесит, вот как-то так
І я на танці ходила, бальні, в нас не вимагали спец одягу. Тільки підбори на відкритих уроках.
Ответ дляMalparida
Якби українці були такі принципові як прибалти та поляки, хоча б як мешканці ЗУ щодо ’рускава міра’, а не ’какая разніца’ - то оцього б усього бі не було. В принципі б не могло статися. Бо ця війна - це на 90% внутрішня зрада. Свідома здача територій та принципів. Починаючи з 1991 року.
Mira29-c3c3• 04 июня 2022
Ответ дляMargalya
Мда, на манеже все те же. Стадо рашисткок бегает полным составом из темы в тему
Дівчата працюють .