Завтра 90 дней.как я на территории Польши по загранпаспорту. Т.е. я уже могу только свободно выехать из Польши? В другие страны, опять в Польшу я не могу заехать без визы?
Аноним Первый• 05 июня 2022
Я маю таку відповідь. Але вам зараз будуть писати зовсім протилежне, що виїхати і заїзати вже не можна.
90 днів безвізу закінчились, чи пустять повторно до Польщі? Офіційні відповіді.
Українці, які через війну опинились в Польщі, запитують: чи мають вони право поїхати на батьківщину, а потім знову повернутися до Польщі, якщо термін безвізу вичерпався? Чи пустять їх прикордонники?
Ответ дляАноним Первый
То что пишут одн, а на деле все решает пограничники Польши... Так что тут рулетка
Аноним Первый• 05 июня 2022
Ответ дляDa_sha F
Хорошо, если допустим из Польши я могу выехать в Грецию?
В Європу, офіційно, на скільки я зрозуміла, не можна , після 90 днів.
Ответ дляАноним Первый
Тут только про Украину.
А автор хочет на море в Европе.