Как нефиг делать• 07 июня 2022

Якщо є тут стоматологи, зайдіть будь ласка

Доброго вечора. Півтори неділі тому виліз герпес , пропила таблетки , пройшов . Потім я впала і вибила собі трохи зуб спереду, поїхала до лікаря все зробила і коли робила зуб мене лікар попередила що знизу 6 зуб скоро відломиться. Через пару днів він все ж таки відламався , я почала старатися їсти на другу сторону і через якийсь час ( якось непридала цьому чогось значення) почала боліти в кінці десна на тій стороні на яку їла . Я спочатку думала то мабудь від їжі і чогось зразу в рота незаглянула , а от вчора відкрила , а там червоний волдирь і він дуже болить і буває відчуваю як пульсацію. До лікаря тільки в четвер я дуже сильно переживаю що це таке ? Купила сьогодні хлорофіліпт і синьку і метрогіл дента ( полощу та мажу ) Будь ласка скажіть що це може бути? Дуже переживаю! Фото робила вчора , а сьогодні він такий надутий ще більше і червоний , болить.
Ромашка_Бегемотовна• 07 июня 2022
Могли їжею слизову подряпати. А могли посиленим жуванням простимулювати прорізування 8-ки))

автор Как нефиг делать • 07 июня 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
8 точно не має, видалили і на знімку його не має, робила
Ромашка_Бегемотовна• 07 июня 2022
Ответ дляКак нефиг делать
Значить, травмували чимось. Полощіть, мажте. Старайтесь не їсти гаряче, гостре, тверде.
автор Как нефиг делать • 07 июня 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Я так боюся , як робила знімок , то чоловік який робив рентген сказав мені що інфекція . Я тепер місця собі незнахожу , а ще як гляну на цей червоний пузирь то взагалі дурно стає. Ще чогось так погано себе почуваю, цілий день майже лежу в ліжку, температуру боюсь міряти . Навіть дитину просила сьогодні продукти купити бо щось я не дуже
Copy-Paste• 07 июня 2022
Ответ дляКак нефиг делать
Может осколок остался от 8
автор Как нефиг делать • 07 июня 2022
Ответ дляCopy-Paste
Может осколок остался от 8
Ну мені знімок робили і там нічого немає
Скользкая• 07 июня 2022
Ответ дляКак нефиг делать
Мені теж робили знімок і казали , що нічого немає , але періодично щось там підпухає . Я обробляю те місце люголем і все проходить .
автор Как нефиг делать • 08 июня 2022
Ответ дляСкользкая
Мені вже років три як видалили зуб і в мене ніколи в роті нічого несипало , це вперше . Пузирь цей так болить сильно , а почуваю себе як заболіла і таке враження що температура. Тільки що подивилася то воно червоне а навкруги з´явилося біле . Тепер всю ніч спати небуду , переживаю сильно . Температуру поміряла тільки що 36, 8 показує В мене паніка 😭
Скользкая• 08 июня 2022
Ответ дляКак нефиг делать
Автор , як справи ? Все нормально ?