Дон Пэдро• Изменено 08 июня 2022

Є ті, кому не допоміг Амоксиклав або Аугментин?

У чоловіка третю добу температура 39, зелені соплі та кашель із біло-зеленим харкотинням. Усі симптоми виникли позавчора, в перший день приймав тільки ібупрофен. Вчора здав загальний аналіз крові - картина бактеріальна, нейтрофіли 75, с-реактивний білок 42, лімфоцити знижені. Лікар онлайн порадила купити Амоксиклав або Аугментин 1000 мг, приймати двічі на день 5-7 днів. Чоловік вже випив дві таблетки - покращення досі немає, температура зранку сьогодні 38. Коли треба вирішувати про заміну антибіотика і на який?
жар-птица Нюра• 09 июня 2022
Ответ дляДон Пэдро
Важить 67 кг при зрості 187. Терапевт сказав, що діарея не від кандиди, а від клостридії, і відновиться само. Не виписував ані пробіотиків, ані флуконазолу.
Плохая тактика

Оля_с_киркою• 10 июня 2022
Ответ дляДон Пэдро
Дякую! Аугментин таки допоміг. Після третьої таблетки температура тримається 36,9, самопочуття різко покращилося
Це добре. Нехай одужує, низький йому уклін, та всім хлопцям з ВСУ за нашу країну!
Оля_с_киркою• 10 июня 2022
Ответ дляДон Пэдро
Так, вже добре почувається, зʼявився апетит. Але кашель таки сильний, проте продуктивний, вологий.
В упаковці 14 таблеток, тобто на 7 днів. Пропʼє до кінця. Хоча лікар сказав, що можна і 5 днів, якщо буде діарея. Бо в нього вже рідкий стул (( Не підкажете, в пробіотиках є сенс?
Краще пропити 7 днів, щоб не було рецидиву. Так,це нормальна реакція, я приймаю звичайний йогурт в капсулах після операції і або, мені допомогає хоча багато хто вважає, що це фуфломіцини. Але я знаю свою реакцію без пробіотиків, то це взагалі жах.
автор Дон Пэдро • 10 июня 2022
Ответ дляОля_с_киркою
Дякую!