Ростки жимолости• 08 июня 2022
Ваш мужчина летом трусы не носит на улице?
Недавно узнала,что пару мужчин на работе летом не носят из вообще. Оба в джинсах ходят.
ПП-шница• 08 июня 2022
Как-то наблюдала такого мужчину в метро, тоже трусы похоже летописец не носил. Волосня попала в замок и видать не смог ни расстегнуть, ни застегнуть , больно. Так и ехал с расстёгнутой ширинкой и волосней застрявшей в бегунке.
Ростки жимолости
• 08 июня 2022
Ответ дляБабульция
А как узнали?
Присел и 2 половинки видно ,говорим ты что без трусов ? Он ,а я летом всегда без них. Мы такие ого . И программист и я не ношу ,потому что преет там.
Цикавенная• 08 июня 2022
Мужу 64,не носил никогда
Да у него их и не было
Я ношу под настроение,несколько раз в год
Да у него их и не было
Пасти Ла• 08 июня 2022
Дівчата, сміх - сміхом, а у мене ціла проблема з білизною у сина. Він любить ходити тільки в ДОВГИХ боксерках, а зараз літо, і йому капець як жарко буде, але він тільки їх одягає, а їх лише 2 пари, інші, прості боксерки він не носить, бо каже, що вони короткі... де мені накупити такі боксерки щоб були тоненькі і дуже довгі. Останні купувала у Резервед , але зараз там якісь довгі такі з поліестра за 700 грн упаковка і я боюсь , що можу прогадати з розміром.
Флюорография гуся• 08 июня 2022
Це як труси не носити? Мій носить
Воно ж там буде натирати скрізь той денім
Откушу что там торчит• 08 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
Велосипедки купіть йому
Або доточіть ті, короткі, фальбанами
Вот Она Я• 08 июня 2022
Ответ дляЦикавенная
Мужу 64,не носил никогда
Да у него их и не было
Це Ви зараз про труси написали?
Лыжи со вспышкой• 08 июня 2022
Ответ дляЦикавенная
Мужу 64,не носил никогда
Да у него их и не было
Неожиданно. Трусы носить по настроению....
Пасти Ла• 08 июня 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Велосипедки купіть йому
Або доточіть ті, короткі, фальбанами
а що є такі велосипедки для хлопців? я не знала , зараз погуглю. А другий варінат - не варіант.
БоХатая• 08 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
А скільки років сину?
Пасти Ла• 08 июня 2022
Ответ дляБоХатая
А скільки років сину?
14 , дуже худенький, я купувала хс, то якраз трохи вліьні на нього і йому в них найкомфортніше
Ростки жимолости
• 08 июня 2022
Ответ дляФлюорография гуся
Це як труси не носити? Мій носить
И капли мочи и спермы . И ззади в разрезе шоколад.
Хвець-тець• 08 июня 2022
Ответ дляПП-шница
Мама мия

Ростки жимолости
• 08 июня 2022
Ответ дляНенька наша
Фу, и выделения все на штанах
И никто каждый день их стирать не будет ((( тхне як від козы(((
БоХатая• 08 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
Тоді бюджет на білизну йому в руки і хай сам шукає і купує.
Флюорография гуся• 08 июня 2022
Ответ дляРостки жимолости
Ну й гидота