котопёс• 09 июня 2022

Ідеальні кросівки

Дівчата, як знайти ідеальні кросівки бежевого кольору ? Всі мені не такі ( ну щоб повністю були бежеві , і підошва також. Можна декілька відтінків , але все в одному кольорі. Можливо хтось бачив гарні?
Петя-петушок• 09 июня 2022
Ответ дляА у нас макарошки
А чого ж відстій, в закритих дуже жарко буде, з перфорацією саме те, навіть всі зірки таке носять🤷‍♀️
А скількі доньці?
Сину 13, вчора теж саме сказав, я не можу бачити як він ходить у тих високих джордонах ще й гуглом мені тиче, що вони літні ще й на голові як у Бориса Джонсона

автор котопёс • 09 июня 2022
Ответ дляПетя-петушок
красунчик
Корсет_на_шурупах• 09 июня 2022
Ответ длякотопёс
Ось прикольні , але ціни крім останніх , там ще +/- норм.
Мне последние понравились.
Непонятно• 09 июня 2022
Ответ длякотопёс
Дякую. Але здається я їх вже дивилася.
Вже перерила весь інстаграмі. У наших виробників проблема не у якості , а у дизайні. Вони закупляють всі однакові підошви і у всіх майже всі моделі однакові .
Отакі у наших трапилися. Не купувала ще у цього виробника, але хвалять)
ИннусичкаЯ• 09 июня 2022
Ответ дляА у нас макарошки
Сама підбираю собі бєж.
Sketches , як на мене самі класні, але й шкіряні дивлюсь, думаю, от якби приміряти.
3 ті класні,це скечерз також?
Астоновитесь!• 09 июня 2022
Ответ длякотопёс
ну летом в таких умереть можно ))
Ворона• 09 июня 2022
Мне такие понравились. Что-то в этом сезоне мне Каппа очень зашла, вместо морей в этом году готовлюсь к турбазам
Королева Сарказма• 09 июня 2022
Ответ дляОле Лукойе
Дякую. Не зручні кажете? У мене не було адідасів, вже збиралась замовити. А як у них з розмірами?
Ну мне по ощущениям в принципе Адидас не такие удобные как найки. Но за красоту я и адики покупаю. Я фанат кроссовок просто) у меня их очень много) с размерами все в размер, я как и везде беру себе американскую 7ку 38 размер на стору 23.7
2410diana2410• 09 июня 2022
У меня такие скечерс. На ноге очень красиво

ВЫВсеВрете• 09 июня 2022
Ответ длякотопёс
Хочу щось більш гарне.
Тряпчані не хочу повністю. А з перфорацією донька сказала що то відстій.
Хочу хоч сучасне і кльове і бежеве
Якщо ви така балувана то Дольче беріть, не прогадаєте

https://parkavenue.ua/catalog/new/women-new/pudrov...
Блинчик Мой• 09 июня 2022
Ответ длякотопёс
Хочу щось більш гарне.
Хочу хоч сучасне і кльове і бежеве
В Массимо Дутти, та выбор
Зайканалужайке• 09 июня 2022
Ответ дляЗаместитель Анонима
На лето? Это ж ноги упреют и облезут в них вообще
Я сейчас в Греции , тут местные ходят в платьях и кожаных сапогах😂😂
a.ostroverh• 09 июня 2022
У меня такие, как на 3 фото
a.ostroverh• 09 июня 2022
И такие в магазине есть
автор котопёс • 09 июня 2022
Ответ дляНепонятно
О, дякую , зайду до них.
автор котопёс • 09 июня 2022
Ответ дляАстоновитесь!
ну летом в таких умереть можно ))
Я десь писала що мені на літо?
Літом буває прохолодно. І не всі жарко. Мені у шкірі наприклад не жарко .
автор котопёс • 09 июня 2022
Ответ для2410diana2410
У мене такі були чорно білі .
автор котопёс • 09 июня 2022
Ответ дляВЫВсеВрете

Це не кросівки, а кеди )))
автор котопёс • 09 июня 2022
Ответ дляЗайканалужайке
Для Европи це норма.
У шкіряному не так жарко як здається.

Гербалайф и Ко• 09 июня 2022
Вот идеально для бабушек
автор котопёс • 09 июня 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Вот идеально для бабушек
Дякую, але мені не треба для бабусь
Гербалайф и Ко• 09 июня 2022
Ответ длякотопёс
Дякую, але мені не треба для бабусь
Я не предлагаю, это я для мамы купила, обувь идеальная, в этой фирме есть для любого возраста модели
Аноним Анонимыч• 09 июня 2022
Ответ длякотопёс
У кожного свій смак ,автор,мені ващі де доваодоби.Але вбивпєте на іспанському амазоні ’zapatillas beige mujer’ і хоч лопатою збирай,ціни в рази нижчі.
Сумка с непогодой• 09 июня 2022
Ответ длякотопёс
Ось були ідеальні, але зараз їх ніде не знайти
Если на лето, то в них можно умереть от жары
Непогодка• 09 июня 2022
Подивіться ще на сайті Macys, багато цікавих бежевих снікерсів. Бачила Корс, Inc, Reebok та інші. Зараз багато акцій, промокодів на сайтах, може варто пошукати десь в США?
Мечты сбываются• 09 июня 2022
Ответ дляСама не знаю
У меня скетчерс мемори, правда бордо, другая модель, очень довольна, ношу и в хвост и в гриву, стираю в стиралке, как новые, очень удрбные, для проблемных ног супер. Может у Вас подделка?
И у меня skechers бордо, memory foam, лучшие в моей жизни)
oneself• 09 июня 2022
Удобнее кроссовок чем Дизель в моей жизни никогда не было. Какую бы пару не купила, в них как на облочках, но не всем стиль подойдёт
А у нас макарошки• 09 июня 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
3 ті класні,це скечерз також?
Нет
Робот Вертер• 09 июня 2022
Ответ дляПетя-петушок
Мій такий самий На вулиці +30, а він у закритих кросах та штанах Сандалі і шльопки категорично відмовляється носити, шорти не подобаються. Це ппц
автор котопёс • 09 июня 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
А, дякую гляну тоді цю марку .