котопёс• 09 июня 2022
Ідеальні кросівки
Дівчата, як знайти ідеальні кросівки бежевого кольору ? Всі мені не такі ( ну щоб повністю були бежеві , і підошва також. Можна декілька відтінків , але все в одному кольорі. Можливо хтось бачив гарні?
А у нас макарошки• 09 июня 2022
Сама підбираю собі бєж.
Sketches , як на мене самі класні, але й шкіряні дивлюсь, думаю, от якби приміряти.
котопёс
• 09 июня 2022
Ответ дляА у нас макарошки
Сама підбираю собі бєж.
Хочу щось більш гарне.
Тряпчані не хочу повністю. А з перфорацією донька сказала що то відстій.
Хочу хоч сучасне і кльове і бежеве
А у нас макарошки• 09 июня 2022
Ответ длякотопёс
Хочу щось більш гарне.
Хочу хоч сучасне і кльове і бежеве
А чого ж відстій, в закритих дуже жарко буде, з перфорацією саме те, навіть всі зірки таке носять🤷♀️
А скількі доньці?
котопёс
• 09 июня 2022
Ответ дляА у нас макарошки
А скількі доньці?
Ну про зірок не знаю, але виглядають так собі .
Доньці 15
Редисочка• 09 июня 2022
Ответ длякотопёс
Ось були ідеальні, але зараз їх ніде не знайти
Uterque ? Этой фирмы больше нет , теперь они Массимо .
Ласковая_львица• 09 июня 2022
Купила в Польше sprandi. Недорогие и неубиваемые. Есть очень симпатичные модели.
А у нас макарошки• 09 июня 2022
Ответ длякотопёс
Ці на літо дуже громоздкі і закриті.
культУра• 09 июня 2022
Ответ дляА у нас макарошки
Сама підбираю собі бєж.
таке вважають класним?
ЦыбаФу• 09 июня 2022
Ответ длякотопёс
Хочу щось більш гарне.
Хочу хоч сучасне і кльове і бежеве
У нюшиної подивіться
котопёс
• 09 июня 2022
Ответ дляРедисочка
Я знаю.... Тому і кросівки ці не знайти вже (
Платье Длинное бальное• 09 июня 2022
Купила нелавно в магазине flo, турецкая обувь. Не беж, скорее молочные за 1200 грн
любименькая• 09 июня 2022
Ответ дляА у нас макарошки
Сама підбираю собі бєж.
1 фото Sketchers memory 100 разів ні ,мої найгірші ,після другого прання відвалилася устілка,а далі розвалилося все меморі)) А ще картишки на них такі,що потрібно постійно стригти . Після 1-го сезону вже як сміття.
БолеИменее• 09 июня 2022
Ответ дляА у нас макарошки
Сама підбираю собі бєж.
Если нога уже средней, берите скетчерсы со шнурками. Тогда точно будет хорошо. Многие скетчерсы идут на широкую ногу.
А у нас макарошки• 09 июня 2022
Ответ длялюбименькая
Дякую, що написали
Менее Более• 09 июня 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
А какая фирма? Что написано? У них разные продаются там
Платье Длинное бальное• 09 июня 2022
Ответ дляМенее Более
Утром гляну коробку, если тему не закроют напишу
Менее Более• 09 июня 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ща как дам• 09 июня 2022
Фирма saucony, очень удобные, долговечные. Подошва классная, как будто тебя земля отталкивает, легко ходить.
Сама не знаю• 09 июня 2022
Ответ длялюбименькая
У меня скетчерс мемори, правда бордо, другая модель, очень довольна, ношу и в хвост и в гриву, стираю в стиралке, как новые, очень удрбные, для проблемных ног супер. Может у Вас подделка?
любименькая• 09 июня 2022
Ответ дляСама не знаю
Не думаю що підробка,купувала навесні минулого року в ТК Maxx ,я живу в Лондоні. Так,дуже зручні,легкі ,за кермом авто для ніг супер. Але якість(
Заместитель Анонима• 09 июня 2022
Ответ длякотопёс
На любителя. Так у них подошва белая ж, а не бежевая)))
Заместитель Анонима• 09 июня 2022
Ответ длякотопёс
Ось прикольні , але ціни
крім останніх , там ще +/- норм.
На лето? Это ж ноги упреют и облезут в них вообще
Умный хвост• 09 июня 2022
Reebok classic c 85. Идеальні в люьий час і під все. Легкі, зручні, супер.