ВундерКИНГ• 09 июня 2022
проблеми з оформленням замовлення на iherb
привіт. можливо сьогодні хтось розміщував замовлення на Айхербі
вчора замовляла все ок.
сьогодні на моменті оформлення замовлення
пише --- Митна інформація для вашого замовлення недійсна.
все змінила і на україеській мові і на англійській і відділення нової пошти змінювала, всерівно не пропускае
в чому може бути проблема
вчора замовляла все ок.
в чому може бути проблема
ВундерКИНГ
• 09 июня 2022
Ответ дляПроработник
Можливо попереджує, що перевищено ліміт 150 євро?
54 долара замовлення
ВундерКИНГ
• 09 июня 2022
Ответ дляПроработник
Так ви пишете і вчора робили
вчора на 55 доларів
ВундерКИНГ
• 09 июня 2022
Ответ дляИрашек
Просто попереджає)
Примітка. При розміщенні двох або більше замовлень на суму від 150 доларів США протягом 24 годин, з вас можуть бути стягнуті додаткові мита та податки, якщо ваші замовлення прибудуть на митницю в один і той же день.
дякую, раніше також так оформлювала, але приміток не було. але замовленні далі не проходить, оплатити не можу
ВундерКИНГ
• 10 июня 2022
Ответ дляannetta888
Глюк
У мене теж сьогодні так було
Я змінила отримувача і місто, то замовлення пройшло, але підтвердження на те що вони отримали гроші чекала 6 годин, зазвичай то це година. Надіюсь вони виправлять ситуацію
ВундерКИНГ
• 10 июня 2022
Ответ дляkerkor
Сегодня та же проблема, меняю и так и эдак. ничего(((
У мене теж сьогодні нічого не визодить 😔
любименькая• 11 июня 2022
Ответ дляВундерКИНГ
Автор, у меня сегодня вышло