Подивилася в Тік ток її передбачення. Не хочеться в це все вірити, але вона багато передбачала того, що вже збулося. Словом сказала, що повинна бути третя світова, мало не на днях! І у нас в Україні буде безпечніше, ніж будь де в Європі. Ще сказала, що буде наступ з Білорусі і вони підуть по колу нашої країни. Що думаєте про це?
Ответ дляvikiss
Не , ЗМІ, а чиновники
А чиновники де це розголошують по вашому?! Через засоби масової інформації.
екатерина-137d• 09 июня 2022
Ответ дляМарта-9b06
Вона сказала, що третя світова почнеться з США та Китаю, ніби вони спочатку почнуть між собою війну
Убийсво Путина в июле ее видео ? Тогда не верю