Все крадуть звідти і радіють
Це навіщо тоді? Щоб закупити нове?
І це при тому що там залишається 100 тис жителів ..їм типу не потрібно це все?!
Які ж вони сволоти 😕
Це навіщо тоді? Щоб закупити нове?
Які ж вони сволоти 😕
...ALENA...• 09 июня 2022
Ответ для_Анна_83
Меня только одно удивляет: если люди не на зарплате - то как можно это одобрять?
Те, кто там остался- неужели можно поверить в то, что там будет нормальная жизнь?
Все же уже увидели как живет донецк и луганск... ну как можно верить в лучшее в такой ситуации?
Я теж не розумію. Ну не розумію я . Ну от якщо людям не подобається жити в Україні, вони їдуть заробляти гроші і жити в іншу країну. А кликати сюди руський мір ( як днр,лнр) . Що у них в думках є? Невже просто так держава віддасть свої землі? Однозначно буде війна. Та де не ступав руський мір там одна розруха. Правда президент казав. За 8 років в тому ж Криму зробили може Дубай?
Ответ дляБасина
Це ж круто, що завозять! Метал вивезли, зате по пачці гречки привезли. Тролейбуси забрали, але ж дали цитрамон! Вивезли обладнання з лікарень, але роздали бажаючим вату!)))
Ну так. Ще все, що ви перерахували (гречку, вату) - вкрали в Ірпені і повезли в Маріуполь.
Ответ для_Анна_83
Вам срочно нужно в донецк. Там уже русский мир с 2014 года. Посмотрите во что превратился процветающий город за 8 лет русского мира. И бегите!
А краще подивитися на анексовані рашкою інші території
Абхазія, Придністров’я там де життя застигло навіки😕
Ответ для_Lary_
Є такі,хто реально вірив у відбудову Маріуполя??
Вони все життя в болотах без каналізації живуть і нічого не відбудовують. Нічого, крім розрухи і гівна, вони після себе не залишають.
Та є
Тут таких багато
Ось жіночка вище пише пояс із Маріуполя що все супер в них)
А це брехня
Тут таких багато
А це брехня
Olga Zelenyak• 09 июня 2022
Ответ для_Анна_83
Это умом понять невозможно. Я никогда не была в Мариуполе, но знаю, что туда было вложено огромное количество денег (донорских, местного бюджета) и море усилий. Как можно было живя в городе и видя, как он развивается хотеть оказаться частью ДНР, которую никто никогда не признавал и не признаёт.
Здесь дело даже не в проукраинской или пророссийской позиции. Просто в здравом смысле. Это надо быть только тем, у кого ну вообще ни за душой, ни в черепной коробке ничего, чтобы такой судьбы своему городу желать.
Ответ дляLadykleren
Удалено администрацией...
Його вивозять!
Закінчуйте цю брехню !
драконовна• 09 июня 2022
Ответ дляLadykleren
Одно непонятно...что дает лично вам это вранье?
почему ж вранье? скотопараша действительно пИздит все, до чего дотянется, дедовские гены-с
Ladykleren• 09 июня 2022
Ответ дляДевушкаЛав
Його вивозять!
Закінчуйте цю брехню !
Вам....откуда там...из Киева виднее. )
Теодор Бастард• 09 июня 2022
Ответ дляLadykleren
Удалено администрацией...
А можно вас попросить открыть Гугл и задать ему вопрос ’где я нахожусь’? Полученный результат с геолокацией заскриншотить и сбросить нам сюда. Пожалуйста🙏
Ответ дляsashik77
Причому така дика. Вона розумна, а всі навкруги сліпі дурні.
Звідки така надія пропаганаду? Скільки не кричи ’ цукор’, в роті солодше на стає.
Бо вона прям звідти віщає
Розбомбили , розкрали все
Але ж це дрібниці , головне що тепер там рашисти при владі
Розбомбили , розкрали все
Ответ для...ALENA...
Так, вони думали, що віддасть. Я ходила подивитись сторінку колишнього (він зараз типу воює в Херсонській обл), так його всі так проводжали, молилися і писали в лютому, що все це ненадовго і скоро закінчиться.
Ответ дляLadykleren
Вам....откуда там...из Киева виднее. )
Для цього є міжнародна розвідка, яка знає все, нічого не сховають рашисти і за все будуть відповідати рано чи пізно
Тобто вони гордяться тим що викрали українські тролейбуси і тепер в ДНР будуть їздити європейські тролейбуси, вкрадені в Україні?Ну да,для того треба було Донецьк віджимати в України, а тим мешканцям які бажали великої гімнорашки для супер охренітільного життя на рашці щоб потім тиряти в ’гіршої, бідної’ України,як так?ще й гордяться що тролейбуси європейського зразку,загнивающої Європи, це ж піздєц долбой..би😴😴😴
Ответ дляіреннка
Бо в раші і таких немає
Чомусь діти всіх крутеликів і політиків рашкінських не в Таганрозі чи Саратово живуть , а в США та країнах Європи. Так що про загниваючий запад то для лохів які цілують в зад свого президента
Ответ дляLadykleren
Удалено администрацией...
вы хоть отдаленно себе представляете,что такое металлургическое предприятие? производственный цикл налаживается годами,на восстановление нужны огромные ресурсы и время. Ну такое, #издеть не мешки ворочать.
вы,кстати, про Донецк мой вопрос проигнорировали.Что восстановили в Донецке за 8 лет?
Ответ дляsashik77
Я фігєю. Зранку мене наглючий Лавров завів, а тер тут таке.
Може то він вже тут зареєструвався 😅 і виписує
Перше брехло в рашці
Natatashka• 09 июня 2022
Ответ для@nna
Як на мене з цього посту стирчать жовто-блакитні вуха. Занадто наївно написано
А шо то за ’жовто-блакитні вуха’?
Ответ дляАня_я
Та Ви що, Азовсталь вже скоро відновлять і почнуть роботу, місто оживає, магазини працюють, дітки бігають во дворах, молодь гуляє ввечері в центрі міста, кафе приймають відвідувачів і ще купа лапші на вуха можно навісити
Irina-5d24• 09 июня 2022
Ответ для@nna
Писец
про воровство металла и зерна все знают. Вы вчера проснулись?
Yegonyashka• 09 июня 2022
Мариуполь после войны планируют присоединять к России, ДНР нет, они сейчас сильно негодуют по этому поводу
Irina-5d24• 09 июня 2022
Ответ дляLadykleren
Одно не понятно, сколько вам платят или вы по своим сепарским убеждениям здесь?