У фейкових ніким не визнаних республіках фейкові суди на основі фейкових законів осуджують іноземців до смертної кари, це як взагалі?
Вони в сосну вдарились чи це робиться заради провокації?
Хтось вже відреагував?
Ответ дляНамСвоюРобити
Еммм... Ті, хто боряться з терористами?
Протистояли ІДІЛ, тепер х#йлу.
то есть они альтруисты по вашему.
Или же все же люди выбравшие войну как свою профессию? А также связанные с этим риски, не забесплатно рискующие своими жизнями и не могут стать в один ряд с украинскими военными защищающими свою землю от вторжения?
Irina-5d24• 10 июня 2022
Ответ дляbananos
Якими племенами?
Сенегальскими, нигерийскими, сомалийскими и хз еще какими.