Ahapova• 10 июня 2022

Замовила дитячий одяг з Сенсей

Замовлення на суму 1096 грн, а оплата пройшла на 1228 грн? Чому так? Доставка безкоштовна...!?
Vira_Kos• 10 июня 2022
Подвійна конвертація?

NafffAnja• 10 июня 2022
Конвертують з гривні в злоті чи євро
Доставка безкоштовна
ПахлаваМедовая• 10 июня 2022
Ответ дляNafffAnja
Конвертують з гривні в злоті чи євро
Доставка безкоштовна
Автор назвала сумму в гривне как конвертация? Ладно бы если в. Злотых
GirlSuper• 10 июня 2022
Оце нормально вони беруть вже.
Я замовляла місяць назад, брали трошки меньше.
Irii• 10 июня 2022
Было много тем, теперь банки включили двойную конвертацию, ее не обойти. https://sovet.kidstaff.com.ua/search/двойная-конве...
Shady lady• 10 июня 2022
У мене так само. Без вашоі теми і не помітила.
Замість 841, заплатила 939
Vira_Kos• 10 июня 2022
Ответ дляПахлаваМедовая
Я на ансвер теж брала в гривні, через конвертацію зняло +200 грн. Сінсей теж наче з Польщі відправляють.
Катя Герман• 10 июня 2022
С моно вроде меньше, но заказ от 18 мая, пришел в Днепр 8 июня.
Олеся Асмолова• 10 июня 2022
На мейкапе тоже самое:заказ -800, + 99 гривен сверху и доставка платная, если заказывать со склада в Европе(

галлея• 10 июня 2022
Так если цена указана в гривне, кепка 89 гривен, то еще и накрутят сверху? Я правильно поняла?
NafffAnja• 10 июня 2022
Ответ дляПахлаваМедовая
Суть конвертації в тому, що платник купує за національну валюту валюту тієї країни, на сайті якої розраховується.
Курс банку платника і отримувача зараз дуже різняться-тому така халепа
На notino днями замовляла (з Чехії, відповідно) +13% додало за подв конвертацію
автор Ahapova • 10 июня 2022
А раніше такого не було, раніше і розрахунок був або з кур´єром або на відділенні НП! Тільки сума замовлення і все.(