Юпитерная• 11 июня 2022

Допоможіть, будь ласка, вибрати штори.

1. Фото кімнати, фото штор - думала про подвійні, коричневі і якийсь колір із жовтих, що по боках, жовтим до середини. Чи негарно буде жовтий колір із жовтуватими обоями? Який би ви порадили сюди колір? Можна і однотонні.
2. Як розрахувати довжину і ширину штор? Карниз 2.8, штори плотні, довжина від стелі до підлоги 2,53.
Спасибі!
автор Юпитерная • 11 июня 2022
Не звертайте, будь ласка, увагу на безлад, ми ще не переіхали, закінчуємо ремонт.

Margenta• 11 июня 2022
длину меряют от карниза а не от потолка
КондуктЕр тролейбуса• 11 июня 2022
Я за светлые, комната небольшая и мне кажется темные ее умееьшат
автор Юпитерная • 11 июня 2022
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Кімната ширша, ніж здається по фото, перед ліжком виступ, але так, не дуже велика. Світло-коричневі?
советский цирк• 11 июня 2022
Темные здесь просятся
Ms. Dolly• 11 июня 2022
Я б якийсь інший колір вибрала.
автор Юпитерная • 11 июня 2022
Ответ дляMs. Dolly
Я б якийсь інший колір вибрала.
Який? Я розумію, що це дивно, коли доросла жінка не може вибрати, але реально не розумію що туди вписати, бо досвіду ремонтів і покупок в дім майже немає.
Чупа-чупс• 11 июня 2022
Шторы под цвет ножек дивана будут неплохо смотрится
Ежик Хрюха• 11 июня 2022
Как по мне, нужно добавить контрастный цвет, не из тех что уже присутствуют в комнате. Я бы добавила что-то типа цвета морской волны и в том же цвете декорировала б стенку у изголовья кровати. Было бы свежо и не скучно, ну и маленькие декоративные подушки в цвет штор.