Дівчата, давайте поділимося спогадами і по мріємо. Коли закінчиться війна, ми знову будемо подорожувати. Можливо бажання найшвидше повернутися до нормального життя дуже скоро матеріалізується. Розкажіть про свій найкращій готель, який вам найбільше запам´ятався. Чим саме? Яка це країна?
Почну з себе)
Мені найбільше запам´ятався готель Нірвана в Туреччині.
Там неймовірна природа, сосни, квіти, пташки співають. Можна просто ходити територією та отримувати естетичне задоволення)) Дуже люблю готелі бунгального типу, щоб не було високих корпусів. Подобається виходити з номеру одразу в природу)
Сподобались водні горки, відривались там по пів дня, коли на пляжі спекотно.
Дуже сподобався кідс клаб. Дитину віддаєш як в садочок. На ресепшені вдягають браслет, записують ім´я та номер в готелі. Коли дитина хоче додому, телефонують до номеру і ти йдеш забираєш. Територія повністю обгороджена та оснащена відео наглядом. Сам клуб бомбезний, є все що потрібно дитині для щастя, а батьки можуть провести час удвох)
Зараз спробую найти фото відпочинку.
Цікаво буде послухати ваші спогади про найкращій готель та побачити фото.
Почну з себе)
Зараз спробую найти фото відпочинку.
Ответ дляВикуся29
Тю, а что мешает сейчас ехать
Вот, что-то вроде того у меня спросили в тур фирме во Львове сегодня, когда я хотела перенести тур в связи с тем, что не выпускают из оккупированного города, да и вообще непонятно какую нам тут жизнь русский мир осенью и зимой устроит. Нам тяжело и грустно, сидим, как в мышеловке и нет выхода.
Меня прям как током ударило, сегодня поняла, что многие города Украины живут как раньше, для них ничего не поменялось.
А по теме, мечтаю выехать на недельку в Швейцарию. 30 июня в этом году должен был начаться незабываемый отдых
Закінчилася війна між Україною і ворогом, українські території , деокуповані в межах 1991 року, Україна сувененна та без порушення цілісності, перш за все я їду з друзями на Кам´яну Могилу (традиція , щорічна), окунаюсь в купель з холодною, прозорою як кришталь водою в с.Терпіння, я працюю на роботі , робота підприємства відновлена , отримую достойну заробітну плату, мої статки не девальвувалися, купую нову квартиру, їду знову в Англію під час відпустки, щоб додивитися, що не бачила, ще поїду в Китай у відпустку .
Люблю Україну! Питаюся народом, ціную героїв!
Ответ дляyulia sel
В нас 24 травня..
нинель 1919• 11 июня 2022
нирвана ,которая бывшая амара дольче вита или другая(мне вторая больше нра...).толку мужики закрыты как крысы в клетке(мои во всяком случае т.к вокруг наверное уже все накупились льгот и инвалидностей наверное) да и работы ноль...осталось только мечтать чтобы пуйло сдохло т.к другого чуда с нами произойти не может уже...новости одна печальнее другой
Ответ длянинель 1919
Цікаво ви про інших мужиків 🤦♀️ Інші ще й на війні, а не в клітці, як ваш
vitoria1804• 11 июня 2022
Ответ дляmyatenok
Моя мрія це безпечний Харків і можливість подорожувати по Україні. Всім миру та добра. Пам´ятайте, кожна із вас найкраща
Це Ви про мою мрію розповідають, згодна з Вамина 100 відсотків.